English

 


פרסומי PMW
"הפרוטוקולים של זקני ציון" - עלילה שממשיכה להתקיים ברשות הפלסטינית
Share |
יצירה אנטישמית מראשית המאה שעברה
חיה וקימת ברשות הפלסטינית:
"הפרוטוקולים של זקני ציון"

מתוך מאמר דעה שפורסם על-ידי סוכנות הידיעות הפלסטינית 'מען':
"עולה השאלה: האם היהודים משתייכים למין אנושי אחר, שונה מיתר העמים... מאין מגיעה כל האנרגיה הרעה והמשחיתה הזו?
האם ראויים שאר העמים לכל הרשע והשטנה הללו, כדי שהיהודים ישתלטו עליהם?"
 
איש דת בתוכנית בטלוויזיה הפלסטינית:
"מדברי אויבינו [היהודים]: ...'עלינו לעמול ולמוטט את הערכים כדי שייקל עלינו לשלוט בעולם.' כך בפרוטוקולים של זקני ציון." 

איתמר מרכוס ונאן ז'אק זילברדיק

הערה: המאמר הוסר מאתר "מען" ב-26/02/2012,
יום לאחר פרסומו באתר "מבט לתקשורת פלסטינית" באנגלית

סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" ממשיכה לפרסם תכנים אנטישמיים באתר האינטרנט שלה. בחודש שעבר פורסם במדור של מאמרי הדעה, מאמר הסוקר את היצירה האנטישמית המפורסמת מראשית המאה העשרים, "הפרוטוקולים של זקני ציון", ומתייחס אליה כמסמך אמיתי המתווה את תכנית היהודים לשעבד את העולם.

מתוך מאמר דעה מאת וליד אל-שומלי:
"'הפרוטוקולים של זקני ציון' כוללים 24 פרוטוקולים, שהם מעין תכנית שגיבשו היהודים כדי לחדור לעולם ולהשתלט עליו. בשעה שמנהיגים יהודים רבים טוענים שהם בדויים ומהווים אחד ממעשי הזיוף הפוליטי הגדולים ביותר בעידן המודרני, אחרים מאשרים שהם אמיתיים ושהם המזימה המסוכנת ביותר להשתלטות על העולם שידעה ההיסטוריה כולה." 
 
לאחר שהכותב סוקר במאמר כמה מפרקי 'הפרוטוקולים', הוא עושה דמוניזציה לכלל היהודים:
"כעת, לאחר הסקירה המהירה של כמה מהפרוטוקולים הללו, עולה השאלה: האם היהודים משתייכים למין אנושי אחר, שונה מיתר העמים? מאין מגיעה כל האנרגיה הרעה והמשחיתה הזו? האם ראויים שאר העמים לכל הרשע והשטנה הללו, כדי שהיהודים ישתלטו עליהם? והאם באמת לכל העמים מלבד היהודים יש שכל אטום?"
 
כמו כן, הוא תוהה לגבי היקף השליטה העולמית היהודית בימינו:
"האם רוב הדברים שהופיעו בפרוטוקולים הללו יושמו במערב ובמזרח? האם רעיון הממשלה העולמית היהודית החל לצאת לפועל בסוף המאה שעברה, והאם ארה"ב שולטת כעת בעולם בשם הסדר העולמי החדש לטובת היהודים, בהתאם לפרוטוקולים הללו? והאם אנו על סף הקמת ממשלה עולמית יהודית גלויה? עד שיהיו תשובות לשאלות / התהיות הללו ואחרות, אנו אומרים: 'שאללה יעזור לנו, בני פלסטין'..." 
 
לאחר שהוא מתאר כיצד אחד הפרוטוקולים "קורא להשתלט על המסחר ולהרוס את הדת - ובמיוחד את הנצרות - ולהפיל את האפיפיורות," מתייחס המחבר אל-שומלי לנוצרים תומכי ישראל בארצות הברית, ומכנה אותם "ציונים באצטלה נוצרית":
"אנו רואים שכ-80 מיליון נוצרים ציוניים בארצות הברית עצמה תומכים בישראל תמיכה מוחלטת, ומתיימרים להשתייך לנצרות, בשעה שאין להם קשר אליה משום שהאנשים הללו ציונים באצטלה נוצרית. כך, מתאפשר להם להשיג בו בזמן שתי מטרות: הראשונה, לרסק את הערכים והתפיסות הנוצריים מבפנים, והשנייה, לתמוך בציונות על ידי הקניית לגיטימציה לכיבוש שלה בפלסטין ולהתנחלות בה." 
 
לפי הכותב, הפרוטוקולים של זקני ציון כוללים בין היתר את הדברים הבאים:
"הפרוטוקול הראשון קורא להפצת אנרכיה ומלחמות... [ו]מכיל תכניות להפצת שחיתות בעולם לשם הקמת שלטון יהודי נחרץ... על היהודים מוטלת האחריות לפתות את האנשים באמצעות משקאות משכרים, הוללות, ונשים, וכן להשתמש בדרכי הונאה, שוחד ובגידה כדי להשיג את מטרותיהם."
"הפרוטוקול השני קורא לתפוס את השלטון ולהשתלט על החינוך והעיתונות. הפרוטוקול הרביעי קורא להשתלט על המסחר ולהרוס את הדת."
"בשעה שהפרוטוקול השביעי קורא להצית מלחמות עולמיות, הפרוטוקול התשיעי מתווה את התוכניות להריסת ערכי המוסר ולהפצת סוכנים."
"אשר לחינוך, הפרוטוקול השישה עשר קורא להשחיתו, כדי להפוך את הנוכרים לחסרי יכולת חשיבה עצמאית. בעניין הדת, הפרוטוקול השבעה העשר קורא לרסק את השלטון הדתי, ובמיוחד את שלטון האפיפיורות."
"בעניין הפיכת העמים לעניים והרעבתם לשם שליטה בהם, הפרוטוקול העשרים קורא להטביע את המדינות בחובות, ואחר כך לאלץ אותן ללוות מההון היהודי בריבית גבוהה, על מנת שהמדינות הללו יישארו כפופות להם ונתונות לשליטתם."
 
תרגום חלקים נרחבים מתוך מאמר זה שהתפרסם ב'מען' מופיע למטה.

הטלוויזיה הפלסטינית שידרה לאחרונה דברים של אימאם פלסטיני שגם התייחס ל"פרוטוקולים של זקני ציון" כמסמך יהודי אותנטי. הוא אמר כי ה"אויבים" מתכננים להשחית את המוסלמים באמצעות יין ונשים, וכי זוהי טקטיקה שהותוותה ב"פרוטוקולים של זקני ציון":
צאלח אל-מעטאן, אימאם מסגד אל-בירה: "מדבריהם של אויבינו: 'כוס יין ואשה יפה יכולים להרוס את אומת מוחמד יותר מאלף תותחים; עלינו לפעול למיטוט המוסר כדי שייקל עלינו לשלוט בעולם.' בפרוטוקולים של זקני ציון."
[הטלוויזיה הפלסטינית (פת"ח), 03/02/2013]

לחץ לצפייה בסרטון

כאשר מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" חשף לאחרונה תכנים אנטישמיים באתר האינטרנט של "מען", מיהרה סוכנות "מען" להסיר את הדברים מהאתר, תוך הבטחה "לבחון מחדש את המדיניות של פרסום מאמרי קוראים, כדי להימנע מהופעתן של שגיאות דומות."
למרות זאת, יום אחד בלבד לאחר מכן, "מען" פרסמה מאמר דעה אנטישמי נוסף, שתיאר את השואה כמיתוס וכשקרים. גם מאמר זה הוסר מהאתר לאחר חשיפת "מבט לתקשורת פלסטינית."

סוכנות הידיעות "מען" היא חלק מרשת "מען" שברשימת ה"שותפים ותורמים" שלה מופיעים: הנציבות האירופאית, UNESCO (ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו"ם), UNDP (תוכנית האו"ם לפיתוח), ממשלת דנמרק, הולנד, וסוכנות הסיוע הממשלתית של בריטניה UKaid. אתר האינטרנט של "מען" אינו מבהיר מי מ אלו עדיין מממן את הסוכנות גם כיום.

מאמר זה על "הפרוטוקולים של זקני ציון" פורסם באתר "מען" ב-09/02/2013, והוסר יום לאחר חשיפתו באתר "מבט לתקשורת פלסטינית" באנגלית ב-25/02/2013. במקום המאמר יש כעת הודעה מטעם הנהלת האתר, כי "המאמר הוסר משום שהוא מכיל חומרי שנאה."

מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" מתעד את עלילת "הפרוטוקולים של זקני ציון" ברשות הפלסטינית.
מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" מתעד את הדמוניזציה של ישראל והיהודים.

להלן תרגום חלקים נרחבים מתוך המאמר שפורסם באתר "מען," המתייחס ל"פרוטוקולים של זקני ציון" כמסמך אמיתי:
כותרת: "הפרוטוקולים של זקני ציון: מה עמדתנו לגביהם כעת?" מאת ד"ר וליד אל-שומלי "'הפרוטוקולים של זקני ציון' כוללים 24 פרוטוקולים, שהם מעין תכנית שגיבשו היהודים כדי לחדור לעולם ולהשתלט עליו. בשעה שמנהיגים יהודים רבים טוענים שהם בדויים ומהווים אחד ממעשי הזיוף הפוליטי הגדולים ביותר בעידן המודרני, אחרים מאשרים שהם אמיתיים ושהם המזימה המסוכנת ביותר להשתלטות על העולם שידעה ההיסטוריה כולה.
הפרוטוקולים הללו הופיעו ברוסיה בשנת 1901 בעיתון זנאמיה [Znamya] בעיר סנט פטרסבורג לבקשתו של הצאר הרוסי ניקולאי השני. הגרסה המלאה פורסמה בשנת 1905 על ידי אדם בשם סרגיי נילוס. לכל אחד מהפרוטוקולים הללו יש את מטרותיו האסטרטגיות, שהיהודים מנסים להשיג. מאחר שאין מספיק מקום לדון לעומק בכל פרוטוקול, אשפוך אור על כמה מהרעיונות המרכזיים בחלק מן הפרוטוקולים הללו.
הפרוטוקול הראשון קורא להפצת אנרכיה ומלחמות. הוא אומר: 'האנשים בעלי התכונות הרעות רבים מאשר אלו בעלי התכונות הנאצלות, ולכן התוצאות הטובות ביותר של השליטה בעולם מושגות באלימות ובטרור, ולא בדיונים אקדמאיים. הזכות טמונה בכוח'...
כמו כן, הפרוטוקול הראשון מכיל תכניות להפצת שחיתות בעולם לשם הקמת שלטון יהודי נחרץ שיבנה מחדש את הסדר שהליברליזם ריסק, ו[אומר] כי על היהודים מוטלת האחריות לפתות את האנשים באמצעות משקאות משכרים, הוללות, ונשים, וכן להשתמש בדרכי הונאה, שוחד ובגידה כדי להשיג את מטרותיהם.
הפרוטוקול השני קורא לתפוס את השלטון ולהשתלט על החינוך והעיתונות. הפרוטוקול הרביעי קורא להשתלט על המסחר ולהרוס את הדת - ובמיוחד את הנצרות - ולהפיל את האפיפיורות, שכן הם חותרים להרחקת המושג אללה מהעמים הנוצריים ולהשארתם שקועים בתעשייה, במסחר ובדברים חומריים. זה מה שאנו אכן רואים בחברות המערביות, שם שוררים במידה רבה הערכים החומריים.
בשעה שהפרוטוקול השביעי קורא להצית מלחמות עולמיות, הפרוטוקול התשיעי מתווה את התוכניות להריסת ערכי המוסר ולהפצת סוכנים. הפרוטוקול השלושה עשר קורא להעלים את תודעתם של ההמונים, והפרוטוקול החמישה עשר קורא לבצע הפיכה ולהקים תאים סודיים.
כך, לפי טענותיהם, ישיגו היהודים את השלטון באמצעות כמה הפיכות פוליטיות מפתיעות שיתרחשו בעת ובעונה אחת בכל הארצות. הם יתפסו את השלטון במהירות כאשר הממשלות יכריזו באופן רשמי שהן אינן מסוגלות לשלוט בעמים.
אנו מבחינים היטב בהשקפה המתנשאת של היהודים כלפי הגויים, כלומר מי שאינם יהודים, בטקסט הבא מתוך הפרוטוקול החמישה עשר: 'מההבדל בפריון השכלי ביננו לבין הגויים, מתבררות המעלות שאללה ייחד עבורנו מאז שלקח אותנו בתור העם הנבחר, ומתגלה רמת האנושיות הגבוהה שניתנה לנו. אשר לגויים, השכל שלהם מאובן. יש להם עיניים אך אינם רואים דבר ממה שנמצא מולם, הם אינם ממציאים ואינם יוצרים, מלבד אולי המצאות חומריות. מכך אנו למדים שהטבע עצמו הוא זה שייעד אותנו להנהיג את העולם ולשלוט עליו.'
אשר לחינוך, הפרוטוקול השישה עשר קורא להשחיתו, כדי להפוך את הנוכרים לחסרי יכולת חשיבה עצמאית. בעניין הדת, הפרוטוקול השבעה העשר קורא לרסק את השלטון הדתי, ובמיוחד את שלטון האפיפיורות. הוא אומר: 'כאשר יגיע זמננו לרסק את האפיפיורות לחלוטין, יד נעלמה תיתן את האות לתקיפה, וכאשר האנשים יזרקו את עצמם לעבר הוותיקן, נופיע אנו בתור מגניו כדי לעצור את מעשי הטבח. כך נחדור לתוך עומקו של הארמון הזה, ואז לא יהיה על פני האדמה כוח שיוכל להוציא אותנו ממנו, עד שנשמיד את שלטון האפיפיורות. מלך ישראל יהפוך לאפיפיור האמת של העולם, הפטריארך של הכנסייה הבינלאומית.'
בהקשר זה, אנו רואים שכ-80 מיליון נוצרים ציוניים בארצות הברית עצמה תומכים בישראל תמיכה מוחלטת, ומתיימרים להשתייך לנצרות בשעה שאין להם קשר אליה, משום שהאנשים הללו ציונים באצטלה נוצרית. כך, מתאפשר להם להשיג בו בזמן שתי מטרות: הראשונה, לרסק את הערכים והתפיסות הנוצריות מבפנים, והשנייה, לתמוך בציונות על ידי הקניית לגיטימציה לכיבוש שלה בפלסטין ולהתנחלות בה. האמתלה שלהם לכך היא שיום הדין יגיע אחרי מערכת 'ארמגדון', כלומר הר מגידו שמשקיף על עמק אבן-עאמר [כלומר, עמק יזרעאל]. לפי אמונתם, על כל יהודי העולם להתאסף בפלסטין לקראת הקרב הזה, ובסוף יישארו מהם ארבעים וארבעה אלף.
בעניין הפיכת העמים לעניים והרעבתם לשם שליטה בהם, הפרוטוקול העשרים קורא להטביע את המדינות בחובות, ואחר כך לאלץ אותן ללוות מההון היהודי בריבית גבוהה, על מנת שהמדינות הללו יישארו כפופות להם ונתונות לשליטתם.
כעת, לאחר הסקירה המהירה של כמה מהפרוטוקולים הללו, עולה השאלה: האם היהודים משתייכים למין אנושי אחר, שונה מיתר העמים? מאין מגיעה כל האנרגיה הרעה והמשחיתה הזו? האם ראויים שאר העמים לכל הרשע והשטנה הללו, כדי שהיהודים ישתלטו עליהם? והאם באמת לכל העמים מלבד היהודים יש שכל אטום?
איננו מכחישים את התרומות המדעיות וההגותיות הרבות של היהודים, ששירתו את האנושות לאורך התקופות... (כאן כותב המאמר מזכיר את פילון מאלכסנדריה, הרמב"ם, שפינוזה, פרויד, קארל מרקס, קפקא, שאגאל, בנימין ד'יזראלי, אלברט איינשטיין, והפילוסוף ז'אק דרידה - העורך)... אם נרצה לסקור את תרומותיהם של כל היהודים בכל המישורים נזדקק לעמודים רבים, בדומה להוגי דעות, גאונים ומדענים רבים שאינם יהודים.
חייבים לציין שהיהודים, במיוחד מאז תחילת החצי השני של המאה ה-19, הקפידו לטעון שהעמים האירופאים שונאים אותם ובזים להם משום שהם שמים ולא ארים, דבר שגרם להם להמציא את המונח החדש אנטישמיות, על מנת לנצל אותו לשם השגת מטרותיהם ומימוש מזימותיהם. הפרוטוקולים נועדו לארגן את המטרות הללו ולסווג אותן, כדי שהם לא יאבדו את הכיוון לאורך הדורות. פה אנו תוהים: האם רוב הדברים שהופיעו בפרוטוקולים הללו יושמו במערב ובמזרח? האם רעיון הממשלה העולמית היהודית החל לצאת לפועל בסוף המאה שעברה, והאם ארה"ב שולטת כעת בעולם בשם הסדר העולמי החדש לטובת היהודים, בהתאם לפרוטוקולים הללו? והאם אנו על סף הקמת ממשלה עולמית יהודית גלויה?
עד שיהיו תשובות לשאלות / התהיות הללו ואחרות, אנו אומרים: שאללה יעזור לנו, בני פלסטין, הכורעת תחת עול הכיבוש ההתנחלותי האכזרי ביותר שידעה ההיסטוריה המודרנית; העם הזה, שמנהיגי התנועה הציונית רוצים להכפיפו ל'אשליות הפרוטוקולים שלהם', על כל הרעיונות המרושעים שבהם העומדים בסתירה לטבע האנושי של תושבי כוכב-הלכת הזה."
["מען", 09/02/2013]
 
להלן תמליל דברי האימאם הפלסטיני:
אימאם מסגד אל-בירה: "מדבריהם של אויבינו: 'כוס יין ואשה יפה יכולים להרוס את אומת מוחמד יותר מאלף תותחים; עלינו לפעול למיטוט המוסר כדי שייקל עלינו לשלוט בעולם.' בפרוטוקולים של זקני ציון."
[הטלוויזיה הפלסטינית (פת"ח) 03/02/2012;
התוכנית "הרם קולך" הפקה משותפת עם PYALARA, (ארגון במימון האיחוד האירופי)]

הערה: "הפרוטוקולים של זקני ציון" הוא זיוף אנטישמי המתאר את היהודים כמתכננים כביכול לשעבד את העולם תחת שליטה יהודית. הספר פורסם ברוסיה ב-1903 ותורגם לשפות רבות. ב-1921 נחשף הספר "הפרוטוקולים של זקני ציון" כמסמך שקרי.
PYALARA, מפיקת התוכנית, ממומנת על ידי NDC.

תורמים של NDC כוללים את: האיחוד האירופי, הבנק העולמי, הסוכנות הממשלתית הצרפתית לפיתוח, תאגיד סיוע שוויצרי - דני - הולנדי - שוודי, הבנק האסלאמי לפיתוח, "הקריאה הפלסטינית המאוחדת" ואיגוד ארגוני הרווחה הפרטיים הפלסטיניים. [מתוך אתר NDC, www.ndc.ps, 20/12/2012; PYALARA ממומן גם על ידי המרכז השוודי הבינלאומי Olof Palme.]


הידיעה הקודמת הידיעה הבאהלארכיון פרסומי PMW
Created by swat