English

 


כל הדף


הציונות - מזימה אירופית להיפטר מהיהודים
הציונות - מזימה אירופית להיפטר מהיהודים
הרשות הפלסטינית יצרה היסטוריה אלטרנטיבית שנועדה להשמיץ את לידתה של מדינת ישראל ולשלול את זכות קיומה. מאחר ולגישתם, לא היה ליהודים עבר בארץ ישראל, לא ייתכן לכן כי הם עצמם יזמו את התנועה הציונית. כך נתפר סיפור דמיוני שנועד להסביר את התחייה היהודית בארץ ישראל. הרשות הפלסטינית מלמדת כי היהודים היו כה רשעים ודחויים בארצות שבהן דרו במשך אלפי שנים, עד כי אומות העולם נאלצו לרדוף ולגרש אותם - בתור הגנה עצמית.

על פי סיפור זה, הרדיפות והגירושים של היהודים לאורך ההיסטוריה הם הוכחה להסכמת העולם בדבר טבעם הזדוני של היהודים. לפי הסבר זה, הבעיות והצרות שסבלו בריטניה ויתר ארצות אירופה כתוצאה מנוכחות היהודים שחיו במדינתם, הניע אותן ליזום ולהמציא את הציונות, בכדי להיפטר מ"עול" היהודים. לפי הסבר זה, נבחרה ארץ ישראל על ידי האירופים כיעד לגירוש היהודים, במטרה לשלוט ולגזול את "המשאבים הטבעיים" של המזרח התיכון. לכך מתייחסת הרשות הפלסטינית בספרי הלימוד ובכלי התקשורת שלה, כשאלו מגדירים את ישראל כנטע זר, קולוניאלי ואימפריאליסטי.

תפיסה זו באה לידי ביטוי בדברים הבאים, שהתפרסמו בעיתון הרשמי של הרשות הפלסטינית בשנת 1998:

"ההבדל בין היטלר ובלפור הוא פשוט: לראשון [היטלר] לא היו קולוניות לשלוח את היהודים אליהן ולכן השמיד אותם; לעומתו, [לפי] תוכניתו של בלפור... הפכה פלסטין לאחת הקולוניות שלו ואז הוא החל לשלוח את היהודים אליה. אדון בלפור הוא היטלר ששולט בקולוניות, בעוד שהיטלר הוא בלפור בלי קולוניות. שניהם רצו להיפטר מהיהודים וניצלו את התוכנית הציונית... לציונות היה תפקיד חשוב בהגנה על האינטרסים של המערב באזור - פריקת אירופה ממעמסת היהודים."
[אל-חיאת אל-ג'דידה, 12/06/1998]
 
סרטון זה הינו ביטוי נוסף, מהעת האחרונה, לאידיאולוגית הרש"פ:
 
"אירופה, ובראשה בריטניה, היא שייסדה את ישראל... אנחנו כערבים, כמנהלי מו"מ, כפלסטינים, כאשר אנו נפגשים עם האירופים [צריכים לומר להם:] 'אתם יצרתם ושתלתם ישות גוזלת על האדמה הפלסטינית....' כשהם השתילו [את היהודים] הם נפטרו [מהם], ואני לא רוצה להרחיב בנושא הזה. היהודים בתקופת הרצל היוו מטרד, שהדיר שינה מעיני החברות האירופיות. הם רצו להיפטר מהם ושתלו אותם בפלסטין"
 [הטלוויזיה הפלסטינית, 17 ביוני 2009]
 
להלן דוגמאות נוספות לעלילות הפלסטיניות על הציונות כמזימה אירופית:
שר החוץ של הרשות הפלסטינית: עבאס הורה לרש"פ לתבוע את בריטניה על "הבטחת בלפור מבשרת הרעות" - "תחילת האסון ... בהקמת הישות הציונית"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 22/10/2017

הקריין של הטלוויזיה הרשמית של הרש”פ:
"שר החוץ [של הרש”פ] ריאד אל-מאלכי אמר שההנהגה [של הרש”פ] מתכוונת להגיש תביעה משפטית, לפי הוראות הנשיא מחמוד עבאס, אם בריטניה תתעקש לחגוג מאה שנה להבטחת בלפור (כלומר, הצהרת בלפור) מבשרת הרעות..."
שר החוץ והתפוצות של הרש"פ ריאד אל-מאלכי: "יש כמה צעדים שייתכן שננקוט בהם, ביניהם הגשת תביעות לפני בתי הדין הבריטיים והאזוריים והבין לאומיים נגד בריטניה, על מה שעשתה לפני מאה שנים... אנו אומרים שהבטחת בלפור לפני מאה שנים הייתה תחילת האסון הפלסטיני. זהו אסון שעדיין נמשך. האסון הזה מתבטא בראש ובראשונה בעקירה [של הפלסטינים] ובהקמת הישות הציונית שהיא מדינת ישראל."
לחץ לצפייה בסרטון

הצהרת בלפור מ-2/11/1917 הייתה מכתב משר החוץ הבריטי ארתור בלפור לברון רוטשילד שהכריזה כי "ממשלת הוד מלכותו רואה בעין יפה הקמת בית לאומי לעם היהודי בפלשתינה." בשנת 1922, חבר הלאומים אימץ את ההצהרה והטיל על המנדט הבריטי את האחריות ליישום ההצהרה, שהובילה להצבעה באו"ם לתוכנית החלוקה בשנת 1947 ולהקמת מדינת ישראל.
יועצו של עבאס: הצהרת בלפור היא "פשע מכוער" בכך שבריטניה העניקה את פלסטין ליהודים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 20/10/2017

מחמוד אל-הבאש - השופט השרעי העליון ברש”פ ויועצו של מחמוד עבאס לענייני דת:
"בעוד כמה ימים נציין את יום השנה האומלל לעוול ולפשע המכוער שפגע בעם שלנו, באמצעות מה שנהוג לכנות הבטחת בלפור. בעוד כמה ימים, בשניים בנובמבר [2017], ימלאו מאה שנה לעוול הנפשע ביותר שפגע בעם כלשהו בתקופה המודרנית. גורם שאין לו כל בעלות על הארץ הזו - שר החוץ של בריטניה [ארתור בלפור] אשר כבשה את פלסטין בעת שלא הייתה לה בעלות על אף חלק מפלסטין, אף לא על מילימטר אחד ולא גרגר חול - העניק הבטחה למי שהדבר אינו מגיע לו, ואין לו שום זיקה לארץ הזו, לא מבחינה דתית ולא מבחינה היסטורית, על חשבון העם הפלסטיני… אין להם [לבריטניה] בעלות, ואין להם זכות, ולמי שהם הבטיחו לו [היהודים] אין זכות לקבל את ההבטחה הזו… בלפור ובריטניה ביצעו את הפשע הזה על חשבוננו ועל חשבון ההיסטוריה שלנו וזכויותינו, וזה לא יכול לעלות בקנה אחד עם השכל, והדת, והחוק, והמוסר."
לחץ לצפייה

הצהרת בלפור מ-2/11/1917 הייתה מכתב משר החוץ הבריטי ארתור בלפור לברון רוטשילד שהכריזה כי "ממשלת הוד מלכותו רואה בעין יפה הקמת בית לאומי לעם היהודי בפלשתינה." בשנת 1922, חבר הלאומים אימץ את ההצהרה והטיל על המנדט הבריטי את האחריות ליישום ההצהרה, שהובילה להצבעה באו"ם לתוכנית החלוקה בשנת 1947 ולהקמת מדינת ישראל.
עבאס: זכות קיומה של ישראל היא "שקר"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 15/05/2017

קטעים נבחרים מנאום יו"ר הרש"פ מחמוד עבאס ביום השנה ה-12 למותו של ערפאת ב-10/11/2016. הנאום שודר שוב בתחנת הרדיו "קול פלסטין" ב-15/05/2017.

יו"ר הרש"פ, מחמוד עבאס: "99 שנים מלאו להבטחת בלפור מבשרת הרעות. בשנה הבאה ימלאו לה 100. [ההבטחה] העושקת. אולם אנו לא ניתן לשקר להפוך לאמת מוסכמת (כלומר, שישראל היא המולדת של העם היהודי). זכות עמנו במולדתו איתנה ומקורית, ואינה פגה גם לנוכח זיוף של עובדות היסטוריות. פלסטין תישאר למרות הנכבה (כלומר, "האסון," הקמת מדינת ישראל ב-1948), הנכסה (כלומר, "ההדרדרות," כינוי לתבוסת צבאות ערב ב-1967) והסבל הנמשך מזה עשורים. אנחנו לעולם לא נניף דגל לבן. והדגל [שלנו] יוסיף להיות מורכב מארבעת הצבעים."
[תחנת הרדיו הרשמית של הרש"פ קול פלסטין, 15/5/2017, שידור חוזר מיום השנה ה-12 למותו של ערפאת, טלוויזיית הרש"פ, 10/11/2016]
לחץ לצפייה

לחץ "לכתבה המלאה" לעוד
 
עבאס לבריטניה: "אתם ביצעתם פשע כנגד העם הפלסטיני, וזוהי הצהרת בלפור"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 11/04/2017

מחמוד עבאס בנאומו לפני ועידת שגרירי פלסטין שנערכה בבחרין:
"נמשיך לדרוש מבריטניה את דרישותינו. דרישותינו אינן סודיות. הם אמרו לנו: מה אתם רוצים מאתנו? אמרנו: תגידו sorry ותכירו במדינת פלסטין. הם אמרו: זה בעייתי. אמרנו: אם כך, אנו נגיש תביעה נגדכם בבתי המשפט הבין לאומיים ובבתי המשפט בבריטניה, ולא נוותר על זכותנו. אתם ביצעתם פשע כנגד העם הפלסטיני, וזוהי הבטחת בלפור, הבטחתו של מי שאיננו הבעלים למי שהדבר אינו מגיע לו.‎"
לחץ לצפיה

הצהרת בלפור מ-2/11/1917 הייתה מכתב משר החוץ הבריטי ארתור בלפור לברון רוטשילד שהכריזה כי "ממשלת הוד מלכותו רואה בעין יפה הקמת בית לאומי לעם היהודי בפלשתינה." בשנת 1922, חבר הלאומים אימץ את ההצהרה והטיל על המנדט הבריטי את האחריות ליישום ההצהרה, שהובילה להצבעה באו"ם לתוכנית החלוקה בשנת 1947 ולהקמת מדינת ישראל.
טלוויזית הרש"פ: הצהרת בלפור הייתה פתרון אידיאלי כדי להפטר מהיהודים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 31/12/2015


"נוכח מזימות היהודים - אירופה קצה בתכונותיהם, במונופוליזציה ובשחיתות שלהם, ובהשתלטותם ועלייתם לרסן השלטון ואושיות המדינה. בשנת 1290 מלך [אנגליה] אדוארד הראשון פרסם צו לגירוש היהודים. בעקבותיו הלכו צרפת, גרמניה, אוסטריה, הולנד, צ'כוסלובקיה, ספרד ואיטליה. העמים האירופים הרגישו כי נפל עליהם אסון במתן מחסה ליהודים. היהודים הצליחו להשיג את הצהרת בלפור, ואירופה ראתה בכך פתרון אידיאלי להיפטר מהם."
לצפייה בסרטון לחץ כאן
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן

הערה: הקליפ שודר לראשונה בתאריך 01/01/2013 ושודר מאז מספר פעמים.

 

טור יומי בעיתון הרש"פ: המערב "שתל את הישות הציונית בלב פלסטין" כדי "להיפטר מהבעיה היהודית"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 22/11/2015

מתוך מאמר מאת בכר אבו בכר, בעל טור קבוע בעיתון הרש"פ:
כותרת: "ירושלים בין טופרי הציונות"
"כאשר הקולוניאליזם המערבי שתל את הישות הציונית בלב פלסטין (מתוך אלטרנטיבות רבות אחרות), היו לו יעדים קולוניאליסטיים: להרוס את האומה הערבית והאסלאמית ולעצור כל סימן מוקדם לתקומתה, וכן להיפטר מה'בעיה היהודית' באירופה, באמצעות יישובם [מלשון קולוניאליזם] בפלסטין."

 

טור בעיתון הרש"פ: הגורם האמיתי לטרור בעולם "הוא המדינות הקולוניאליסטיות... כדוגמת הכיבוש הישראלי"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 16/11/2015

הכותב מתאר את מתקפות הטרור בפריז וביירות ואת הקורבנות הרבים שנספו, ואז מציין שהטרור הישראלי כלפי הפלסטינים גבה גם הוא חיים של פלסטינים רבים.
כותרת: "לא לטרור"
"כמו כן, הטרור הישראלי-אמריקני-תכפירי [מי שמאשים את הזולת בכפירה. המונח מתייחס לארגונים אסלאמיים קיצוניים כגון דאעש ואלקאעדה] פגע ב-224 רוסים חפים מפשע, כאשר פוצץ מטוס נוסעים ב-31 באוקטובר האחרון... הגורם האמיתי לטרור הוא המדינות הקולוניאליסטיות, יהיה אשר יהיה סוג הקולוניאליזם שלהן – ותיק, כדוגמת הכיבוש הישראלי, שרובץ על האדמות הפלסטיניות מאז הנכבה בשנת 1948, ולאחר מכן מאז שנת 1967, או חדש, כפי שעושה ארה"ב, אשר מפרה את זכויות האדם האלמנטריות של העמים החלשים והעניים במדינות העולם השלישי."
 

נאצים וקולוניאליסטים קשרו קשר ללחוץ את היהודים להגר לישראל "בשל שיקולים הנוגעים לאינטרסים של ההון הגדול בפלסטין הערבית"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 18/04/2015

מאמר  מאת עומר חלמי אל-ר'ול, בעל טור יומי בעיתון הרש"פ:

כותרת: "האסון שלהם והאסון שלנו"

"למרות שבני העם היהודי לא היו מעולם עם אחד, היהודים מהלאומים האירופאיים השונים שילמו מחיר כבד במלחמת העולם השנייה, שכן הנאצים ביצעו שואה בעיר קרקוב הפולנית ובערים אירופיות נוספות. ההערכות לגבי מספר קורבנות השואה הן שונות. תומכי התנועה הציונית הפריזו במספר הקורבנות, ואמרו שמספרם הגיע לשישה מיליון, והחלק האחר שכלל משקיפים אובייקטיבים העריך כי היו בין מיליון לשני מיליון קורבנות יהודים. ללא קשר למספר, בשורה התחתונה התרחש אסון שפגע בבני הדת היהודית באירופה, בשל עניינים הקשורים ליחסים של העמים האירופאים עם בני עמיהם היהודים.

זאת, בנוסף לכך שמנהיגי המדינות הנאציות והפשיסטיות קשרו קשר לדחוף את היהודים להגר לישראל, שבהקמתה תמכו יותר ממנהיג אירופאי ויותר ממדינה אירופאית אחת, על מנת לשרת את המטרות הקולוניאליסטית של המדינות האלה בעולם הערבי.

לצפייה במאמר המלא לחץ על "לכתבה המלאה" למטה

חבר מערכת העיתון 'כל אל-ערב' בתאוריית קשר חובקת עולם: הציונות ממערב, ואיראן ממזרח, פושטים בתנועת מלקחיים על האומה הערבית ומשתלטים עליה
מקור: כל אל-ערב, 27/03/2015
מאמר מאת זידאן ח'לאילה, חבר מערכת העיתון 'כל אל-ערב'
"אומתנו הערבית ומולדתנו הערבית הגדולה נמצאת באחד המצבים הגרועים ביותר שלה: החולשה, הפיצול, הלחימה הפנימית בין הערבים, המתקפה מבחוץ עליהם... כולנו מכירים את ההיסטוריה של התנועה הציונית ואת מטרותיה, ומי שמחזיק במצפן אמיתי תופס שהאומה הערבית מעולם לא נתקלה באויב מסוכן יותר מהתנועה הציונית, שבניגוד לדעה הרווחת אינה מייצגת את היהודים בתור דת, אלא היא תנועה [פוליטית] שיש לה נאמנים וחיילים ותועמלנים... יש להם מטרה אחת משותפת והיא להשתלט על האומה הערבית ועל משאביה ואוצרותיה האסטרטגיים העצומים, אשר בלעדיהם היא לא יכולה להשתלט על העולם, מכל הבחינות. היא הצליחה בכך הצלחה כבירה, מעל לציפיותיה ותכניותיה.  אין פלא שאנו רואים שליטים ערבים ואירופאים ואמריקאים - בפרלמנטים ובמיוחד בקונגרס, ואף [בפרלמנטים] ערבים ואסלאמיים - כשהם כנועים לציונות, שישראל היא ראש החנית שלה... עד שהנשיא האמריקאי עצמו אינו מעז לעמוד בפניה, ואף לא [יכול] למתוח ביקורת על ישראל... לפיכך הסכנה הציונית ברורה, סכנתה בכך שיש לה תוכנית השואפת להתרחב ולהשתלט על האומה הערבית ולהכות אותה... ולהסית את המיעוטים החיים בה זה 1500 שנה, כדי שימרדו ויתפסו את השלטון...  והיום התעוררנו והנה אויב חדש, וסכנה גדולה שלא הבחנו בה ולא ציפינו שתתהפך עלינו, ותפעל לדקור אותנו מאחור, מכיוון מזרח. היא פועלת בכיווננו בתנועת מלקחיים עם שתי זרועות קטלניות: אחת מהמערב, שהיא התנועה הציונות, והשנייה מהמזרח שהיא איראן...  כשטהרן מודיעה שהיא החזירה את האימפריה הפרסית שבירתה בגדאד, זה הופך את היחסים ההיסטוריים עם העם האיראני... והנה עשרות אלפי חיילים איראנים מתנדבים תוקפים את עיראק וסוריה ותימן... ועומדים לצד משטרים צרים, רצחניים ומדכאים... מכים בערבים הסונים בסוריה ובעיראק ובתימן.. מסיתים ומחמשים את השיעים...ומכים בערביוּת ובאסלאם הסוני...  הנה הם [איראן] עם הפרויקט שלהם מתלכדים עם הפרויקט הציוני, והם מכים באומה הערבית ופוגעים במשאביה, על מנת להקל על עצמם את ההתרחבות והכיבוש..."
לצפייה במאמר המלא לחץ על "לכתבה המלאה" למטה
מאמר דעה בעיתון הרש"פ: השואה נתעבת, אבל ה"ברבריות הגזענית הקולוניאליסטית הציונית" הם "אינם פחות נתעבים מהנאציזם של היטלר ומהפשיזם של מוסוליני"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 07/05/2014
מאמר דעה מאת עומר חילמי אל-ר'ול, בעל טור קבוע בעיתון הרש"פ, ויועץ לעניינים לאומיים של ראש הממשלה של הרש"פ לשעבר סלאם פיאד:
     "הנשיא אבו מאזן רשם תקדים במדיניות הפלסטינית ביחס לשואה, כאשר הוא אמר כי היא 'הפשע הנתעב ביותר שידעה האנושות בהיסטוריה המודרנית.' זאת בתשובה לשאלה בנוגע ליום השואה היהודית, במהלך פגישתו עם הרב מרק שנייר ביום ראשון ה-27 באפריל האחרון...
מנהיגי ישראל, במיוחד מקרב הימין הקיצוני, כגון [נפתלי] בנט, [אורי] אריאל, [משה] פייגלין וזולתם, לא יתרצו, תהיה אשר תהיה העמדה הפלסטינית החיובית ביחס לשאלה היהודית... שכן הם סבורים שהצהרות המנהיגים הפלסטינים, ובמיוחד הנשיא עבאס, הן תרגיל טקטי שמטרתו לזכות באהדת המערב וישראל... בנוסף, הם מנסים לייחס לאבו מאזן עמדה עוינת בעניין השואה, והדבר אינו נכון כלל, משום שעבודת הדוקטורט שלו... לא הכחישה את השואה, אלא הטילה ספק במספר הקורבנות היהודים. יש הבדל עצום בין הכחשה מוחלטת שלה, לבין [הטלת ספק] במספר קורבנותיה...
עם זאת, אי אפשר להחשיב את השואה היהודית לפשע הנתעב יותר שידעה האנושות, משום שיש בכך הגזמה. הפשעים הנתעבים והמזוויעים ביותר בעידן [המודרני] הם מלחמות העולם והמלחמות האזוריות, שגבו עשרות מיליוני קורבנות מקרב עמי העולם. בהיסטוריה הקדומה, מסעי הצלב היו בין המלחמות הנתעבות. כל מלחמת דת או מלחמה אתנית היא מלחמה נתעבת. גם הנכבה הפלסטינית – שעדויותיה לברבריות הגזענית הקולוניאליסטית הציונית, שנתמכת על ידי המערב הקפיטליסטי, עודן גלויות לעין – היא בין המלחמות והאסונות, שאינם פחות נתעבים מהנאציזם של היטלר ומהפשיזם של מוסוליני."
 
הצהרת בלפור הייתה "פתרון אידיאלי להיפטר [מהיהודים]"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 01/01/2013
קטע מתוך הסרט "פת"ח, מהפכה עד הניצחון" ששודר בטלוויזיה הפלסטינית לכבוד יום השנה ה-48 של תנועת פת"ח:
     "נוכח מזימות היהודים - אירופה קצה בתכונותיהם, במונופוליזציה ובשחיתות שלהם, ובהשתלטותם ועלייתם לרסן השלטון ואושיות המדינה. בשנת 1290 מלך [אנגליה] אדוארד הראשון פרסם צו לגירוש היהודים. בעקבותיו הלכו צרפת, גרמניה, אוסטריה, הולנד, צ'כוסלובקיה, ספרד ואיטליה. העמים האירופים הרגישו כי נפל עליהם אסון במתן מחסה ליהודים. היהודים הצליחו להשיג את הצהרת בלפור, ואירופה ראתה בכך פתרון אידיאלי להיפטר מהם."
לחץ לצפייה בסרטון
לחץ כאן לדיווח
היהודים נשלחו לישראל כדי שאירופה תיפטר מ"מעמסת היהודים"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 05/11/2010
כותרת הכתבה: "משרד התרבות בטול כרם עורך כנס פוליטי בנושא הצהרת בלפור"
     "מנהלת משרד התרבות בטול כרם ערכה בשיתוף עם [מחלקת] יחסי הציבור ומנגנוני הביטחון כנס פוליטי תחת הכותרת "המערב וההבטחות של בלפור", לרגל יום השנה ה-93 להצהרת בלפור הארורה...
המרצה נעמאן שאחרור דיבר על יום השנה הזה, אשר עדיין עומד בגרונם של הפלסטינים...
כמו כן, שחרור דיבר על ההיבט ההיסטורי של ההבטחה הזאת [הצהרת בלפור] ועל הסיבות שגרמו לבלפור לתת את ההבטחה הזאת. הוא אמר: "העם הפלסטיני עדיין שותת דם מאז ששר החוץ הבריטי נתן את ההבטחה הזו, שכתוצאה ממנה נבע כל מה שקרה לאורך השנים שחלפו ומה שקורה כעת - הרג, הריסה וגזל. היא גרמה להפיכתם של מאות אלפי פלסטינים לפליטים, הביאה להם ייסורים וכאב, וגרמה להם לחיות הרחק מאדמתם, ממולדתם ומהמקומות הקדושים שלהם. כל זאת על מנת להיפטר מהנטל הזה, ששׁמוֹ היהודים, אשר הדיר שינה מעיני בריטניה ואירופה, שרצתה להיפטר מהנטל הזה, גם אם על חשבונו של עם אחר."
היהודים באירופה נרדפו בגלל "אהבתם העזה לכסף"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 10/10/2010
קטעים מתוך תכנית ההיסטוריה "עדים ועדויות" ששודרה בטלוויזיה הפלסטינית:
     החוקר הירדני, ערפאת אל-חג'אזי: "לפני 150 שנה, כאשר לא היו יהודים בפלסטין, היהודים היו באירופה, במזרח אירופה, אולם הם נרדפו על ידי עמי אירופה. הסיבה היא שהם נהגו להזיק לאנשי הארצות בהן הם חיו. בהמשך, ההוגים והמדענים היהודים דיברו על פיתרון הבעיה היהודית. יש להם בעיה: לאן שהלכו - גורשו, לאן שהלכו - הם נאסרו."

החוקר הירדני, מחמד דוחל: "היהודים שנואים בכל החברות שבהן הם חיו, וזאת בשל התנהגותם הקשורה לאהבתם העזה לכסף. ההתנהגות שלהם הגיעה לכדי הסיפור המפורסם, סיפורו של שיילוק הנוגע לריבית [הכוונה לדמות המלווה בריבית מהמחזה "הסוחר מוונציה" של שייקספיר] שנדבק ליהודים. כך הם פגעו בחברות שאימצו אותם לחיקן." הקש כאן לצפייה בסרטון
חברת המועצה המחוקקת מטעם פת"ח: העולם השתיל את ישראל בגופנו
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 01/06/2010
"פלסטין הבוקר", תכנית אירוח וחדשות יומית בטלוויזיה הפלסטינית; הסוגיה על הפרק: מבצע השייטת על המשט לעזה
ראיון עם חברת המועצה המחוקקת מטעם תנועת פת"ח, נג'את אבו בכר:
     "אני בטוחה כי מדינת ישראל - הישות הזאת, שהעולם שתל אותה בגופנו, בעצמותינו ובהיסטוריה שלנו - מכאן מתחיל הסוף של הישות העושקת הזאת.
המנחה: 'נכון.'" הקש כאן לצפייה בסרטון
אירופה יצרה את ישראל הפושעת מפאת "תסביך אשמה"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 16/05/2010
     "בשעה שהעולם הרים את קולו כדי לשפוט את הנאצים, והציב עמודי תלייה לפושעים בנירנברג, פושעים אחרים הפיצו בפלסטין לעיני העולם הרג, הרס וגירוש. זהו העולם החופשי - העולם שיכל לשפוט את הפושעים [בנירנברג], אך במקביל יצר מהקורבן פושע עתידי ושחרר לו את הרסן בחסות תסביך האשמה - תסביך שמגורה ומגויס רק כאשר הקורבן היה יהודי ומאוחר יותר ישראלי."
שר החוץ בממשלת חמאס: היהודים החריבו כל מדינה שבה גרו
מקור: ערוץ אל-אקצא (חמאס), 15/03/2010
שר החוץ בממשלת חמאס, מחמוד א-זהאר, במסגרת הוועידה הלאומית לשמירה על העקרונות ולתמיכה בירושלים, שנערכה בעזה ושודרה בשידור חי:
     "בשם כולכם [הנוכחים באולם] אני מעביר מסר ברור לאויב הישראלי: אנו אומרים, ברגעים בהם אתם חונכים את בית החורבן החדש [כוונתו לבית כנסת החורבה] - הו, פרויקט החורבן ההיסטורי! ברגע זה עלינו להמליץ לכם: אתם שהרגתם את נביאיכם, והגורל שלכם לאורך ההיסטוריה היה חורבן; אתם - וגם אם יש לכם פצצת אטום - אתם הולכים לקראת חורבן. אתם שהשחתם כל ארץ שגרתם בה, עקב פועל ידיכם הרגו בכם, גירשו אתכם. נועדתם לחורבן וכך תישארו."
מדינה ציונית פתרה את הבעיה היהודית באירופה
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 15/11/2009
טור של כותב בשם ח'ליל אל-טמיזי שמתאר את תולדות הציונות:
    
"היהודים חיפשו ארץ להתנחל בה כפיתרון למצבם; אירופה בירכה על המגמה הזו מפני שהיא רצתה להיפטר מהיהודים ובעיותיהם, וכך צמחה התנועה הציונית בהנהגה חילונית... והרצל החל לגייס את מיתוס הארץ המובטחת מהתורה, שהפכה לעיקרון החשוב ביותר של המחשבה הציונית."
אירופה הקימה את ישראל שתהיה גטו ענקי בכדי להיפטר מהציונים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 02/11/2009
בתכנית "פלסטין הבוקר", המשודרת בטלוויזיה הפלסטינית:
     "בשנת 1917 בריטניה הייתה המעצמה העולמית... והתנועה הציונית הפעילה לחץ גדול בתוך הממשלה הבריטית וכנראה גם בתוך החברה הבריטית, והלחץ הזה התחיל לחלחל. בשלב מסוים, כאשר גרמניה הייתה קרובה להיות בראש העוצמה העולמית, התנועה הציונית ניסתה לחזר אחרי היטלר, אך היה בתנועה [הציונית] היסוס אם לפנות לעבר האיחוד הסובייטי או לצד האמריקאי... כשמצפן הורה לכיוון אמריקה, התחילה תכונה רבה להגדלת ההשפעה הציונית והלובי הציוני בארצות הברית. כלומר, תמיד יש הידבקות לכוח החזק ביותר וניסיון להשפיע על החלטותיו, וכך היה – בלפור היה אחד האישים העוינים את הציונות בתחילה, אך התחילו לעבוד עליו וללחוץ עליו עד שהוא נכנע ויצאה הצהרת בלפור... הצהרת בלפור היא הבטחה מעורפלת באופן כללי, אך נעשה בה שימוש – היא דיברה על ישות או מולדת לאומית ליהודים בפלסטין... כאילו הפלסטינים היו תושבים מקומיים ופרימיטיביים הזקוקים לפיתוח.

[המנחה שואל:] 'באיזה אופן אפשר לומר כי אירופה, וכמה מדינות מחוץ לאירופה מאסו ביהודים, ולכן הם התאמצו למצוא אזור ריכוז ליהודים, לייצא אותם מהגטאות שאצלם לגטו גדול יותר, ופלסטין נבחרה, או נבחרו גם אזורים אחרים, אך המזל הרע נפל על פלסטין להקים את ישראל כאן?.'"
אירופה רצתה להיפטר מהיהודים, לכן הקימה את ישראל
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 17/06/2009
פאתחי בוזיה, פרשן פוליטי:
     "אירופה, ובראשה בריטניה, היא שייסדה את ישראל... אנחנו כערבים, כמנהלי מו"מ, כפלסטינים, כאשר אנו נפגשים עם האירופים [צריכים לומר להם:] 'אתם יצרתם ושתלתם ישות גוזלת על האדמה הפלסטינית....' כשהם השתילו [את היהודים] הם נפטרו [מהם], ואני לא רוצה להרחיב בנושא הזה. היהודים בתקופת הרצל היוו מטרד, שהדיר שינה מעיני החברות האירופיות. הם רצו להיפטר מהם ושתלו אותם בפלסטין." הקש כאן לצפייה בסרטון
ישראל הוקמה בכדי לפטור את אירופה מבעיית היהודים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 14/05/2008
עבאס זכי, נציג אש"ף בלבנון:
     "עלינו להבין מדוע ישראל הוקמה... [האירופאים] רצו להיפטר מן היהודים... באותה העת, התגלתה באזור הערבי 'האנרגיה,' כלומר הנפט... הם פתרו את הבעיה [היהודית] על ידי שילוחם לישראל [ובד בבד] הם כופים את ההגמוניה שלהם על משאבי הטבע של האזור. מדינת ישראל לא הוקמה עבור היהודים, אלא כפרויקט קולוניאליסטי מתמשך, מאחז אימפריאליסטי." 
לחץ לצפייה בסרטון
12
הצג ברצף
עוד בקטגוריה זו
1- סרטונים
כל הדף


Created by swat