English

 


כל הדף


סילוף והכחשת שואה
עלילה: ישראל מחקה את הנאצים
סילוף והכחשת שואה
הכחשת השואה, סילופה ועיוות המשמעות שלה, הם מרכיבים חשובים באידיאולוגיה הפלסטינית. תכנית לילדים בטלוויזיה הפלסטינית שידרה ב-2004 הצגה, שלימדה כי ישראל שרפה את הפלסטינים בתנורים, ובתערוכה בעזה, הציבו ילדים בובות בתוך דגם של תנור שעליו מגן דוד וצלב קרס.

היסטוריון פלסטיני בכיר אמר בשידורי הטלוויזיה הפלסטינית כי :"לא היה דכאו, ולא אושוויץ; אלה היו אתרי חיטוי."
תכנית תעודה בטלוויזיית חמאס הבהירה כי המנהיגים היהודים הם אלה שתכננו את השואה, בכדי לחסל את היהודים "הנכים והמוגבלים."

תשבץ בעיתון הרשמי של הרשות הפלסטינית הגדיר את "יד ושם" כ"מרכז להנצחת השואה והשקר." עיתון זה פרסם בנוסף גם מאמרים רבים המכחישים את השואה, שזכתה בו אף לכינוי "תרנגולת המטילה ביצי זהב."

ספרי לימוד בהוצאת משרד החינוך הפלסטיני מלמדים את ההיסטוריה של מלחמת העולם השנייה בפירוט רב, להוציא נושא השואה, הזוכה להתעלמות מוחלטת. אחד מספרי הלימוד להיסטוריה מלמד את הילדים כי הנאציזם היה אידיאולוגיה גזענית ושפושעי המלחמה הנאצים הועמדו למשפט, אך אינו מציין מהם הפשעים של אלה שהועמדו לדין, ולא את העובדה כי האידיאולוגיה הגזענית הזו כוונה נגד היהודים.

החינוך הפלסטיני מעלים את השואה מעל דפי ההיסטוריה, ועושה שימוש לרעה במושג "שואה" לצרכי השקרים והעלילות של הרשות נגד ישראל.

הסרטון המוצג כאן הוא מתוך תכנית ילדים בטלוויזיה הפלסטינית, המלמדת כי ישראל שרפה בתנורים את הפלסטינים:
 
"הם [ישראל] אלה שעשו את השואה, הסכין שלהם חותכת לאורך ולרוחב בשרנו...
הם פתחו את התנורים, כדי לשרוף בהם בני אדם.
הם הרסו את הכפרים, ושרפו את הערים.
וכשתנור אחד הפסיק לפעול, הם הדליקו מאה אחרים.
ידיהם מגואלות בדם ילדינו."
[הטלוויזיה הפלסטינית, 25/03/2004] 
צפו בדוגמאות נוספות לסילוף השואה, עיוותה והכחשתה על ידי הרשות הפלסטינית:
עלילה: ישראל מחקה את הנאצים
ההנהגה הפלסטינית הן מחמאס והן מפת"ח האשימה את ישראל והציונות בביצוע השואה נגד היהודים להשגת רווח פוליטי, כלכלי וחברתי. תכנית בטלוויזיה הפלסטינית לילדים שידרה ב-2004 הצגה שלימדה כי ישראל שרפה את הפלסטינים בתנורים, ובתערוכה בעזה, הניחו ילדים בובות בתוך דגם של תנור שעליו מגן דוד וצלב קרס.

אחד מעיתוני הרשות ציין כי: "בתערוכה הוצגה תנור גדול ובתוכו ילדים [פלסטינים] קטנים שנשרפים; התמונות מדברות בעד עצמן," [אל-איאם, 20/03/2008] משל הייתה זו תערוכה שתיעדה את המציאות. האירוע נערך בחסות "הוועד הלאומי להגנת הילדים מפני השואה."
בכיר פת"ח ג'יבריל רג'וב: "יש אושוויץ ישראלי כדי לטבוח בפלסטינים"
מקור: עמוד הפייסבוק הרשמי של ג'יבריל רג'וב, 10/02/2019

מראיינת של ערוץ אל-חדת': "הודעתם שלא תשתתפו [בוועידת ורשה], ותיארתם אותה כסכין בגב..."
בכיר פת"ח ג'יבריל רג'וב: "[אם] יהיו מסיבות קוקטייל והרמת כוסית של [ראש הממשלה] נתניהו והערבים אכן נראה בכך טעות וסכין [בגב]... הם מקבלים את פני נתניהו בוורשה כדי להזכיר לנו את השואה ואת אושוויץ. בכל עיר בפלסטין מרפיח ועד ג'נין יש אושוויץ ישראלי כדי לטבוח בפלסטינים."

תרגום הפוסט בעמוד הפייסבוק של רג'וב: "ג'יבריל רג'וב בראיון לערוץ אל-חדת' בנושא עמדת סעודיה, שמתנגדת לנורמליזציה עם הכיבוש, ובנושא העמדה הפלסטינית, שמתנגדת להשתתפות בוועידת ורשה"
לחץ לצפייה

ג'יבריל רג'וב מכהן גם בתפקידים הבאים: מזכיר הוועד המרכזי של פת"ח, יו"ר המועצה העליונה לענייני ספורט ונוער של אש"ף, יו"ר הועד האולימפי הפלסטיני, ויו"ר אגודת הצופים הפלסטינית.‎

ועידת ורשה - כנס בחסות ארה"ב לשלום וביטחון במזרח התיכון, שנערך בבירת פולין (14-13 בפברואר 2019) בהשתתפות ראש הממשלה נתניהו. הרש"פ סירבה להשתתף, ודרשה מארצות ערב להחרים את הוועידה.
חבר המועצה המרכזית של אש"ף : "האופן הברברי שבו מבצעים האשכנזים את פשעיהם נגד ילדים... עולה בכמה רמות על פשעי הנאציזם"
מקור: סוכנות הידיעות הפלסטינית העצמאית 'דוניא אל-וטן', 18/02/2016

כותרת: "בסאם אבו שריף: 'על מרקל לבטא את עמדת העם הגרמני בנוגע לעם הפלסטיני'"
"בסאם אבו שריף [חבר המועצה המרכזית של אש"ף והיועץ לשעבר של ערפאת] דרש מקנצלרית גרמניה מרקל לבטא את עמדתו של העם הגרמני ללא תסביכי פחד ממה שעשו הנאצים, וזאת באמצעות תמיכה במאבק הפלסטיני למען החרות והכרה בזכותו של העם הפלסטיני להקים את מדינתו העצמאית ובירתה ירושלים. בסאם אבו שריף הוסיף כי כל האזרחים הגרמנים רואים במו עיניהם את הפשעים שמבצע צבא הכיבוש הציוני נגד העם הפלסטיני, ואין ספק כי האופן הברברי שבו מבצעים האשכנזים  את פשעיהם נגד ילדים... עולה בכמה רמות על פשעי הנאציזם, שכן האשכנזים מבצעים פשעי מלחמה נגד עם שלם."

גורם רשמי ברש"פ: ישראל היא "ישות ציונית גזענית פושעת... כובש נאצי"
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 26/11/2015

העמוד של פת"ח מפרסם סרטון של דברים שאמר חבר הוועד המרכזי של תנועת פת"ח, ג'מאל מחיסן, במהלך הלוויה של הנער פלסטיני אבראהים דאוד שמת מפצעיו.

כיתוב מתחת לסרטון
: "המסר של תנועת פת"ח, מפיו של חבר הוועד המרכזי בתנועת פת"ח, ג'מאל מחיסן, בתגובה לארה"ב ולעמדות [ג'ון] קרי. זאת במהלך הלוויית השהיד אבראהים דאוד, איש תנועת פת"ח בדיר ע'סאנה".
דברי חבר הוועד המרכזי בתנועת הפת"ח גמאל מחיסן בסרטון: "אחדותנו הלאומית היא הבסיס להתמודדות עם המזימות הנפשעות שמוציאה לפועל ממשלת הישות הציונית הגזענית הפושעת הזאת, ועם התמיכה העיוורת שהיא מקבלת מהממשל האמריקני, אשר מתעקש להישאר מנהיג האימפריאליזם ומנהיג הטרור הבינלאומי, כאשר הוא מתאר את מאבקו של העם הפלסטיני למען חירות ועצמאות כטרור. זאת בשעה שהוא מעניק לכובש, לפושע הנאצי הזה, תעודה שפשעיו נגד העם הפלסטיני הם הגנה עצמית. אך אני אומר לכובש הנאצי הזה ולמנהיגת הטרור, ארה"ב: איננו מצפים מכם לתעודות התנהגות טובה, אלא לשהאדה [משחק מילים: בערבית המילה שהאדה משמעותה גם תעודה וגם מוות למען אללה] שאנו מקבלים מאללה יתעלה, אשר בוחר מקרבנו שהידים, שמכובדים יותר מכולנו ".


אבראהים דאוד – נער בן 16, מת ב-25/11/2015, כשבוע לאחר שנפצע מאש צה"ל. כך לפי "ופא".

תנועת פת"ח בראשות עבאס מציגה את נתניהו כקצין אס-אס נאצי
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 15/01/2015

תנועת פת"ח שבראשה עומד מחמוד עבאס פרסמה היום בעמוד הפייסבוק שלה עיבוד מחשב לתמונתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, בו מופיע נתניהו כשהוא לבוש במדי הצבא הנאצי. בטקסט הנלווה, טוענת פת"ח כי "התמונה הזו עוצבה ופורסמה על ידי צעיר יהודי!"
לחץ כאן לדיווח
העיתון הרשמי של הרש"פ: "[היהודים] עוברים מעמדת הקורבן לתפקיד הנאצי"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 09/08/2014
[מתוך מאמר דעה מאת עדלי סאדק, שגריר אש"ף בהודו ובעל טור קבוע בעיתון הרשמי של הרש"פ]

"הגרמנייה היהודייה נלי זק"ש כתבה את ספרה 'במעונות המוות' וזכתה בפרס נובל, לפני שמתה בשנת 1970, עצובה, סובלת מהזיות ומדברת עם עצמה בבית הבראה פסיכיאטרי בשטוקהולם. זאת, מפני שבני דתה הפכו את בתי הפלסטינים ל-'מעונות מוות', תוך שהם מתיימרים לייצגה ועוברים מעמדת הקורבן לתפקיד הנאצי."

לחץ כאן לדיווח מיוחד
דובר הרש"פ משווה בין מעשי ישראל בעזה ל"פשעי הנאציזם"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 07/08/2014
עדנאן אל-דמירי, הנציב הפוליטי הכללי של כוחות הביטחון של הרש"פ, התראיין בעיתון הרש"פ "אל-חיאת אל-ג'דידה".
     "ש: 'ישראל ביצעה פשעים ברבריים. כיצד מתארים פשעים אלו נגד אזרחים וחפים מפשע?'
ת: 'לא ניתן לתאר את הפשעים שביצע הכיבוש בעזה כפחות מפשעי מלחמה, ולא ניתן לתארם כפחות מפשעים שיירשמו בהיסטוריה כפי שנרשמו פשעי הנאציזם.'"
בכירה בפת"ח: הקהילה הבינלאומית מעניקה "אור ירוק לממשלת הכיבוש הנאצית לשרוף את הילדוּת בפלסטין"
מקור: Israeli TV Ch2 (dont Use), 21/07/2014
"[מושלת מחוז ראמאללה ואל-בירה, לילא] ר'נאם... הדגישה כי השתיקה הבינלאומית והעובדה שארגוני זכויות האדם והגופים הבינלאומיים אינם פועלים לריסון הכיבוש הנפשע הזה, הן בבחינת השתתפות ברצח בני עמנו ו[נתינת] אור ירוק לממשלת הכיבוש הנאצית לשרוף את הילדוּת בפלסטין."
לחץ כאן לדיווח
עלילה של הרש"פ: "הילדים הפכו לדלק לשואה ולמלחמה הישראלית"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 15/07/2014
     "הילדים הפכו לדלק לשואה ולמלחמה הישראלית נגד עזה. כעת הם היתרה הגדולה ביותר במה שמכנה הצבא הישראלי 'בנק המטרות', שבהן פוגעים המטוסים ברצועת עזה... בעזה הילדים הפכו למטרה שמטוסי הקרב הישראלים צדים."
לחץ כאן לדיווח
בכיר פת"ח: הישראלים עושים "השמדה המונית כמו מה שעשו הנאצים"
מקור: אל-עודה - ערוץ פלסטיני עצמאי, 14/07/2014

סגן מזכיר הוועד המרכזי של פת"ח ג'יבריל רג'וב: "מעולם לא הייתה מתקפה כזאת - לא ב-2012, לא ב-2008 ולא בכל תולדותינו - שהוא [הכיבוש הישראלי] יעז לעשות השמדה המונית [בעזה] כמו מה שעשו הנאצים באירופה בשנות ה-40 של המאה הקודמת, בעוד העולם שותק, מלבד כמה קולות פה ושם, והעורף הערבי שלנו משותק..."
מגישת התוכנית: "מה הן הדרכים לחיזוק ההיענות הערבית, אם אפשר לומר כך, בזמן שאומרים בישראל: מה שקורה בעזה הוא אחוז אחד ממה שקורה בסוריה, עיראק ולוב?"
רג'וב: "בושה, אלו מילים שפלות, כמו שהם [הישראלים] שפלים. [מלחמות האחים בארצות ערב] זה לא עסק שלהם ולא שלי. נראה אותם אומרים גם שזה אחוז אחד ממה שעשה היטלר, בסדר? נראה אותם אומרים. נראה אותם מודים שהם עושים לפלסטינים, סליחה על הביטוי, את מה שעשה להם היטלר."
לחץ לצפייה בסרטון

לחץ כאן לדיווח

הערה:
סרטון זה פורסם בעת שחמאס שגרה מאות רקטות לעבר ישראל, ובעת שישראל המשיכה במבצע 'צוק איתן' נגד תשתיות טרור של חמאס ברצועת עזה.
העיתון הרשמי של הרש"פ: ישראל מבצעת "עשרות מעשי טבח ושואות נגד בני עמנו"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 13/07/2014
מאמר דעה מאת בכר אבו בכר, חבר המועצה המהפכנית של פת"ח ובעל טור בעיתון הרשמי של הרש"פ
     "העם הפלסטיני על כל קבוצותיו מתייצב נגד התוקפנות הציונית ההולכת ומסלימה, אשר החלה בכך שהמשטר הישראלי ניצל את היעלמותם ולאחר מכן הריגתם של שלושת המתנחלים (כלומר, החטיפה והרצח של שלושת הנערים). הממשלה הישראלית פתחה במסע שיסוי והסתה גזעני... אך ייתכן שפירות ההסתה הציונית הלכו אל מעבר למה שנתניהו רצה בדיוק... מות-השהידים של הנער מוחמד חוסיין אבו חד'ייר (כלומר, החטיפה והרצח של נער פלסטיני בידי קיצונים כנקמה על רציחתם של שלושת הנערים הישראלים), שנגרם בדרך ברברית, העלה בעוצמה לתודעה משמעויות של עושק, הקשורות ל'שריפה' שהישראלים חוגגים אותה מדי שנה, במה שהם מכנים [יום] 'השואה' שבוצעה ביהודי אירופה... בידי גדול הנאצים, והנה הם [הישראלים] עושים את אותו מעשה, בעשרות מעשי טבח ושואות נגד בני עמנו בפלסטין, מאז הנכבה ועד היום."
לחץ כאן לדיווח
העיתון הרשמי של הרש"פ: "מדינת הטיהור האתני הציונית... משחזרת את השואה נגד העם הערבי הפלסטיני"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 13/07/2014
מאמר דעה מאת עומר חילמי אל-ר'ול, בעל טור בעיתון הרשמי של הרש"פ ויועצו של ראש ממשלת הרש"פ לשעבר, סלאם פיאד, לעניינים לאומיים
     "המלחמה הישראלית המטורפת נגד מחוזות הדרום (כלומר, רצועת עזה) חשפה שוב את פניה המדממים של מדינת הטיהור האתני הציונית, אשר משחזרת את השואה נגד העם הערבי הפלסטיני."
לחץ כאן לדיווח

הערה:
כתבה זאת פורסמה בעת שחמאס שגרה מאות רקטות לעבר ישראל, ובעת שישראל המשיכה במבצע 'צוק איתן' נגד תשתיות טרור של חמאס ברצועת עזה.
בכיר באש"ף: "השואה" שמבצעת ישראל נגד הפלסטינים היא "אף חמורה יותר" מזו של הנאצים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 06/07/2014
     "חבר הוועד הפועל של אש"ף וראש המחלקה לענייני ירושלים, אחמד קריע, אמר כי השואה שביצעו הנאצים היא אותה [השואה] שמבצע הכיבוש נגד בני עמנו, שהיא אף חמורה יותר, שכן חוטפים ילדים, נלחמים באזרחים בתוך בתיהם ובתי הפולחן שלהם, שורפים את יבוליהם ומפרים את זכויות האדם שלהם בצורה המכוערת ביותר."
לחץ כאן לדיווח
מאמר דעה בעיתון הרש"פ: השואה נתעבת, אבל ה"ברבריות הגזענית הקולוניאליסטית הציונית" הם "אינם פחות נתעבים מהנאציזם של היטלר ומהפשיזם של מוסוליני"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 07/05/2014
מאמר דעה מאת עומר חילמי אל-ר'ול, בעל טור קבוע בעיתון הרש"פ, ויועץ לעניינים לאומיים של ראש הממשלה של הרש"פ לשעבר סלאם פיאד:
     "הנשיא אבו מאזן רשם תקדים במדיניות הפלסטינית ביחס לשואה, כאשר הוא אמר כי היא 'הפשע הנתעב ביותר שידעה האנושות בהיסטוריה המודרנית.' זאת בתשובה לשאלה בנוגע ליום השואה היהודית, במהלך פגישתו עם הרב מרק שנייר ביום ראשון ה-27 באפריל האחרון...
מנהיגי ישראל, במיוחד מקרב הימין הקיצוני, כגון [נפתלי] בנט, [אורי] אריאל, [משה] פייגלין וזולתם, לא יתרצו, תהיה אשר תהיה העמדה הפלסטינית החיובית ביחס לשאלה היהודית... שכן הם סבורים שהצהרות המנהיגים הפלסטינים, ובמיוחד הנשיא עבאס, הן תרגיל טקטי שמטרתו לזכות באהדת המערב וישראל... בנוסף, הם מנסים לייחס לאבו מאזן עמדה עוינת בעניין השואה, והדבר אינו נכון כלל, משום שעבודת הדוקטורט שלו... לא הכחישה את השואה, אלא הטילה ספק במספר הקורבנות היהודים. יש הבדל עצום בין הכחשה מוחלטת שלה, לבין [הטלת ספק] במספר קורבנותיה...
עם זאת, אי אפשר להחשיב את השואה היהודית לפשע הנתעב יותר שידעה האנושות, משום שיש בכך הגזמה. הפשעים הנתעבים והמזוויעים ביותר בעידן [המודרני] הם מלחמות העולם והמלחמות האזוריות, שגבו עשרות מיליוני קורבנות מקרב עמי העולם. בהיסטוריה הקדומה, מסעי הצלב היו בין המלחמות הנתעבות. כל מלחמת דת או מלחמה אתנית היא מלחמה נתעבת. גם הנכבה הפלסטינית – שעדויותיה לברבריות הגזענית הקולוניאליסטית הציונית, שנתמכת על ידי המערב הקפיטליסטי, עודן גלויות לעין – היא בין המלחמות והאסונות, שאינם פחות נתעבים מהנאציזם של היטלר ומהפשיזם של מוסוליני."
 
בעל טור בעיתון הרש"פ מגנה את השואה, אבל טוען כי פשעי ישראל נגד הפלסטינים "עולים על פשע השואה"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 29/04/2014
מתוך מאמר מאת מופק מטר, בעל טור קבוע בעיתון הרש"פ:
     "כן, אנחנו נגד השואה, מכיוון שבעמדה זו אנו מגנים על אנושיותנו, למרות מאמציהם של גנרלים, ראשי ממשלה ומנהיגי מפלגות יהודיות קיצוניות – שעולה מהן ריח של גזענות ואפליה – לשלול אותה ולהכחיש שאנו ניחנים בה כמו יתר האומות.
אנשים ברי דעת ובעלי לבבות רחומים אינם יכולים שלא להרגיש את הטרגדיה של האירופאי שנרצח, נשרף, נעצר או נרדף בגלל היותו יהודי – במיוחד משום שאנו הנפגעים הגדולים ביותר מקרב עמי העולם מהאידיאולוגיה של התנועה הציונית, אשר ניצלה את סבלם של יהודי העולם ואת הבעיה היהודית באירופה. היא הפכה לקבלנית של המדינות הקולוניאליסטיות הישנות והחדשות בלב האזור הערבי, והיא מבצעת פשעי מלחמה בפלסטין...
איננו יכולים לקבל את פשעיו של היטלר הנאצי נגד היהודים בגרמניה ובאירופה, גם אם הפשעים של מנהיגי ישראל המדיניים והצבאיים נגדנו עולים על פשע השואה, משום שאנו תומכים בזכותו של כל אדם חף מפשע לחיים. אחרת, נאפשר לאומה כלשהי שתבוא אחרינו להצדיק את הפשעים שבוצעו נגדנו, כפי שאנו הצדקנו – לשם הנחה – את פשעי הנאצים נגד האירופאים היהודים.
אני, בתור פלסטיני אנושי, מתנגד לעושק, לגזענות, לאפליה ולפשע מכל סוג שהוא. אין הבדל בין קורבן אחד למשנהו על רקע מין, אמונה או צבע, שהרי כולנו בני אדם וחווה."
מושל מחוז בית לחם משווה את התייחסות ישראל לפלסטינים לכיבוש הנאצי בפולין
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 29/05/2013
     "מושל מחוז בית לחם, השר עבד אל-פתאח חמאיל, וראש עיריית בית לחם, ורה באבון, קיבלו אתמול [28/05/3013] במשכן משרדי המחוז את פניהן של שתי משלחות – הראשונה [משלחת] של צעירים מפולין, והשנייה מרפובליקת בוסניה והרצגובינה...
חמאיל השווה בין מה שחווה העם הפולני בזמן הכיבוש הנאצי לבין סבלו של עמנו תחת הכיבוש הישראלי הגזעני. הוא ציין כי הכיבוש שולט בכל היבטי החיים הפלסטיניים, שכן הפלסטינים, ובהם הנשיא אבו מאזן, זקוקים לאישור ישראלי לכל דבר שהם רוצים לעשות...”
בכיר הרש"פ, ג`יבריל רג`וב: ישראל יכולה ללמד את היטלר "את אמנות שבירת רצון האנשים... וטבח המונים."
מקור: Israeli TV Ch2 (dont Use), 23/05/2013
שם התוכנית: מעגל האירועים
מראיינת: אמירה חנאניא
מרואיין: ג'בריל רג'וב, סגן מזכיר הועד המרכזי של תנועת פת"ח

מראיינת: "הדברים שאמרת בביירות לערוץ הטלוויזיה 'אל-מיאדין' הלבנוני, לפיהן 'אנו אויבי ישראל ואילו היה בידינו נשק גרעיני היינו משתמשים בו' – השפיעו רבות... אקווה שתבהיר את התמונה משום שישראל גינתה את [הדברים], ובזמנו הפלסטינים לא [גינו]"
בכיר הרש"פ רג'וב: "גברתי, קודם כל לא מעניין אותי מה אומרת ישראל, מעניין אותי מה משרת את אינטרס העם הפלסטיני. העם הפלסטיני חי תחת כיבוש, כיבוש גזעני, פאשיסטי, נאלח, לא אנושי לאורך 46 שנים. העם הפלסטיני לאורך 65 שנה חי במחנות פליטים בתנאי חיים שלדעתי דורשים כי כל הקהילה הבינלאומית תעמוד...
אם הישראלים לא יבחנו מחדש את התנהגותם, אנו בוודאי מדברים על התקוממות עממית, מדברים על הפגנות ועל כגון אלה. אולם, בוודאי שלא נלך אל הישראלים בדגל לבן ועליהם לצפות לכך שהמשך פשעיהם יידחף אותנו לא אל הייאוש, אלא לנחישות, אמונה ואנחנו נשתמש בכל דבר שנוכל...
אני, נכון שאלה אותי המראיינת [בערוץ אל-מיאדין] ואני עניתי לה ברוח זו ובמילים אלה ואפילו ברגע זה אני אומר לישראלים, אם לא תהיה בחינה מחדש מצדכם להתנהגותכם, בפתגם בעברית אומרים 'הקם להורגך השכם להורגו' לא ניהרג, איננו ישו, נכון שאנחנו משליחי ישו, אבל אנחנו העתיד שלנו והשלטון שלנו והזהות שלנו נרמסת תחת רגלי הכלבים המתנחלים הפושעים הטרוריסטים. אני בטוח שאילו היטלר היה בא שוב, היה לומד מהם את אמנות שבירת רצון האנשים, השפלת האנשים, סבל האנשים, השמדת אנשים וטבח המונים. שהעולם יבוא לראות את מרכזי הערים חברון ושכם...
אם אנו קוראים לרחוב בשם השהידים שלנו, אנו נקרא בשמות [שהידים] על אפ וחמתו של אביהם. אלה השהידים שלנו והארץ שלנו. אנחנו אלה שניתן שמות, ונקבע את המסגרת...
לפני 20 שנה, הייתה התמונה שלנו דבר אחד, לפני עשור דבר אחר והיום התמונה שלנו היא דבר אחר ושונה. העולם היום החל להשתכנע שאנחנו קורבן והם הפושעים והם התליינים. ישראל הפכה גלויה תחת קרני השמש כגוף זר ותוקפני המאיים על עצמאות האזור, מאיים על שלום העולם מאיים על הערכים והאינטרסים של העולם."
ישראל היא "כיבוש ברמה נאצית"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 23/05/2013
מתוך מאמר מאת ג'יהאד אלח'אזן. התפרסם במקור ב"אל-חיאת" היוצא לאור בלונדון, והובא במדור הדעות של "אל-חיאת אל-ג'דידה"]
     "אינני יודע היכן להתחיל, אז אומר שהפלסטינים הם קורבנות הכיבוש היהודי, שמבוסס על מעשיות תנכיות. ישראל כולה [נמצאת] באדמת פלסטין, והוא מהווה כיבוש ברמה נאצית, שנוהג בגזענות כלפי בעליה היחידים של הארץ, הורג, משמיד ומגרש..."
בתי הכלא הישראלים הם "גיליוטינה המוציאה להורג באופן איטי... אינם ראויים לבני אדם."
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 22/05/2013
כותרת: "משרד האסירים: בתי הכלא הופכים לגיליוטינה"
     "משרד האסירים אמר כי העלייה במקרי המחלות הממאירות בקרב האסירים בשנים האחרונות הפכה לתופעה שמן הראוי לעמוד עליה, וכי זוהי תופעה מדאיגה שמסכנת את חיי האסירים.
בדו"ח מטעם המשרד נאמר כי בתי הכלא הפכו למקור של מגפות ולגיליוטינה המוציאה להורג באופן איטי, וכי אלו בתי כלא שאינם ראויים לבני אדם. [עוד נאמר בדו"ח כי] רמת הטיפול באסירים היא אפסית במתכוון, וכי חשוב כעת לשלוח ועדה בינלאומית כדי לחקור את הסיבות להתפשטות מחלות קשות בקרב האסירים..."
ישראל מתייחסת לפלסטינים "באופן נתעב יותר" מההתייחסות של היטלר ליהודים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 20/09/2012
      "שלוחה של אוניברסיטת אל-קדוס הפתוחה בצפון עזה הקרינה את הסרט התיעודי "שתי שואות", בנוכחותם של הבמאי ד"ר סווילם אל-עבסי ומשתתפי הסרט. בהקרנה נכח סגן נשיא האוניברסיטה לענייני רצועת עזה, ד"ר ג'יהאד אל-בטש... שהדגיש כי סרט זה הינו ניסיון לפנות למצפון של הצופים באמצעות הצגת מקרי הטבח העיקריים שביצעו כנופיות הכיבוש נגד העם הפלסטיני. אל-בטש הוסיף כי הסרט מראה כי ישראל והתנועה הציונית מבצעות נגד העם הפלסטיני את מה שעשתה גרמניה הנאצית נגד היהודים, באותה הדרך אך באופן נתעב יותר."
מעשה ישראל "הינו יותר מסוכן ונפשע" ממה שהיטלר עשה ליהודים בשואה
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 18/09/2012
      "בני הדת היהודית צריכים להתעורר מהתרדמת העמוקה של זיוף ההיסטוריה, אותה פברקה התנועה הציונית וסוחרי ההון העולמיים, אלו שסחרו וסוחרים בטבח של היהודים שנעשה ע"י הפשיזם והנאציזם בזמן נלחמת העולם השנייה. זאת, מאחר שמה שהם (היהודים) עושים בפלסטין נגד העם הערבי הפלסטיני הינו יותר מסוכן ונפשע ממה שגרמה השואה ההיטלרית ליהודים ולעמי העולם דאז בשנות הארבעים של המאה שעברה."
נתניהו והמתנחלים הם "נתעבים יותר" מהנאצים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 06/09/2012
      "נראה כאילו הרשות הלאומית הפלסטינית נתונה למלחמה ממספר חזיתות בעת ובעונה אחת... בין הסעיפים הנפיצים – סעיף ההתנחלות המשוגעת אותה ממשיכה ממשלת נתניהו באמצעות מתנחלים גזעניים, שמתנהגים באופן שדומה יותר לזאבים פצועים ומשוגעים המתלהבים מריח הדם, ושמעשיהם נגד עמנו נתעבים יותר מכל הסיפור הציוני על השואה הנאצית."
עיתון הרש"פ קורא להגנה וללח"י "חוליות... הציוניות הנאציות"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 15/05/2012
מתוך מאמר דעה בעיתון הרש"פ ביום השנה להקמת מדינת ישראל:
     "האבות [הפלסטינים] ימותו והבנים ישכחו את זכותם על האדמה הזאת (האדמה בשטחי ישראל) – זוהי התיאוריה שהכיבוש (כלומר ישראל) דגל ודיבר בה במשך עשורים, ובחלוף הזמן הימר עליה כמסגרת שעליה הוא התבסס בניסיונותיו לזרוע באדמה הפלסטינית מתנחלים זרים ולהעלים את זהותה ההיסטורית והלאומית. הוא דיבר על כך עד אשר הקים את מדינתו הפשיסטית על הריסות העם הפלסטיני, שסבל מהטיהור האתני הגדול והמכוער ביותר שידעה ההיסטוריה המודרנית... ה-15 במאי הוא יום הנכבה, יום ההגירה, יום הגירוש והעקירה של העם הפלסטיני מאדמתו, מולדתו, מעריו ומכפריו, שנהרסו על ידי חוליות ההגנה ושטרן [לח"י] הציוניות הנאציות, אשר גירשו את התושבים באמצעות כוח הנשק והרג מופקר. הן ביצעו עשרות מעשי טבח נגד התושבים בעלי האדמה, שאותה הם שרפו ועשו בה כבשלהם בכל האמצעים. קרה מה שקרה, ועם שלם היגר על רקע שתיקה עולמית ותדהמה מצד הצבאות הערביים בזמנו, שנסוגו אחורנית נוכח הגניבה הגדולה ביותר בהיסטוריה, ונוכח המעשה הנפשע ביותר שידעה האנושות... אנו חולמים על התפוזים של יפו, על הכרמל של חיפה, על זכרונותינו שנוכחים שם, ועל ההיסטוריה של אבותינו, שממשיכה להוות עדות לזכותנו הגזולה – זכות נצחית שאינה מתבטלת או נשכחת בחלוף הזמן, כפי שהם ייחלו וביטאו זאת באמירתם המפורסמת 'המבוגרים ימותו והצעירים ישכחו.' 64 שנים לא שכחנו את משב הרוח הקלה של הגליל, לא שכחנו את המנון החיים בתל אל-רביע (תרגום מילולי לתל-אביב – תרגום שנועד להטעות בכך שהוא מרמז על קיום כפר ערבי שקדם לעיר הישראלית), לא שכחנו את ניחוח הנרקיס במורדות הכרמל. אנו זוכרים אותך, הו פלסטין כולה. את נוכחת בקרבנו בכאב ובצער כל עוד אנו נשארים רחוקים ממך, עד אשר נשוב אליך, הו חיפה, עכו ויפו, הו פלסטין ההיסטורית כולה, כדי שהחיים בתוכנו יחזרו, ויחזרו החיים בתוכך, ויסתלקו כל בני החלוף (הישראלים). שתיפול התיאוריה שלהם, שתיפול העצמאות שלהם ושפלסטין תחזור לחיים."
בכיר ברש"פ משווה את יחס ישראל לאסירים פלסטינים להתייחסות הנאצים ליהודים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 08/05/2012
     "מושל מחוז ירושלים, עדנאן אל-חוסיני, קרא אתמול בבוקר לקהילה הבינ"ל לעשות את המוטל עליה נוכח ההפרות היומיומיות של זכויות האדם, שהעם הפלסטיני נתון להן מצד שלטונות הכיבוש הישראלי. במהלך פגישתו אתמול בבוקר בלשכתו עם נציג פינלנד ברש"פ, מרטי אירולה, הוא אמר כי בנינו היושבים מאחורי הסורגים של הכיבוש חשופים לשלל הפרות של זכויות אדם, שדומות ביותר למלחמת שמד, כדוגמת זו שהייתה נגד היהודים בתקופה הנאצית."

הערה: חוסייני מונה לשר לענייני ירושלים בממשלה החדשה של פיאד, במאי 2012.
בכיר באש"ף מאשים את ישראל בביצוע פשעים כמו הנאצים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 22/09/2011
תוכנית הטלוויזיה הפלסטינית "נושא היום" מראיינת את תייסיר ח'אלד, חבר הוועד הפועל באש"ף בנושא העמידה הפלסטינית האיתנה מול הלחצים האמריקאים.
     ח'אלד: "דרך אגב, הוא [אובאמה] דיבר אתמול על סבלם של היהודים, אנחנו גם מדברים על סבלם של היהודים, ונגד סבלם של היהודים בימי השלטון... השלטון האכזרי הנאצי. אבל זה היה לפני 70 שנה. הוא שוכח שקורבנות השלטון הנאצי, קורבנות [השלטון] האכזר הנאצי, מבצעים את אותן שיטות, את אותן שיטות של פשעים. הוא שכח, ברק אובאמה."
עלילה של הרשות הפלסטינית: ישראל שרפה ערבים בעודם חיים במהלך מלחמת העצמאות
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/05/2008
     "הכנופיות הציוניות השתמשו בכל אמצעי ההשמדה – רצח, הרס, אונס ושריפת אנשים בעודם בחיים."
[הערה: אין כל בסיס או תיעוד היסטורי לאירועים מסוג זה, ולא הופנתה אף האשמה דומה נגד ישראל מאז האירועים, לפני 60 שנים.]
עלילה של הרשות הפלסטינית: פלסטינים במחנות עבודה
מקור: אל-קודס, 05/05/2008
עיסא קראקע, השר לענייני אסירים ברשות הפלסטינית:
     "האסירים הפלסטינים נוצלו לעבודות כפייה על ידי ההנהגה הצבאית הישראלית... השתמשו בהם בכל עבודה העשויה לחזק את הכלכלה הישראלית ואת יכולות הצבא."
[הערה: אין כל בסיס או תיעוד היסטורי לאירועים מסוג זה, ולא הופנתה אף האשמה דומה נגד ישראל מאז האירועים, לפני 60 שנים.]
 
עלילה של הרשות הפלסטינית: סלקציה כמו שעשו הנאצים למוות או לגירוש
מקור: אל-קודס, 05/05/2008
עיסא קראקע, השר לענייני אסירים ברשות הפלסטינית:
     "במהלך מלחמת 1948 הכנופיות הציוניות הקימו מחנות מעצר עבור האוכלוסיה האזרחית, שנעצרה לאחר שגורשה מהכפרים. מחנות אלו היו ודמים למחנות שהוקמו בידי גרמניה הנאצית במהלך מלחמת העולם השנייה... כבר הוכח בעבר כי אופן הפעולה שלהם היה... להפריד לשלוש קבוצות לפי ייעודן: גירוש, הוצאה להורג או מעצר."
[הערה: אין כל בסיס או תיעוד היסטורי לאירועים מסוג זה, ולא הופנתה אף האשמה דומה נגד ישראל מאז האירועים, לפני 60 שנים.]
 
אזרחים פלסטיניים נרצחו בדם קר
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 04/05/2008
עיסא קראקע, השר לענייני אסירים ברשות הפלסטינית:
     "לא הייתה מדיניות מעצרים במלחמת 1948; המדיניות הייתה להיפטר מהאסירים על ידי הוצאה להורג... יש עדויות רבות המאשרות כי אזרחים הוצאו להורג בהמוניהם לאחר שנעצרו."
[הערה: אין כל בסיס או תיעוד היסטורי לאירועים מסוג זה, ולא הופנתה אף האשמה דומה נגד ישראל מאז האירועים, לפני 60 שנים.]
חמאס: השואה היא יוזמה ציונית להפטר מנכים
מקור: ערוץ אל-אקצא (חמאס), 18/04/2008
     "השטנים היהודים העלו רעיון שפל [השואה] כיצד להיפטר מנטל הנכים והמוגבלים, בדרכים נפשעות ונפתלות. כאשר הם מפנים אצבע מאשימה, פעם אל הנאצים, ופעם אל מישהו אחר. וזאת בכדי שהיהודים יראו נרדפים, כאשר הם מנסים לזכות בחמלה בינלאומית שתהיה לטובתם... בנוגע לשואה הישראלית, כולה היתה בדיחה וחלק מהצגה מושלמת שעשה בן גוריון, אשר התרכז [בהעלאת] צעירים בעלי אנרגיה ויכולת, וכל היתר- בעלי מומים, נכים ובעלי צרכים מיוחדים, הם אלה שנשלחו לבסוף [למות]."
בורות מוות ישראליים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 10/04/2008
      "אספו את הגברים בשורות, בכל שורה 7-8 אנשים. אמרו להם לחפור תעלה עמוקה בבית הקברות לצד גדר איפה שנמצא המוזיאון עכשיו... השורה הראשונה נעמדה ליד התעלה, ירו עליהם ירי מקלעים, הם מתו, ואז ביקשו מהשורה השנייה שיקברו אותם וכך [הרגו אותם] שורה אחר שורה."
[הערה: אין כל בסיס או תיעוד היסטורי לאירועים מסוג זה, ולא הופנתה אף האשמה דומה נגד ישראל מאז האירועים, לפני 60 שנים.]
ישראל תמיד עושה "שואה חדשה"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 03/03/2008
נג'את אבו-בכר, חברת המועצה המחוקקת מטעם פת"ח:
     "האויב הזה תמיד עושה 'שואה חדשה' לעם הפלסטיני, תמיד ובכל מקום."
ישראל מבצעת ניסויים נאציים על אסירים פלסטינים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 01/09/2007
מאמר מערכת המצטט דו"ח מאת עבד אל-נאסר פרוואנה, מנהל מחלקת הסטטיסטיקה במשרד לענייני אסירים:
     "יש לנו דוגמאות רבות של ניסויים שנערכו בידי הנאצים, אך ניתן דוגמא אחת המעידה על הדימיון [לניסויים הישראליים לכאורה]: הם היו מחדירים רעל למזון של האסירי בכדי ללמוד את מידת השפעת הרעלים על בני אדם, במטרה לנתח את הגופות של אלה שימותו כתוצאה מכך. [פרוואנה] ציין מקרים רבים שבהם הייתה הרעלה המונית של אסירים פלסטינים וערבים בכמה מבתי הכלא ובתי המעצר הישראליים. הוא לא הוציא מכלל אפשרות שההרעלה הייתה מכוונת."
ישראל גורמת לסבל כמו בשואה
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 20/09/2004
      "רצח עם במחנות ובערים
מעשי טבע מחוץ ובתוך הערים
בשם הטרור
מתים חפים מפשע..."
הקש כאן לצפייה בסרטון
ישראל שרפה פלסטינים בתנורים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 25/05/2004
תכנית מוסיקלית חינוכית בטלוויזיה הפלסטינית:
     "הם [ישראל] אלה שעשו את השואה
הסכין שלהם חותכת בבשרנו לאורך ולרוחב...
הם פתחו עבורנו את התנורים, כדי לאפות בהם בני אדם.
הם השמידו את הכפרים ושרפו את הערים.
כשתנור מפסיק לבעור, הם מדליקים אלף [תנורים] נוספים.
ידיהם מגואלות בדם ילדינו."
הקש כאן לצפייה בסרטון

עוד בקטגוריה זו
1- סרטונים
כל הדף


Created by swat