English

 


כל הדף


אלימות וטרור
עידוד אלימות וטרור
עידוד אלימות בקרב ילדים
הרשות הפלסטינית, פת"ח וחמאס טוו רשת חינוכית, חברתית ותרבותית רחבה המכוונת לילדים לשם עידוד והאדרת האלימות והטרור. באמצעות סרטונים חינוכיים, ספרי לימוד, דמויות טלוויזיוניות ואירועים תרבותיים, לומדים הילדים הפלסטינים לראות באלימות ובמאבק המזויין עקרונות הרואיים, ולראות בעצמם כלוחמים בעתיד נגד ישראל:
 "אני מקווה שייערכו עוד וועידות כמו הוועידה השישית של פת"ח [אוגוסט 2009]. הוועידות האלה חשובות עבורנו כי הן מעלות את המודעות שלנו להנהגה, ולכך שאנו נהיה לוחמים וננהל את ההתנגדות נגד הישראלים"
[הטלוויזיה הפלסטינית, 08/07/2009].
לחץ לצפייה בסרטון
באירוע סיום תיכון של פת"ח, בחסות יו"ר הרשות מחמוד עבאס, בוגרי בית הספר הדגימו את מה שלמדו לאורך השנים:
"בוגר התיכון: בשם השהידים, בשם האסירים, בשם האבן והרובה.
בוגרת התיכון: בשם פת"ח, בית הספר שלימד אותנו את משמעות הלאומיות.
בוגר התיכון: בשם פלסטין: חיפה, עכו, יפו וירושלים הערבית שלנו.
בוגרת התיכון: בשם פלסטין: עזה, הגדה המערבית ודגל האחדות הלאומית.
...
בוגר התיכון: פת"ח [עודנו] עם הרובה. והרובים שלנו לא ייחלדו אפילו אחרי שירו אלפי כדורים."
[אל-פיליסטיניה, 28/07/2009]
לחץ לצפייה בסרטון
תנועת הסטודנטים של פת"ח - "שביבה" מעודדת מות "שהידים" ופיגועי דקירה ודריסה בסרטון של פיגוע מבוים נגד חיילי צה"ל
מקור: Fatah's Facebok page, 20/04/2016


טקסט בפתיח:
"תנועת השביבה הסטודנטיאלית – סיעת השהיד יאסר ערפאת מציגה השהאדה מאחדת אותנו"
בסרטון נראית סצנה מבוימת של פיגוע דריסה ודקירה במחסום עטרות (מדרום לרמאללה). תחילה נראים בסרטון שלושה צעירים פלסטינים מתכננים פיגוע, ואחר כך מבצעים אותו. אחד מהם פוגע בחייל ישראלי באמצעות מכונית, ואז אחד מהם מתנפל על חייל ישראלי אחר ודוקר אותו. כל שלושת המחבלים בסרטון נפגעים במהלך ההתקפה מאש החיילים הישראלים ונהרגים, ובכך הופכים ל"שהידים." בזמן שהמחבלים נופלים כ"שהידים", מושמעות ברקע המילים, "אין אלוהים מלבד אללה, והשהיד אהוב אללה."
לחצו כאן לסרטון
לחצו כאן לדיווח
שיר לילדים בערוץ הטלוויזיה של הרש"פ: "למלחמה אשר תכתוש את העושק ותוציא את נפש הציוני"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 19/02/2016

 

מגישה בטלוויזיית הרש"פ: "מה את רוצה לדקלם לנו עכשיו?"
הילדה מינאס: "אני פלסטיני, שמי פלסטיני."
המגישה: "בואי נשמע."
מינאס: "אני פלסטיני, שמי פלסטיני,
חרטתי את שמי על כל הכיכרות...
צלאח א-דין (מצביא מוסלמי שכבש את ירושלים) קורא לי ממעמקי לבי,
וכל ערביותי קוראת לי לנקמה ולשחרור...
אלפי אסירים ואלפי כלואים
קוראים לאומה הגדולה וקוראים למיליונים
אתם אומרים: 'לירושלים, כיוון התפילה [הראשון] של הדת [באסלאם]
למלחמה אשר תכתוש את העושק ותוציא את נפש הציוני'
ותניף בשמי העולם את הדגל הפלסטיני ותחזק את מילתי שתמשיך:
פלסטיני, פלסטיני, פלסטיני."
מגישה: "מעולה, מעולה. בראבו, בראבו, בראבו. את מאוד כשרונית."
לצפייה בסרטון לחץ כאן
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן

חבר הנהגת החזית הדמוקרטית לשחרור פלסטין משבח את הצעירים שמתקוממים "באבנים, סכינים, בקבוקי תבערה ודריסות"
מקור: סוכנות הידיעות הפלסטינית העצמאית 'דוניא אל-וטן', 01/01/2016

כותרת: "אבו ט'ריפה בעצרת האנטלאקה של תנועת פת"ח ברפיח: 'אנו קוראים לתנועת חמאס להסכים ליוזמת הפלגים לפתרון משבר מעבר רפיח'"
"חבר הנהגת החזית הדמוקרטית לשחרור פלסטין, טלאל אבו ט'ריפה... נשא אתמול בערב נאום בשם הכוחות הלאומיים והאסלאמיים במהלך עצרת יום השנה ה-51 לאנטלאקה של תנועת פת"ח במחוז רפיח, בנוכחות מאות מאנשי התנועה במחוז. אבו ט'ריפה הדגיש בשעה שבירך את תנועת פת"ח ביום השנה ה-51 לאנטלאקה שלה כי על שנת 2016 להיות שנת ההתקוממות ["הבה"] והאינתיפאדה העממית ושנת האחדות הלאומית וסיום הפילוג המתועב [בין פת"ח לחמאס]...
הוא הבהיר כי יום השנה לאנטלאקה של תנועת פת"ח חל השנה במקביל לאינתיפאדה של דור הצעירים החדש ברחובות ירושלים, הגדה, עכו וסכנין ולאורך כל אזור נקודות הגבול ברצועת עזה, שמגיב לפשיזם של ממשלת נתניהו בחזה חשוף, באבנים, בסכינים, בבקבוקי תבערה ובדריסות, בדרך לאינתיפאדה עממית שלישית לגירוש הכיבוש והקולוניאליזם של ההתנחלות.
חבר  הלשכה המדינית של החזית הדמוקרטית הדגיש כי האינתיפאדה העממית היא הזדמנות היסטורית לתרגם  את החלטותיה של המועצה המרכזית ממרץ שעבר, וההתקוממות העממית היא זעקתו של העם הפלסטיני כי הוא לא יישא עוד ויקבל את המציאות של התנחלות, מצור וכיבוש. כמו כן, הוא קרא לעצב מחדש את היחסים עם מדינת הכיבוש, באמצעות הפסקת התיאום הביטחוני עמה, ביטול הסכם פריס ההרסני לכלכלה הפלסטינית והשתחררות מכבלי אוסלו המייבשים..
אבו ט'ריפה דרש לספק אמצעי המשכיות להתקוממות העממית, ובראשם הקמת הנהגה לאומית מאוחדת מכל הפלגים, הכוחות וארגוני החברה האזרחית בגדה ובעזה, ובכל הדרגים, ויצירת מקור סמכות מאוחד בירושלים הכבושה והנהגה מאוחדת להתנגדות."
 
אנטלאקה - "הפריצה" של פת"ח. מונח זה מתייחס למועד שבו ביצעה פת"ח את פיגוע הטרור הראשון נגד ישראל בשנת 1965, כאשר ניסתה לפוצץ את מוביל המים הארצי.

 

בובות של זורקי אבנים לילדים פלסטיניים הוחרמו על ידי המכס הישראלי
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 09/12/2015

כותרת: "מלחמה ישראלית נגד בובות הילדים - ישראל החרימה 4,000 בובות שפניהן מכוסות בכאפיה פלסטינית"
"רשות המכס הישראלית בנמל חיפה החרימה אתמול 4,000 בובות שפניהן מכוסות בכאפיה פלסטינית.
רשות המכס ציינה שהיא החרימה מכולה של 4,000 בובות מהאמירויות [המאוחדות] בנמל חיפה, משום שהן 'מסיתות נגד ישראל.' ההודעה אמרה כי 'בובות אלו הן בצבעי הדגל הפלסטיני, ונושאות את הביטויים 'ירושלים היא שלנו' ו'הו ירושלים אנו מגיעים'. כמו כן, [רשות המכס] הוסיפה כי הבובות נמצאו במכולה שעליה נכתב שהיא מכילה 'בגדים, שטיחי תפילה ומוצרי פלסטיק,' אך היא לא חשפה מתי הוחרמה המכולה. כמו כן נאמר כי 'רשות המכס תמשיך בעבודה היומיומית לעצירת הברחה של כלי נשק לישראל וכניסה של חומרים מסיתים, בייחוד בימים אלו.'"
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן
העיתון הרשמי של הרש"פ: "ילדי עזה משתתפים באינתיפאדה באמצעות שירים וקריאות מהפכניות"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 01/11/2015

כותרת: "ילדי עזה משתתפים בהתקוממות העממית באמצעות שירים וקריאות מהפכניות"

"ילדי עזה נחושים בדעתם להשתתף יחד עם בני עמם הצעירים בהתקוממות העממית כדי לעזור למסגד אלאקצא ולירושלים הכבושה בדרכם שלהם. חלקם מדקלמים שירים מהפכניים, חלקם מדקלמים קטעי פרידה מהשהידים, ואחרים קוראים קריאות מהפכניות, שמזכירות לשומעיהן את אינתיפאדת אלאקצא, לפני 15 שנה.

קבוצת ילדים משכונת אלזיתון שבמרכז העיר עזה בגילאים 7-11 משתעשעים בשפת המהפכה, כשקריאותיהם מושכות את מבטי העוברים ושבים וגורמות להם לעצור ולהקשיב לקול האינתיפאדה הבוקע מפיותיהם, בביטויים כגון 'הוי שהיד, הקסמת את נפשי', ו'הוי שהיד, היה רגוע, אנו נמשיך במאבק'. הדבר הזכיר להם [לעוברים ושבים] את זמן האינתיפאדה השנייה, [שפרצה] כדי להגן על אלאקצא ועל האתרים הפלסטיניים הקדושים, שהכיבוש חילל באותה עת.

הילד מחמד יחיא, אחד מהמריעים למהפכה, אמר: 'אנחנו רוצים שהיהודים ייצאו מפלסטין, ועלינו להתייצב לצד הצעירים שהולכים להילחם בגבול. אנחנו רואים אותם כל יום בטלוויזיה, ואנחנו רואים כיצד היהודים הורגים אנשים. אנחנו רוצים להילחם כמוהם, אבל לא יכולים'... ההתקוממות העממית, שניצוצהּ ניצת בעיר ירושלים הכבושה, התרחבה לכל הגדה בתמיכת  המוני בני עמנו בעזה. היא לא הייתה מקרית, אלא תולדה טבעית של שורת [אירועים] מדיניים מצטברים ושל צעדי ההסלמה הישראליים, אשר הובילו את העם הפלסטיני לשלב שבו הוא כבר אינו יכול לשאת אותם ולעבור עליהם בשתיקה. כתוצאה מכך, פעולות הדקירה שמבצעים גיבורי הגדה וירושלים הכבושה החלו להטיל אימה על עדרי המתנחלים ולגרום להם להישאר בבתיהם, ובהזיותיהם, חיילי צבא הכיבוש החלו להרוג את כל מי שעובר על פניהם – מבוגרים וצעירים, נערים ונערות – מתוך מחשבה שאלה ידקרו אותם.

הילדה מרים חמאד בת ה-11 יצאה לאינתיפאדה [כאנת מנתפצ'ה] יחד עם קבוצות הילדים באמצעות  קריאות ושירים מהפכניים, שמעידים על אהבתם למולדת ועל רצונם העז להגן עליה בכל דרך שהיא.
הילדה מרים אמרה: "אני אוהבת את השירים, אני אוהבת לשיר אותם. גם אחים שלי שרים אותם בבית, ותמיד אנחנו רואים את אבא ואמא מדליקים את הטלוויזיה כשיש את השירים האלה. אנחנו גם רואים שהידים שהרגו אותם היהודים. אני תמיד שומעת את השיר 'ע

העיתון הרשמי של הרש"פ מפרסם קריקטורה המעודדת אלימות
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 21/10/2015

 
הציור מתאר ילד יורה אבן באמצעות קלע, וזו פוגעת בפעמון וגורמת לו לצלצל. ככל הנראה המשמעות היא כי זריקת האבנים מעוררת את תשומת הלב לסוגיה הפלסטינית.
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן

 

 
 
עיתון הרש"פ מעודד זריקת אבנים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 16/09/2015

קריקטורה שפורסמה בעיתון הרש"פ מעודדת ילדים לזריקת אבנים. הקריקטורה מציגה זוג הורים הנושאים על גבם את ירושלים (מיוצגת על-ידי מבנה כיפת הסלע וכנסייה). בה בעת הם אוחזים את ילדם המסובב אבן-קלע בידו. כיתוב הקריקטורה הוא 'סוס-משא', והיא רומזת כי הפלסטינים נושאים על כתפיהם את האחריות הכבדה להגן על ירושלים.
לחץ כאן לדיווח
מחמוד עבאס מעודד זריקת אבנים, משבח נער בן 12 שזרק אבנים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 03/09/2015
כותרת: "הנשיא במהלך פגישתו עם משפחת אלתמימי מהכפר נבי צלאח."
 

כותרת: "הנשיא [מחמוד עבאס]: פשעי הכיבוש החוזרים ונשנים לא יעברו בשתיקה"
     "הנשיא מחמוד עבאס קיבל אתמול [03/09/2015] במשכן הנשיאות בעיר רמאללה את משפחת השהיד מוחמד אל-אטרש, שנהרג על ידי כוחות הכיבוש הישראלי במחסום זעתרה, דרומית לעיר שכם, ואת משפחתו של הילד מוחמד אל-תמימי, שכוחות הכיבוש הישראלי תקפו אותו וניסו לעצור אותו בכפר נבי צאלח, מערבית לעיר רמאללה. הנשיא ניחם את משפחת השהיד, והדגיש כי פשעים חוזרים ונשנים אלו נגד העם הפלסטיני לא יעברו בשתיקה...
במהלך קבלת הפנים של משפחתו של הילד מוחמד אל-תמימי, שיבח הנשיא את אומץ לבה של משפחת אל-תמימי ואת האופן שבו היא עומדת מול עריצות הכיבוש ותקיפות חייליו. בנוסף, הוא הדגיש כי דבר זה מוכיח את מידת דבקותו של העם הפלסטיני בארצו. הנשיא הדגיש כי ההתנגדות העממית הבלתי אלימה [הכוונה לזריקת אבנים - העורך] נגד הכובש מהווה נשק עוצמתי בידי העם הפלסטיני, שחושף את זיופו של הכיבוש ומראה לכל העולם את הברבריות שלו וכן את זכותו של עמנו להגדרה עצמאית ולהקמתה מדינתו העצמאית כשאר עמי העולם. בפגישה נכחו מזכ"ל הנשיאות, טייב עבד אל-רחים וחבר הוועדה המרכזית של פת"ח מחמוד אל-עאלול."
לחץ כאן לדיווח

הערה: מוחמד אל-אטרש - ניסה לדקור שוטר מג"ב בצומת תפוח בגדה המערבית ב-17/08/2015. הוא נורה למוות על ידי שוטר אחר שהיה במקום.
מוחמד אל-תמימי - ילד בן 12 שהשליך אבנים לעבר חיילי צה"ל במהלך הפגנה בכפר נבי צלאח בגדה המערבית. כשחייל צה"ל ניסה לעצור אותו, בני משפחתו התנפלו על החייל ותקפו אות
במסגרץ קייטנה במסגד אל-אקצא נאמר לילדים: שהידים לוחמים זוכים לשבעים בתולות
מקור: ערוץ היוטיוב של מסגד אל-אקצא, 26/07/2015

השיח' מדבר לפני ילדי קייטנת אל-אקצא על לוחמי הריבאט, שהידים, והבתולות הממתינות להם בגן העדן.
 השיח' ח'אלד אל-מוגרבי מעביר שיעור באסלאם לילדי קייטנת מסגד אל-אקצא: "בואו נדבר על החדית' של הנביא מוחמד בנושא הריבאט (מלחמה/מאבק דתי להגנה על אדמה אסלאמית). החדית' משווה בין דרגתו של השהיד לבין דרגתו של לוחם הריבאט [שמת כשהיד]. הנביא אומר... לשהיד מוענקות שלוש זכויות: חטאיו נמחלים עם פרץ הדם הראשון. הוא מתחתן עם שתי [בתולות] שחורות-עין. הוא מעיד לטובת 70 מבני משפחתו.
באותו חדית' עצמו, הנביא אומר על לוחם הריבאט [שמת כשהיד]... הוא מתחתן עם 70 [בתולות] שחורות עין. השהיד מקבל שתיים, ולוחם הריבאט מקבל 70 [בתולות] שחורות עין, כלומר פי 35 מהשהיד. הנביא אומר... לוחם הריבאט שמת במהלך ביצוע ריבאט יכול להעיד לטובת מי שהוא רוצה ביום הדין, שנמשך 50,000 שנים."
עובר אורח: "[הילדים] בכלל מבינים מה אתה אומר?"
 ילדי הקייטנה: "אללה אכבר! אללה אכבר!"
 השייח' ח'אלד אל-מוגרבי: "עזוב אותנו בשקט. עזוב אותנו בשקט."
 עובר אורח: "ילדים כאלה מסוגלים להבין דברים כמו ריבאט, שהאדה ו[בתולות] שחורות עין? אדם עם זקן לבן כמוך, תתבייש. תן שיעורים כאלה לנו [למבוגרים], לא לילדים. תסתכל על הילדים האלה, אתה ממלא את הראש שלהם בכאלה דברים?"
 ילדי הקייטנה: "ברוח, בדם, נפדה את אל-אקצא!"
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן


 

מחנה קיץ לילדים של הרש"פ ופת"ח: ילד עם קלשניקוב ונערים ונערות במדי צבא רוקדים עם רובים
מקור: ערוץ עודה (בהנהלת פת"ח), 12/06/2015

התכנית "בוקר מולדת" מדווחת על מחנה הקיץ החמישי "ירושלים בעיני הכפירים והפרחים של פלסטין".
הכתבה מתחילה בריקוד עממי של קבוצת ילדים לבושים במדים ונושאים רובים. המחנה נמשך שמונה ימים ואורגן על ידי כוחות הבטחון הלאומי. במחנה השתתפו יותר מ-150 ילדים מבני השהידים והאסירים, והוא התקיים בישוב סבסטיה שבמחוז שכם, בשיתוף פעולה ובתיאום עם תנועת הנוער של פת"ח "מוסד כפירים ופרחי פלסטין" (על גבי החולצה תורגם שם המוסד כך: Youth Institution for Young ‎Boys and Girls).
ארוע הסיום של המחנה שבמהלכו רקדו החניכים עם הרובים, התקיים בסבסטיה, ונכחו בו אכרם רג'וב, מושל מחוז שכם,השר מוסא אבו זיד ראש לשכת הפקידים, מזכיר סניף פתח בשכם, וכן נציגי מנגנוני הבטחון. בארוע הסיום שולבו קטעים אמנותיים ומצעד צבאי של חניכי המחנה.


בתמונות נראים קבוצת ילדים צועדים על הבמה, לבושים במדים וחלקם אף נושאים נשק:
 


בתמונות אלו נראים מושל מחוז שכם יושב בקהל, ושאר הקהל בקדמת הבמה:
 


 
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן

הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ מעודדת שימוש בילדים כלוחמים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 10/06/2015

 
צילום מסך מתוך תוכנית בטלוויזיה הרשמית של הרש"פ.
בתוכנית מוצגות תמונות נבחרות של מחמוד אבו חמד, צלם מעזה. אחת מהתמונות היא תמונה של שני ילדים יושבים על הדשא. הילדה עטופה בדגל פלסטין ומחזיקה זר פרחים, והילד חובש כאפייה ומחזיק בידו קלשניקוב.
 
ילד חייל מעודד אלימות בסרטון של פת"ח
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 25/05/2015

הילד-הזמר מוחמד אל-בסיוני:
"ראה את הגדודים - הם יצאו למארבים (כלומר, גדודי השהידים של אל-אקצא, הזרוע הצבאית של פת״ח)
השהידים של אל-אקצא יצאו עם רובים
הוא לבש אפוד, נפרד לשלום, וחזר עם שלל: מקלע ותותח
הוא התגבר על פצעיו
ראיתי את איש הגדודים כאשר יצא
מקלע ורובה עיטרו את בגדיו
מי יתן וישאר צעיר
הגדודים, הגדודים
נץ הגדודים העוטה כאפיה - מי עוד בשיעור קומתו?
ראו כיצד מגיב בנו של יאסר [ערפאת] כשהוא נושא את נשקו
הגדודים, הצלפים [שלכם] נשבעו לפגוע במטרה ביריה ראשונה
פצצות [הגדודים] הרעישו
הגדודים יצאו לפעולה וחיכו לאות
הודע למי שלא נוכח: מיקשנו את הפרדס
אדמתי, היי חזקה, רעדי מטילי אל-אקצא, והתגאי
קראנו תיגר על המזל״ט והגבנו על המתקפה
גדודי השהידים של אל-אקצא"
לצפייה בסרטון לחץ כאן
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן
 
ילד חייל מעודד אלימות בסרטון של פת"ח
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 25/04/2015

ילד חמוש ולבוש במדי צבא, מעודד ומשבח אלימות נגד ישראל בסרטון שפורסם בעמוד הפייסבוק של פת"ח המציג מחבלים חמושים במהלך אימון ושיגור רקטות.
הילד הזמר מוחמד אל-בסיוני:
"ראה את הגדודים - הם יצאו למארבים (כלומר, גדודי השהידים של אל-אקצא, הזרוע הצבאית של פת״ח)
השהידים של אל-אקצא יצאו עם רובים
הוא לבש אפוד, נפרד לשלום, וחזר עם שלל: מקלע ותותח
הוא התגבר על פצעיו
ראיתי את איש הגדודים כאשר יצא
מקלע ורובה עיטרו את בגדיו
מי יתן וישאר צעיר
הגדודים, הגדודים
נץ הגדודים העוטה כאפיה - מי עוד בשיעור קומתו?
ראו כיצד מגיב בנו של יאסר [ערפאת] כשהוא נושא את נשקו
הגדודים, הצלפים [שלכם] נשבעו לפגוע במטרה ביריה ראשונה
פצצות [הגדודים] הרעישו
הגדודים יצאו לפעולה וחיכו לאות
הודע למי שלא נוכח: מיקשנו את הפרדס
אדמתי, היי חזקה, רעדי מטילי אל-אקצא, והתגאי
קראנו תיגר על המזל״ט והגבנו על המתקפה
גדודי השהידים של אל-אקצא"
לחץ כאן לסרטון.
חמאס: אנחנו מגדלים את ילדינו על "אהבת הג'יהאד והשהאדה"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/04/2015

טקסט מצורף: "אלו הם ילדינו [מילולית: כפירינו]. חינכנו אותם לאהבת הג'יהאד והשהאדה (מוות למען אללה)."
לחץ כאן לדיווח
ילד בשידורי הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ: "נחרים את המוצרים הישראליים, נילחם ביהודים, נהרוג אותם ונתגבר עליהם"
מקור: Israeli TV Ch2 (dont Use), 25/03/2015

כתבת הטלוויזיה הפלסטינית: "זריעת תרבות החרם על סחורות הכובש בלבבות הילדים והמתבגרים, היתה המטרה שהובילה את משרד החינוך [של הרש"פ] להציב את הנושא הזה במרכז הפעילות בבתי הספר ברחבי המולדת... במסגרת פעילות יצירתית הציגו [התלמידים] דעות שונות בנוגע לתמיכה בתוצר הלאומי והתנגדות באמצעות חרם [על מוצרים ישראליים]."
ילד המשתתף בתחרות בבית ספר בחברון: "הגעתי לעשות חזרה על ההצגה, כדי שנחרים את המוצרים הישראליים, נילחם ביהודים, נהרוג אותם ונתגבר עליהם. המטרה היא להחרים את המוצרים הישראלים."
לצפייה בסרטון המלא לחץ כאן
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן
 
בכיר הרש"פ ג'יבריל רג'וב מפרסם תמונה שלו עם ילד המחזיק רובה
מקור: עמוד הפייסבוק הרשמי של ג'יבריל רג'וב, 11/11/2013
סגן מזכיר הוועד המרכזי של פת"ח ג'יבריל רג'וב פרסם את התמונה הזאת בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו.
תמונה בעמוד הפייסבוק של פת''ח מציגה ילדה עם רובה
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 28/12/2012
בתמונה נראית ילדה צעירה צועדת עם רובה, ולצדה בחר מנהל העמוד לכתוב:
"זוהי פת"ח, ניצוץ המהפכה הפלסטינית,
המהפכה שהפכה את הפליטים ללוחמים
ועשתה מהלוחמים צבא לבניית המולדת.
בתמונה: טורי הפליטים שאבו עמאר הפך ללוחמים באמצעות הכאפייה שלו והמהפכה שלו."
לחץ כאן לדיווח
תמונה בעמוד הפייסבוק של פת''ח מציגה ילד אוחז ברובה
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 20/12/2012
כיתוב: "יום השנה ה-48 לפרוץ המהפכה הפלסטינית
אמי ילדה אותי כדי להיאבק
ופת"ח נתנה לי את הנשק"
לחץ כאן לדיווח
כתב בעיתון הרש"פ: ילדים פלסטינים "סנוורו את העולם כשבידם רק אבנים ו- RPG"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 19/11/2012
כתגובה לירי הטילים המתמשך מצד חמאס על ישראל, ב-14/11/2012 ישראל פתחה במבצע "עמוד ענן" שמטרתו פגיעה בתשתיות טרור בעזה. בדר מכי כתב בעיתון הרש"פ, מפרסם מכתב גלוי שבו הוא עושה דימוניזציה לישראל ומאדיר אלימות אצל ילדים:
     "יקירי הגנרל [מישל פלאטיני], כעת אתה נשיא אופ"א, ומדינת הישות העברית היא חלק מההתאחדות הזו. האם אתה שבע רצון, אחי מישל, שהישות הזו רוצחת את ילדינו בעזה?...
חייבים לסלק את הישות הארורה הזאת מהתאחדות הספורט הזו, שמאמינה בצדק ובמשחק הוגן. דמו של אחמד אבו דקה וחבריו לא נשפך לשווא, אך הדבר יתאפשר רק באמצעות השגת אחדות לאומית. עלינו להשיגה מתוך כבוד לנשמות השהידים, ובראשם ילדינו, שסנוורו את העולם כשבידם רק אבנים ו-RPG. הכובש מכיר אותם היטב באינתיפאדה ובביירות."
אמא מלבישה את בנה בחגורת נפץ, מוצג בדף הפייסבוק של פת"ח בלבנון
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 03/09/2012
"אמי הלבישה עליי חגורה משונה (כלומר, חגורת נפץ).
שאלתי אותה: 'מה זה, אמא?'
והיא אמרה: 'אלביש אותה עליך וצא למות!'
אמרתי לה: 'אמא, מה עשיתי שאת מאחלת לי מוות?'
היא הזילה דמעה שפצעה את לבי, ואמרה: 'המולדת זקוקה לך, בני. לך ופוצץ את בני ציון.'
אמרתי לה: 'מדוע אני ולא את?'
והיא אמרה: 'אשאר כדי להביא עוד ילדים למען פלסטין.'
נישקתי את ידה ואמרתי לה: 'המשיכי, אמא, למענך ולמען פלסטין אהרוג את הטמאים הארורים.'"
לחץ כאן לדיווח

הערה: התמונה התפרסמה בפייסבוק ב- 03/09/2012. כותרת דף הפייסבוק מצהירה כי הוא "הדף הרשמי של תנועת פת"ח - נציבות ההסברה והתרבות, בלבנון." הדף מקושר בהפניה מהאתר הרשמי של תנועת פת"ח - נציבות ההסברה והתרבות (www.fatehmedia.ps).
123
הצג ברצף
עוד בקטגוריה זו
1- עידוד אלימות בקרב מבוגרים
כל הדף


Created by swat