English

 


פרסומי PMW
יהודים מכינים מצות מדם ומקריבים בני אדם לשטן, כך נאמר בשיעור דת במסגד אל-אקצא
Share |
     
שיעור דת במסגד אל-אקצא:
 
"[היהודים] מכינים את המצות... בדם ילדים... 
שרפו אותם בגרמניה בגלל... שהם חטפו ילדים קטנים"
 
"בני ישראל... כל קבוצה היתה מחפשת ילד קטן, 
היו חוטפים וגונבים אותו, ומביאים חבית שנקראה 'חבית המסמרים'... 
הם נהגו לשים את הילד הקטן בתוך החבית 
והגוף שלו היה מנוקב מן המסמרים האלה 
בתחתית החבית שמו ברז וניקזו את הדם"
 
"הסיפורים האלה ידועים. יש ראיות עליהם. 
הם קיימים בתיקי בתי המשפט 
חפש בגוגל: 'לחם היהודים'  
ויופיעו לפניך כל הסיפורים האלה, 
ועל כולם יש הוכחות וראיות, עם תאריכים  
ותיקי המשטרה שבהם החומר נמצא..."
----------------------------------
"ההתקפות על אמריקה (מתקפת הטרור של ספטמבר 2011)... 
ידוע כי היהודים עמדו? מאחוריהן"
---------------------------------
"לשכות הבונים החופשיים הן אספות כישוף של בני ישראל... 
אם מישהו רוצה להתקבל כחבר חדש, או לעלות בדרגה... 
הוא צריך בדרך כלשהי להביא אחד מבניו או בנותיו,  
או את אשתו או אחד מקרוביו או קרובותיו, 
להניח אותם על שולחן, ולשחוט אותם בידו כקורבן לשטן... 
אחיי, זה קיים עד היום"

איתמר מרכוס ונאן ז'אק זילברדיק
 
השייח ח'אלד אל-מוגרבי מעביר שיעורי דת במסגד אל-אקצא פעמיים בשבוע. בשיעור ביום שישי האחרון של החודש שעבר, בחר השייח' להציג את היהודים כהתגלמות הרוע האנושי, תוך שהוא מבסס את דבריו על אנטישמיות אסלאמית ומערבית. השייח' הציג לשומעיו את עלילת הדם, לפיה היהודים מכינים מצות לפסח מדם של ילדים, כאילו  היו הדברים האלה עובדות בדוקות:  
"הסיפורים האלה ידועים. יש ראיות עליהם... חפש בגוגל: 'לחם היהודים' או 'מצות היהודים'... ויופיעו לפניך כל הסיפורים האלה, ועל כולם יש הוכחות וראיות, עם תאריכים ותיקי המשטרה שבהם החומר נמצא."  
[ערוץ היוטיוב של מסגד אל-אקצא, 29/05/2015]

 


 
המתפללים במסגד אל-אקצא שמעו מהמטיף כיצד היהודים משיגים את הדם: 
"בני ישראל... בכל חג כל קבוצה [מהם] הייתה מחפשת ילד קטן, חוטפים אותו וגונבים אותו, ומביאים חבית שנקראה 'חבית המסמרים'... הם נהגו לשים את הילד הקטן בתוך החבית והגוף שלו היה מנוקב מן המסמרים האלה. בתחתית החבית שמו ברז וניקזו את הדם שלו."
 
השימוש באנטישמיות כדי לקדם את השנאה הוא דבר שגרתי ברש"פ. רק בשבוע שעבר דיווח מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" על תוכנית לילדים בטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, אשר הציגה את היהודים בתור "קופים ברבריים... הרעים ביותר מבין הבריות."
 
בשיעור שניתן במסגד אל-אקצא, השייח' הסביר כי כאשר נחשף מנהג היהודים להשתמש בדם לשם אפיית מצות, האירופאים נקטו באמצעי הגנה מפני כך. כל ביטויי האנטישמיות האירופאית, כולל גירושי היהודים מארצות שונות, היו אמצעי התגוננות של האירופאים מפני היהודים. על פי המטיף האסלאמי במסגד אל-אקצא, גם השמדת היהודים על ידי הנאצים הייתה תוצאה של מנהג יהודי הזה:  
"בסוף זה הגיע לכך ששרפו אותם בגרמניה, בגלל הדברים האלה, מרוב שהם חטפו ילדים קטנים."
 
בהטפה האנטישמיות שלו, השיח' גם הסביר כי היהודים עמדו מאחורי התקפות הטרור נגד ארצות הברית ב-11/09/2001 - "ידוע כי היהודים עמדו מאחוריהן." השייח' גם אמר כי היהודים מקריבים את הקרובים להם על מנת להתקדם בדרגות בארגון 'הבונים החופשיים': 
"לשכות הבונים החופשיים הן אספות כישוף של בני ישראל. אחד מן הטקסים, למשל אם מישהו רוצה להתקבל כחבר חדש, או לעלות בדרגה... הוא צריך בדרך כלשהי להביא את אחד מבניו או בנותיו, או את אשתו או אחד מקרוביו או קרובותיו, לשים אותם על שולחן, ולשחוט אותם במו ידיו כקורבן לשטן, כדי להתקדם בדרגות הבונים החופשיים. אחיי, זה קיים עד היום."
 
על פי הרשות הפלסטינית, שיעורי הדת בכל המסגדים הם בפיקוח הרש"פ, והם עוברים הליך של אישור מוקדם. מחמוד אל-הבאש, השר לעניינים דתיים ברש"פ, אמר:  
"אל-הבאש הדגיש כי המסגדים על כל הקשור בהם שייכים למשרד ההקדשים, החל בעובדים - האימאם, הדרשן, המורה לשינון הקוראן, הספרן, השרתים והשמשים... הוא ציין כי שיעורי הדת, שינון הקוראן ויתר הדברים שמתקיימים במסגדים מצריכים קבלת אישור מראש מהמשרד."  
[אל-חיאת אל-ג'דידה, 16/08/2010]
 
מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" דיווח בעת האחרונה כי הטלוויזיה הפלסטינית הרשמית לימדה את צופיה כי "הם [היהודים] מלווים בריבית... הם שולטים בתקשורת, בכסף, בעיתונות ובמשאבים..." וגם כי האנושות לעולם "לא תיהנה משלום ולא מברכה ולא משלוות נפש" - כל עוד היהודים "ממלאים את הארץ שחיתות."
 
גם העיתון הרשמי של הרש"פ קידם את עלילת הדם שהיהודים משתמשים בדם של "ילדינו" לאפיית מצות לפסח. מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" תיעד זאת בשנה שעברה.
 
להלן קטע ארוך יותר משיעור הדת: 


 
השיח' ח'אלד אל-מוגרבי מלמד אסלאם פעמיים בשבוע במסגד אל-אקצא:
 

"לבני ישראל יש יותר מאל אחד... הם אומרים שהאל שלנו הוא מספר עשר. זה עניין פנימי [סודי] שלהם...
 
יש להם אלים קטנים יותר, מאחד עד תשע, ויש להם אלים חזקים יותר מאללה, מ 11 עד 34. לדעתם יש 34 אלים. 'איבליס' או עזאזל [כינויים לשטן] הוא אצלם מספר 11. אם תעיינו בהיסטוריה, אחיי, תראו שהמספר 11 מקודש ליהודים, וגם 666 הוא מספר מקודש, שלוש פעמים שש מייצג את השטן.
 
שני המספרים האלה, 11 ו-666, הם מספרים מקודשים. כל הדברים שהם מקווים שיקרו או שהם רוצים לעשות ולהצליח בהם, הם משתדלים שיהיו ב-11 בחודש... לכן, שימו לב, מתי היו ההתקפות על אמריקה? (הכוונה לפיגועי מגדלי התאומים ב 11/9/2001) ב-11 לחודש. למה? כי מי עמד מאחוריהן בעצם?... ידוע כי היהודים עמדו מאחוריהן. הראיות שהתגלו לאחר מכן מצביעות על כך שהיהודים עמדו מאחורי ההתקפה...
 
אני אציג לפניכם את דרכי השטן שבאמצעותן הוא מטעה את בני ישראל... הדרך הראשונה היא הבטחת חיי נצח... תעשיית הסרטים האמריקאית היא בבעלות בני ישראל. מבין [הנושאים] הבולטים ביותר שתעשיית הקולנוע עוסקת בהם הוא רעיון חיי הנצח. אתם יכולים לראות סרטים, שכולם על אודות מה שמכונה 'ערפדים.' על מה מבוסס הרעיון הזה? על כך שאם הרגת בן אדם ושתית את דמו בצורה מסוימת, תזכה בחיי נצח. למה השטן הכניס את זה למוחם? כדי לגרום להם לשפוך זה את דמו של זה. אחד יהרוג את השני וישתה את דמו, וכך יזכה בחיי נצח...
 
לבני ישראל היה חג פסח. בכל חג, כל קבוצה הייתה מחפשת ילד קטן, חוטפים אותו וגונבים אותו, ומביאים חבית שנקראה 'חבית המסמרים'... הם נהגו לשים את הילד הקטן בתוך החבית והגוף שלו היה מנוקב מן המסמרים האלה. בתחתית החבית שמו ברז וניקזו את הדם שלו... משום שהשטן, או אחד האלים הגדולים, דרש מהם כתנאי, כדי שימלא את רצונם, שיאכלו לחם [מבצק] שנילוש בדם ילדים.
 
בחג הפסח אסור להם לאכול לחם רגיל, הם מכינים את המצות שלהם. המצות האלה לא היו נילושות בצורה רגילה, אלא בדם ילדים. כאשר נחשפו הסיפורים האלה, גורשו בני ישראל מכל אירופה והחל האסון של בני ישראל בכל ארצות אירופה. ובסוף זה הגיע לכך ששרפו אותם בגרמניה, בגלל הדברים האלה, מרוב שהם חטפו ילדים קטנים. הסיפורים האלה ידועים. יש ראיות עליהם. הם קיימים בתיקי בתי המשפט. נוהלו הרבה משפטים נגד בני ישראל בעניינים האלה. יש רשימה ארוכה של סיפורים כאלה. למרות שיש איפול תקשורתי לגביהם, הם נמצאים באינטרנט. חפש בגוגל: 'לחם היהודים' או 'מצות היהודים'... ויופיעו לפניך כל הסיפורים האלה, ועל כולם יש הוכחות וראיות, עם תאריכים ותיקי המשטרה שבהם החומר נמצא...
 
לשכות הבונים החופשיים הן אספות כישוף של בני ישראל. אחד מן הטקסים, למשל אם מישהו רוצה להתקבל כחבר חדש, או לעלות בדרגה... הוא צריך בדרך כלשהי להביא את אחד מבניו או בנותיו, או את אשתו או אחד מקרוביו או קרובותיו, לשים אותם על שולחן, ולשחוט אותם במו ידיו כקורבן לשטן, כדי להתקדם בדרגות הבונים החופשיים. אחיי, זה קיים עד היום." 
[ערוץ היוטיוב של מסגד אל-אקצא, 29/05/2015]
 


הידיעה הקודמת הידיעה הבאהלארכיון פרסומי PMW
Created by swat