English

 

PMW בתקשורת


'ישראל היום' מקדיש כתבה מרכזית על דיווח המיוחד של "מבט לתקשורת פלסטינית" על ג'בריל רג'וב, יו"ר הוועד האולימפי הפלסטיני  "בראש המשלחת הפלשתינית לאולימפיאדה, שמסמלת גשר לשלום, עומד תומך הטרור ג'יבריל רג'וב - שהאדיר מחבלים גם בגל הפיגועים האחרון. למשפחות השכולות ולארגון "מבט לתקשורת הפלשתינית", שתיעד את התבטאויותיו במשך השנים, במשך השנים, נותר רק לזעוק."  
ישראל היום מדווח על פרסום מחקר המיוחד של "מבט לתקשורת פלסטינית" על ג'בריל רג'וב, יו"ר הוועד האוימפי הפלסטיני "מכון המחקר 'מבט לתקשורת פלשתינית' פנה אתמול (רביעי) לוועד האולימפי הבינלאומי (IOC) להרחיק את ג'יבריל רג'וב, יו"ר הועד האולימפי הפלשתיני, מכל אירוע ופעילות הקשורים לוועד האולימפי, ולדרוש את הדחתו מכל עמדה ותפקיד שהוא ממלא בארגונים האולימפיים."   
אתר NRG מראיין את מנהל מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" על חינוך לשנאה ולטרור במערכת החינוך הפלסטינית  "איתמר מרכוס, מייסד מכון המחקר 'מבט לתקשורת פלסטינית', עוסק בדו"חות שהוא מפרסם מעת לעת גם במערכת החינוך הפלסטינית והתכנים הנלמדים בה, הנפוצים גם בבתי הספר במזרח ירושלים. "החינוך הפלסטיני מפאר ומהלל מחבלים", אומר מרכוס ל-nrg."  
מעריב מדווחת על חשיפת "מבט לתקשורת פלסטינית" על העידוד של ח"כ באסל גטאס ברצח לאומני "לדברי המכון, אימץ גטאס את עמדת הרש"פ, הקובעת שפיגועים ומעשי רצח של ישראלים על ידי פלסטינים מהווים מאבק לגיטימי."  
"מבט לתקשורת פלסטינית" מציג בועדת הכנסת על ביקור ח"כים ערבים עם משפחות מחבלים "איתמר מרקוס מ"מבט לתקשורת הפלסטינית" הציג [לוועדת הכנסת] סרטון שבו נראה אביו של מחבל שרצח ישראלים בגל הטרור האחרון מברך את הח"כים הערבים שביקרו אותו ואת משפחתו והביעו תמיכה בבנו השאהיד."  
אתר "מידה" מפרסם מאמר על ההסתה לשנאה ברשות הפלסטינית ומראיין את מנהל מבט לתקשורת פלסטינית  "[איתמר] מרכוס, העוקב כבר שנים ארוכות אחר התקשורת וספרי הלימוד הרשמיים של הרשות הפלסטינית, הציע לבחון באיזו סביבה צומחים המחבלים הצעירים [שמבצעים פיגועים]."  
מוסף שבת של ידיעות אחרונות ו-YNET פרסמו כתבה על פעילותו של "מבט לתקשורת פלסטינית" מוסף שבת של ידיעות אחרונות פרסם מאמר על מכון "מבט לתקשורת פלסטינית:" "היחידה ללוחמה בשנאה" (18/12/2015)  
איתמר מרכוס בראיון לערוץ 20: הראשות הפלסטינית מציגה את היהודים כטינופת וטומאה איתמר מרכוס בראיון בערוץ 20 ‏מסביר כיצד הראשות הפלסטינית מציגה את היהודים כטינופת וטומאה‎  
ניתוח כיצד הרש"פ מלמדת ילדים לשנוא יהודים: ראיון של אברי גלעד בערוץ 20 עם איתמר מרכוס, מנהל מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" ראיון של איתמר מרכוס, מנהל מכון "מבט לתקשורת פלסטינית", עם אברי גלעד ב-7, ערוץ 20, 17/8/2015.  
Ynet מדווח על ראיון של אברי גלעד עם מנהל מבט לתקשורת פלסטינית, איתמר מרכוס "איתמר מרכוס, יו"ר ארגון 'מבט לתקשורת הפלסטינית', הגיע אמש לאולפן "בשבע" ושוחח עם אברי גלעד על הפניה האמיתיות של הרשות הפלסטינית"  
תיאור איך הרשות הפלסטינית מטפחת שנאה: ראיון של אברי גלעד עם איתמר מרכוס מנהל מכון "מבט לתקשורת פלסטינית"  ראיון של אברי גלעד עם איתמר מרכוס, מנהל מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" ב10/08/2015, בתוכנית אברי גלעד ב7, ערוץ 20.  
מאמר בnrg על הטלוויזיה הפלסטינית מראיין את איתמר מרכוס, מנהל "מבט לתקשורת פלסטינית", על חינוך לשנאה בטלוייזית הרש"פ "מבחינת איתמר מרכוס, העומד בראש המכון ‘מבט לתקשורת פלסטינית‘, חינוך הילדים הוא הבעיה האמיתית. 'אנחנו מחפשים תמיד התבטאות של שלום בתקשורת הפלסטינית ומוצאים הרבה חינוך לשנאה', הוא מספר."  
ישראל היום מצטט דיווחים של "מבט לתקשורת פלסטינית" על ההסתה האנטיישראלית ואנטישמית ברש"פ  "עבודת קודש עושה מבט לתקשורת הפלשתנית - PMW - אשר עוקב, מנטר ומדווח על ההסתה המתמשכת ברשות, באתרים הרשמיים שלה וברשתות החברתיות..."   
ישראל היום מדווח על פרצופו האמיתית של ג'יבריל רג'וב בעקבות דוחחי "מבט לתקשורת פלשתינית" "באדיבות ארגון 'מבט לתקשורת פלשתינית' למדנו לדעת שרג'וב הגדיר משחק כדורגל בין ישראלים לפלשתינים - רישמו לפניכם - 'פשע נגד האנושות'; הוא שפירסם בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו את תמונתו עם ילד האוחז בידו רובה; הוא שכיבד את רה"מ נתניהו בעבר, באופן ספורטיבי כמובן, במילות האחווה האולימפיות: 'וואלק יא כלב, יא תוקפן'. בשם האווירה הספורטיבית, הגדיר ראש הוועד האולימפי של הרש"פ כגזענות את הדרישה הישראלית לעמוד דקת דומייה לזכר הספורטאים הישראלים שנרצחו באולימפיאדת מינכן."  
אתר YNET מדווח על השפעת דו"ח "מבט לתקשורת פלסטינית" על הטעיית המערב ע"י הרש"פ בנושא תלשומים למחבלים "בשבוע שעבר יצא איתמר מרכוס, העומד בראש הארגון למסע בשלושה פרלמנטים במערב אירופה: הולנד, גרמניה ובריטניה בהם הציג את הדו"ח החדש של PMW. ב-2011 חשף הארגון כי הרשות הפלסטינית מנצלת את תרומות מדינות העולם כמשכורת עבור אסירים בטחוניים הכלואים בבתי הסוהר בישראל. לאחר מספר שנים של לחץ, באוגוסט האחרון הודיעה הרשות כי המימון ייעצר. כעת, מגלים האירופאים כי הפלסטינים הונו את מדינות העולם."  
אתר nrg מדווח על דו"ח "מבט לתקשורת פלטסינית" על הטעיית המערב ע"י הרש"פ בנושא תשלומים למחבלים "על פי ארגון "מבט לתקשורת הפלסטינית" (PMW), בריטניה הוטעתה על ידי הרשות הפלסטינית לאחר שזו טענה כי הפסיקה את העברת התשלומים השנויים במחלוקת, אך מאוחר יותר התברר כי דווקא ניתבה את המוזמנים בצורה אחרת. חברי הפרלמנט הבריטי קראו בעקבות הגילוי לממשלה להשעות את כל הסיוע לרשות עד שהתשלומים ייפסקו."   
מאמר דעה באתר NRG מזכיר דווח של "מבט לתקשורת פלסטינית" כדוגמא של ההסתה נגד ישראל ברש"פ "אבו-מאזן האשים לפני ימים אחדים את ישראל ואת ראש ממשלתה בגזענות. אך המילים הבאות לא ייכתבו כדי ללמד סנגוריה על כל התבטאות של רה"מ בנימין נתניהו - הן נועדו להביע פליאה על ההדחקה המתמשכת של דיווחי ארגון מידע חרוץ, 'מבט לתקשורת פלשתינית' שמו, אשר מתעד בקפידה את גילויי הגזענות של אבו-מאזן ועושי דברו בכלי התקשורת של הרשות הפלשתינית."   
ראש מכון PMW, איתמר מרכוס, מראויין במאמר בNRG על מחמוד עבאס "איתמר מרכוס, העומד בראש "מבט לתקשורת הפלסטינית", אומר כי כאשר הוא ואנשיו מראים לחברי פרלמנט בעולם כיצד האוכלוסייה הפלסטינית מחונכת להאדרת רוצחים – הם בהלם, אבל אחרי תקופה הכול חוזר לקדמותו. 'הם ממשיכים לממן את השנאה הזו, ונפגשים שוב עם עבאס. הוא אומר להם שיש בעיית הסתה, אבל היא תיפסק ברגע שיהיה שלום. זה השקר הגדול של הרשות: בגלל החינוך לשנאה ולהשמדת ישראל אין לנו עם מי לדבר'".   
ישראל היום מצטט את "מבט לתקשורת פלסטינית" על ההסתה למלחמה עם ישראל על ידי בכירי הרש"פ "נאן ז'אק זילברדיק ואיתמר מרקוס מ"מבט לתקשורת פלשתינית" ציינו השבוע שמחמוד אל־הבאש, יועצו של אבו מאזן לענייני דת, אימץ למעשה בשבועות האחרונים את הטרמינולוגיה והאמונה הדתית של חמאס, שמציג את השלום עם ישראל כהפרה של חוקי האיסלאם."   
דו"ח של "מבט לתקשורת פלסטינית" מגלה כי ב-2013 הרש"פ שילם 100 מיליון דולר למחבלים "דוח חדש שהוכן והוגש על ידי ארגון 'מבט לתקשורת הפלסטינית,' לפרלמנט הבריטי והועבר לממשלה חושף את 'משכורות הטרור' שמעניקה הרשות הפלסטינית לאסירים הביטחוניים בישראל. המסמך מגלה כי הרשות שילמה ב-2013 למחבלים הכלואים ולמחבלים המשוחררים סכום כולל של מאה מיליון דולר... הדוח כולל לראשונה עדות של מחבל המתאר מדוע שהיה בכלא הישראלי משתלמת כל כך." 12

הצג ברצף
Created by swat