English

 


כל הדף


דמוניזציה של ישראל והיהודים
ישראל והיהודים - סכנה לאנושות
דמוניזציה של ישראל והיהודים
מאז הקמתה, נוקטת הרשות הפלסטינית במדיניות של החדרת שנאת יהודים ושנאת ישראל בקרב החברה הפלסטינית. תוך שימוש בכלי התקשורת, מערכת החינוך והמוסדות התרבותיים שבשליטתה, מקדמת הרשות הפלסטינית שנאה דתית, דברי שטנה, עלילות קונספירציה וכדומה. אלו נועדו להציג את הישראלים והיהודים כמי שמהווים איום על הפלסטינים, על הערבים ועל האנושות כולה.

מסע תעמולה זה נחל הצלחה כה גדולה בהחדרת הרעיונות, עד כי מרבית הפלסטינים רואים ברצח, מלחמה ואפילו בפיגועי התאבדות נגד יעדים ישראליים, כהגנה עצמית וכהגשמת רצון 'אללה.'
הרשות הפלסטינית מציגה את היהודים כבעלי תכונות מרושעות הטבועות בהם. נטען כי היהודים הם בוגדניים, מושחתים, רמאים ובלתי-אמינים מטבעם. "תכונות" אלה מוצגות כחלק מהמבנה הגנטי של היהודים, הבלתי ניתן לשינוי.


כהוכחה לדברים, מובאים סיפורי בדים "היסטוריים" לכאורה, המשמשים תימוכין לטענה כי היהודים גזעניים ורשעים מטבעם.
בתוך כך, נאמר כי היהודים מתכננים ומבצעים פשעים איומים, בהם רצח, שריפת הפלסטינים בתנורים, עריכת ניסויים באסירים פלסטינים "בדומה לנאצים", ועוד. אם פשעים אלה לא ייעצרו, הם יעמידו בסכנת מוות, לא רק את המוסלמים והערבים, אלא את כל האנושות.

הרשות הפלסטינית מטילה את האשמה על כל בעיות העולם ביהודים: מלחמות, קונפליקטים ומלחמות אזרחים התחילו לכאורה ביוזמה יהודית. רדיפת היהודים לאורך ההיסטוריה מוצגת כתגובה לגיטימית של אומות העולם לנזקים שנגרמו להם באשמת היהודים שחיו בקרבם. הקמת מדינת ישראל, לפיכך, היא מזימה אירופאית, שמטרתה להיפטר מהיהודים ולגאול את אירופה מהנוכחות היהודית בארצותיה.

להלן דוגמאות לדברי השטנה שמפיצה הרשות הפלסטינית:
ישראל והיהודים - סכנה לאנושות
היהודים "רוקדים וחיים על חלקי גופות" והם מאחורי "שחיתות עולמית" - בדרשה אנטישמית של שופט שרעי ברש"פ
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 05/10/2018


מוהנד אבו רומי שופט שרעי ברש”פ:
"[ח'אן אל-אחמר] אדמה קדושה. אנו יודעים את ערכה, ולא הם, האספסוף, מזייפי ההיסטוריה, הרוקדים וחיים על חלקי הגופות של הזולת, ועל דמם של הזולת. קראו את ההסטוריה שלהם: אין שחיתות עולמית שהם אינם מאחוריה. אין שחיתות עולמית, שהרבנים שלהם לא התירו... אנשים עשויים לשגות באשליה, או לסבור... שאין לנו דרך מוצא עם היהודים... שחרור האדמה הזו הוא עניין של אמונה, אשר יקרה – על אפם וחמתם של כולם. יציאת היהודים מהאדמה הזו - היא גזירה אלוהית... המלחמה איננה רק על המקום הזה בלבד, שהרי כולכם יודעים שהיהודים רוצים הכול ולא רק חלק. והם רוצים להכניע אותנו, ושאנו נסור למרותם... בהיסטוריה מאז ומתמיד היו שני מחנות: מחנה האמת ומחנה הכזב. אנשי הכזב רואים את עצמם כמי ששולטים בכל דבר... אצל היהודים איננו מוצאים דבר מלבד שחיתות ותועבה."
לחץ לצפייה

דרשן מוסלמי בטלוויזית הרש"פ: "האנושות לא תזכה לשלום, לא לברכה ולא לשלוות נפש, כל עוד הם ממלאים את הארץ שחיתות"
מקור: Israeli TV Ch2 (dont Use), 27/02/2016


עימאד חמתו, מרצה לפרשנות קוראן, אוניברסיטת פלסטין, עזה‎, ‎ומנחה תכנית בנושא האסלאם בטלוויזיה הפלסטינית
:‏‎ ‏
"בני ישראל הגזימו [בשפיכת] הדם הטהור הזה. אם הקוראן אומר 'והרגו נביאים שלא בצדק' (סורה 4: 155), אז קל וחומר ‏הרג צדיקים ולוחמי ג'יהאד, אלה שהם פחותים מנביאים. זוהי מדינת דמים, מדינה טרוריסטית... הג'יהאד האמיתי שלנו הוא ‏שננקום במי שפגע בנו, בנשותינו ובזקנינו פגע בחפים מפשע, טימא את המקומות הקדושים וגזל את יסודות הקיום של האומה ‏ואת עושרה... האנושות לא תחיה בשלום כל עוד היהודים זורעים הרס ושחיתות על פני האדמה. האנושות לא תזכה לשלום, ‏לא לברכה ולא לשלוות נפש, כל עוד הם ממלאים את הארץ שחיתות. איש זקן אמר לי: אם דג אחד נלחם בדג [אחר] בים, אני ‏בטוח שהיהודים אחראים לכך. כמו שאללה אומר: 'כל פעם שהם מבעירים את אש המלחמה, אללה מכבה אותה, והם ‏ממלאים את הארץ שחיתות, ואללה אינו אוהב את המשחית (סורה 64:5)'‏‎"
לצפייה בסרטון לחץ כאן
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן
פת"ח: ישראל מצמיחה אלימות בכל העולם
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 14/11/2015

"פת"ח מגנה את מתקפת הטרור המשולבת בפריז, ומביעה את הזדהותה עם צרפת.
 פת"ח מביעה גינוי חריף ביותר לפיגועי הטרור המזעזעים שהיו אמש בצרפת, שבהם נרצחו נפצעו עשרות בני אדם. העם שלנו מזועזע עמוקות וזועם, אך בעיקר עצוב עקב האירועים האלה, שנועדו לפגוע בחיים האזרחיים בעיר הנפלאה פריז. אנו מביעים אהדה וסולידריות לצרפת בכלל ולמשפחות הקורבנות בפרט. בתור עם שסובל מדי יום מתוקפנות מצד ישראל, אנו מבינים את הסבל של הפצועים ושל בני המשפחות של אלה שנרצחו בדם קר. הפלסטינים מכירים את הטעם המר של אובדן היקרים, מאחר שהצבא הישראלי רוצח אזרחים בפלסטין כמעט מדי שעה.
אך צרפת היא אם החירות והחופש בעולם. היא תתגבר על כוחות הטרור הרשעים.
אנו בתנועת פת"ח מצפים לראות את העולם מנצח את הקרב הזה נגד הטרור, במיוחד במזרח התיכון. אנו יודעים כי שיקום השלום והיציבות במזרח התיכון הוא הצעד הראשון על מנת לייבש את מקורות הטרור ברחבי העולם. זה הזמן לסיים את הכיבוש הישראלי הברוטלי אשר מצמיח אלימות בכל העולם. לאחר שזה נאמר, אנו דוחים באופן מוחלט כל הצדקה של טרור. אין שום הסבר מקובל לאף פיגוע טרור באף מדינה בעולם.
 ד"ר ג'מאל נזאל
 דובר פת"ח באירופה."
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן

שייח' אנטישמי במסגד אל-אקצא: יהודים הכשירו רופאים "לייצר מחלות ולהפיץ אותן"
מקור: ערוץ היוטיוב של מסגד אל-אקצא, 31/07/2015

שייח' ח'אלד אל-מוגרבי, מלמד במסגד אל-אקצא שיעור באסלאם פעמיים בשבוע:
"משפחת רוטשילד, לפי מה שמסופר עליה, יותר ממחצית ההון בעולם נמצא בבעלותה... יש ברחבי העולם בערך 950 אלף מיליארד דולר. מתוך הסכום הזה, 500 אלף מיליארד דולר שייכים למשפחת רוטשילד. הבנק העולמי הוא בבעלותה של משפחת רוטשילד, הבנק העולמי שנותן הלוואות למדינות, הוא לא נותן לאנשים פרטיים או לארגונים, הוא נותן למדינה. אם למשל מצרים רוצה הלוואה, ממי היא תיקח? מן הבנק העולמי. הבנק העולמי שייך למי? למשפחת רוטשילד. מהי משפחת רוטשילד? בונים חופשיים, והם עתידים להילחם נגד אלוהים לצדו של משיח השקר באחרית הימים… בבעלותם כ-95 אחוז מתעשיית התרופות ברחבי העולם. למה אני מזכיר את תעשיית התרופות? כי יש הרבה מחלות שנוצרו במעבדה, כלומר וירוסים שייצרו רופאים שמשפחת רוטשילד, הבונים החופשיים, הציונים, או היהודים קנו אותם, הכשירו אותם ולימדו אותם כיצד לייצר מחלות ולהפיץ אותן, כדי שיוכלו לעשות מה? כדי שיוכלו למכור תרופה למחלה. יותר מ-95 אחוז מתעשיית התרופות והסחר בתרופות שייכים לבני ישראל."
לצפייה בסרטון לחץ כאן
דרשן מוסלמי בטלוויזיית הרש"פ: "האנושות לא תחיה בשלום כל עוד היהודים זורעים הרס ושחיתות"
מקור: Israeli TV Ch2 (dont Use), 27/02/2015

עימאד חמתו, מרצה לפרשנות קוראן, אוניברסיטת פלסטין, עזה‎, ‎ומנחה תכנית בנושא האסלאם בטלוויזיה הפלסטינית:‏‎
‏"בני ישראל הגזימו [בשפיכת] הדם הטהור הזה. אם הקוראן אומר "והרגו נביאים שלא בצדק" (סורה 4: 155), אז קל וחומר ‏הרג צדיקים ולוחמי ג'יהאד, אלה שהם פחותים מנביאים. זוהי מדינת דמים, מדינה טרוריסטית... הג'יהאד האמיתי שלנו הוא ‏שננקום במי שפגע בנו, בנשותינו ובזקנינו פגע בחפים מפשע, טימא את המקומות הקדושים וגזל את יסודות הקיום של האומה ‏ואת עושרה... האנושות לא תחיה בשלום כל עוד היהודים זורעים הרס ושחיתות על פני האדמה. האנושות לא תזכה לשלום, ‏לא לברכה ולא לשלוות נפש, כל עוד הם ממלאים את הארץ שחיתות. איש זקן אמר לי: אם דג אחד נלחם בדג [אחר] בים, אני ‏בטוח שהיהודים אחראים לכך. כמו שאללה אומר: "כל פעם שהם מבעירים את אש המלחמה, אללה מכבה אותה, והם ‏ממלאים את הארץ שחיתות, ואללה אינו אוהב את המשחיתים" (סורה 64:5)‏‎
לחץ לצפייה בסרטון
לחץ כאן לדיווח
העיתון הרשמי של הרש"פ: אנו "עומדים בשורת ההגנה הראשונה בקרב של האנושות נגד הכלבים"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 14/07/2014

"המלחמה שישראל מנהלת מול עזה, באמצעות הגברה משמעותית של הירי, ומול הגדה, באמצעות מקרי ירי מעת לעת ["מתפרקאת נאריה"], תקיפות ואמצעי חנק, הביאה את העימות בינה לבין עמנו לנקודה שקשה לחזור ממנה. זאת, מכיוון שלפלסטינים, ולא רק לחמאס, לא נותר דבר פרט לחייהם ולכבודם, והם מוכנים להילחם באמצעות האש שנמצאת ברשותם, כדי שנתניהו לא יצליח לצאת מהמלחמה זו עם שני הישגים מבישים. [הראשון הינו] שבירת צלעותינו בתחום ההתנגדות ובתחום המדיני והכנסתנו למצב של תרדמת... והדבר השני הינו הפיכתנו לחסרי יכולת להגן על עצמנו במלחמה...
ההתנגדות תישאר נוכחת, כל עוד אויב עיקש זה לא ייסוג וימצא לעצמו דרך לחיקה ["חומה"] של האנושות. אנו מגנים על בני האדם כולם, ועומדים בשורת ההגנה הראשונה בקרב של האנושות מול הכלבים. הדבר המכובד, ההכרחי והתקין ביותר היה ועודנו שהעולם יעמוד לצדם של בני האדם נגד הכלבים המטורפים!
 

העיתון הרשמי של הרש"פ: היטלר "מוחא כפיים" לנתניהו, שמעשיו מוכיחים כי "מותו [של היטלר] לא היה לחינם"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 06/07/2014
"מי שאוהב את החיים, רוצה בהם עבור כולם ואינו מבחין בין חיים לחיים, [כאילו] שחייו יקרים בעוד שחיי זולתו חסרי ערך. בכך, הוא [נתניהו] מאשר את הוראות התלמוד, [לפיו] הרג הזולת - החרקים (הגויים) [סוגריים במקור] - הוא מעשה טוב.
גזענותו האיומה של נתניהו לא יכולה אלא להיות מהולה בחוסר אנושיות, שעוברת בירושה כאידיאולוגיה, כתרבות וכערכים של הדרת הזולת, [ערכים] המאמינים ב'טוהר הגזע' המדומיין... הדבר גורם לנאציזם של היטלר - שאותו הוא הפעיל נגד כל אויביו, וביניהם היהודים האירופאים – לרשום היום הצלחה מסחררת במעשיו של נתניהו, שהיטלר מוחא לו כפיים בשמחה, שכן [הם מוכיחים ש]מותו לא היה לחינם."
טור בעיתון הרשמי של הרש"פ: גבולותיה של ישראל נתונים להרחבה, גם על חשבון מדינות ערב השכנות
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 27/03/2014

מופק מטר בטורו הקבוע בעיתון הרשמי של הרש"פ
"... לישראל, שהוקמה בהחלטה קולוניאליסטית לפני 66 שנים, עד לרגע זה עדיין אין חוקה המגדירה את גבולותיה או מגדירה את זהותו של היהודי. משמעות הדבר הינה שגבולותיה של ישראל ניתנים להרחבה, כך שיכללו כל מקום שהוא במדינות ערב, ובפרט באלו הסמוכות לפלסטין, שמכונת התעמולה הציונית תוכל לשכנע את דעת הקהל העולמית כי הוא בעל שורשים היסטוריים עבור היהודים כגזע, ולא כדת."
 

 

בכיר ערבי: הסוגיה הפלסטינית היא ה"סוגיה הראשונה במעלה של האומה הערבית" כיום
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 19/03/2014
יו"ר הפרלמנט הערבי בחר להתמקד בסוגיה הפלסטינית, ולא בהתרחשויות בסוריה, כ"סוגיה הראשונה במעלה של האומה הערבית" כיום. ישראל מוצגת כסכנה לא רק לפלסטינים אלא לכל העולם הערבי.
     "יו"ר הפרלמנט הערבי (פרלמנט שנוסד תחת הליגה הערבית), אחמד אל-ג'רוואן, אמר כי הסוגיה הפלסטינית היא הסוגיה העיקרית והמרכזית, וכי זוהי הסוגיה הראשונה במעלה של האומה הערבית ושל האומה האסלאמית, עד אשר ישוחררו כל אדמותיה [של פלסטין] וכל בני עמה ישובו. בנאומו בפני האסיפה הכללית ה-130 של ההתאחדות הפרלמנטרית הבינלאומית... הוא הוסיף כי השלום הדרוש הוא שלום צודק שישיב את הזכות המלאה לבעליה...
אל-ג'רוואן הוסיף: 'הכיבוש הוא האיום הגדול ביותר על הביטחון והשלום באזור, שכן נשותיו, גבריו, צעיריו ואף ילדיו של העם הפלסטיני הגאה נחטפים בגדה, ונרצחים באמצעות טילים ומורעבים למוות תחת מצור בעזה. אז על איזה שלום אתם מדברים, בשעה שהכובש הישראלי מרחיב את התנחלויותיו?'"

מופא, סוכנות הידיעות הפלסטינית
טור אנטישמי: הפרוטוקולים של זקני ציון הוא מסמך אמתי. היהודים השיגו "בעלות על הזהב, משאבי הטבע והתעשייה"
מקור: סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען", 11/02/2014
מתוך מאמר מאת עבד אלחלים אבו חג'אג':
"היהודים הצליחו להגיע למטרותיהם, שכן הם השיגו שליטה עולמית באמצעות מונופול על המערכת הבנקאית, בעלות על הזהב, משאבי הטבע והתעשייה, ושליטה על המים והמזון, וכן באמצעות הריסת כלכלת המדינות, כדי שהן תישארנה מדינות צרכניות בלתי יצרניות. זאת במטרה שהן תישארנה תחת שליטה ותישארנה זקוקות להם, לחיטה שלהם ולכספים שלהם, שממשלותיהן לוקחות מהם כהלוואות לטווח ארוך עם ריבית דריבית שוחקת, שהן אינן יכולות להחזיר... הם הצליחו ליצור מדינות חדשות על חשבון מדינות יציבות, באמצעות חלוקה ושרטוט גבולות בינלאומיים חדשים, פלישה צבאית חמושה, גזל ארצות מולדת והנסת תושביהן - כפי שקרה לפלסטין ולתושביה - או באמצעות מלחמות אחים והפיכות נגד שליטים מושחתים. זאת במטרה שהארצות תישארנה בתוך מעגל של אלימות ופילוג, ובמערבולת של מאבק על השלטון..."
טנק ישראל כחלק מהסמך האולימפי
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 09/02/2014
 בתכנית הטלוויזיה "מעגל האירועים" בערוץ הרשמי של הרש"פ הוצגה קריקטורה מעיתון אל-דסתור.
הקריקטורה מציגה חייל ישראלי היושב על טנק שעליו מגן דוד והסמל האולימפי.
הטקס על הקריקטורה: האולימפיאדה
העיתון הרשמי של הרש"פ מאשים את "כוחות הרשע הישראליים והאמריקאים" בלחימה הפנימית בלבנון
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 08/02/2014

"מי שיחזור [אחורה] למלחמה על מחנה הפליטים "נהר אלבארד" במאי 2007 ומטרותיה, שספיחיה טרם הסתיימו, יבין כי מטרתה של מלחמה משוגעת זו הייתה לחסל את מחנה הפליטים ולגרש את בניו, אך מטרות אלה לא הושגו במלואן. דבר זה הצריך מכוחות הרשע הישראליים והאמריקאיים, וכן מהערבים ההולכים בעקבותיהם, להכין את התרחיש מחדש על ידי שימוש באמצעים חדשים/ישנים, שהם ארגוני התכפיר, הטוענים באופן כוזב כי הינם מעוניינים להגן על מחנות הפליטים, ירושלים והמקומות הקדושים לאסלאם, באמצעות התקפתן של חזבאללה וסוריה...
אולם, למחנות הפליטים, למקומות הקדושים, לפלסטין ולדת האסלאם אין כל קשר לארגונים אלה..
 כמו כן, ישנן מטרות נוספות, שעדיין עומדות על הפרק, וביניהם הקמת בסיס צבאי אמריקאי ב[כפר] אלקליעאת הקרוב לטריפולי, שיהיה בסמוך לגבול הסורי-לבנוני, ושמירה על בטחון ישראל."
העיתון הרשמי של הרש"פ: הציונים מפיצים שקרים "באמצעות כלי התקשורת שלהם בעלי ההשפעה הבינלאומית"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 12/01/2014

עאדל עבד-אלרחמן בטורו הקבוע:
"פלסטין ההיסטורית הינה ארצו של העם הערבי הפלסטיני ונושאת הנרטיב שלו, תרבותו, וזהותו. אף אחד אינו יכול, לא משנה מהי מידת עוצמתו, לקטוע את קשר הזיקה, הקרבה וההיסטוריה בין הפלסטינים לארץ האבות. הנרטיב היחיד שעולה בקנה אחד עם פלסטין ההיסטורית הינו הנרטיב הפלסטיני, וכל נרטיב אחר אינו יותר מזיופים שנועדו להצדיק כיבוש קולוניאלי המגלה [את התושבים המקוריים] ומיישב [אחרים במקומם]. על כן, כל טענותיהם של מנהיגי התנועה הציונות, מהרצל ועד נתניהו ומי שביניהם, אינן אלא טענות כזב, שאינן קשורות כלל לאמת...
חסידי התנועה הציונית, באמצעות כלי התקשורת שלהם בעלי ההשפעה הבינלאומית, שנתמכים באופן חסר תקדים על ידי המערב האימפריאלי, מפמפמים שקרים אלה, על מנת להפיצם ולשטוף את מוחם של היהודים שהולכו שולל, במטרה להגשים את המטרות הקולוניאליות באזור. זאת, משום שמדינת ישראל היוותה שוחה קדמית ובסיס משען של הכוחות הקפיטליסטיים.... ומטרתה הייתה להעמיק את חלוקתו של האזור הערבי וגזל משאביו, למנוע את התעוררותה של האומה הערבית ולהוות מוצא למצוקת השאלה היהודית, במסגרת הזמן שהייתה נתונה. סכסוך זה אף פעם לא היה סכסוך דתי, ואף פעם לא יהיה סכסוך דתי. זאת, משום שישראל מנצלת את היהודים בשביל להביא להצתתה של שואה חדשה נגדם, ולא על מנת לשמור עליהם או להגן על האינטרסים שלהם, וכן על מנת לסבך אותם במלחמה עם העם הערבי הפלסטיני ועם עמי האומה הערבית, למרות שחלק מרכזי מהיהודים נושאי האזרחות הישראלית הינם ערבים, תושבי מדינות ערב השונות, כולל פלסטין עצמה."
 

העיתון הרשמי של הרש"פ: ישראל היא "מדינת אפרטהייד" המבצעת "טיהור אתני"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 23/12/2013
עאדל עבד-אלרחמן בטורו הקבוע:
"המדיניות והמעשים של מדינת הטיהור האתני הישראלית נגד שלל היבטי החיים של בני העם הפלסטיני מעוררים את זעמם, מורת רוחם וסלידתם של כל עמי העולם...
אין כל ספק שהמגזרים השונים בעם הפלסטיני, אחיהם הערבים, ותומכי השלום בעולם, וביניהם הישראלים, נדרשים להרחיב את פעילותם מול דעת הקהל העולמית כדי להעמיק את תהליך ההחרמה והבידוד של מדינת האפרטהייד הישראלית:
א. כדי לאלץ אותה לחדול מכל ההפרות שמונעות ומכשילות את התקדמות ההסדר המדיני.
ב. כדי שהיא תמלא את דרישות השלום, כלומר שתי המדינות בגבולות הארבעה ביוני 1967.
ג. כדי לשמור על השלום האזורי והעולמי.
ד. כדי להושיע את ישראל מהאופי הגזעני שלה ולהפיל את הפשיזם שמתפתח בקרב הציונים.
ה. כדי לחזק את האופי של [ישראל בתור] מדינת כל אזרחיה, במיוחד משום שבני העדות היהודיות המזרחיות והאפריקאים חווים רדיפה היסטורית, ועוד קודם לכן בני העם הערבי הפלסטיני, אשר סירבו לעזוב את ארץ האבות ונשארו נטועים באדמות שנותרו להם מאז הקמת ישראל הקולוניאליסטית ב-1948..."
שר פלסטיני: ישראל מאיימת על "היציבות באזור ובעולם כולו"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 18/11/2013
"שר הרווחה, כמאל אלשראפי, הזהיר מפני התוצאות של מדיניות הכיבוש הגזענית בעיר ירושלים ומפני השפעתה על עתיד השלום והיציבות באזור ובעולם כולו.
בנאומה של פלסטין בפני הוועידה האסלאמית הרביעית של שרים האמונים על ענייני ילדים, שנערכה בבאקו בירת אזרבייג'ן, אלשראפי אמר כי ישראל מיישמת בעיר הקדושה מדיניות של טיהור אתני וממשיכה במאמציה לייהד את העיר ולשנות את אופייה ההיסטורי הערבי והאסלאמי-נוצרי... [הוא הוסיף כי] היא ממשיכה להתגרות מדי יום ברגשותיהם של מאות מיליוני מוסלמים ונוצרים בעולם, באמצעות ניסיונותיה לחלק את מסגד אלאקצא בין מוסלמים ליהודים, לחלל את יתר המקומות הקדושים לנצרות ולאסלאם ולמנוע את כניסתם של מיליוני פלסטינים לעירם הקדושה ולבירתם התרבותית, הרוחנית והפוליטית.
אלשראפי סקר... את הניסיונות להציף את העיר בנגעים חברתיים כגון סמים, בנוסף לפגיעה בכל ניסיונות הרש"פ והחברה האזרחית הפלסטינית לטפל בילדים ובמשפחות..."
גורם רשמי בפת"ח: ערפאת לימד את העולם "שהאויב הראשון במעלה הוא התנועה הציונית"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 10/11/2013

 

ראיון עם רפעת שנאעה, אחראי תקשורת של פת"ח בלבנון, על הפעילויות לציון יום השנה למותו של ערפאת.
שנאעה: "יאסר ערפאת, מאז ההתחלה, פנה לעבר ירושלים וידע את הדרך היטב. לפיכך הוא פנה לכל תנועות השחרור בעולם, באמריקה הדרומית, באסיה, באפריקה, והייתה לו טביעת אצבע בכל המהפכות האלה, הוא לימד אותם שהאויב הראשון במעלה הוא התנועה הציונית, הוא הישות הישראלית, שרצתה לעקור את העם הפלסטיני מארצו ולשים במקומו את הישות הגזענית, האויבת לכל עמי העולם, והיא נושאת באחריות לחוסר ביטחון בכל מקום בעולם, כי ישראל קיימת כדי לעורר מלחמות אזרחים, מלחמות דת ומלחמות עדתיות באזור המזרח התיכון".
                                                                                           
                
העיתון הרשמי של הרש"פ: השפעתה השלילת של ישראל "מגיעה עד המערכת הפוליטית העולמית"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 08/10/2013
"כוחות ופלגי הפעילות הלאומית גינו אתמול, יום שני [07/10/2013], את ההצהרות בנוגע למצב בפלסטין ההיסטורית, שהעניק ראש הממשלה הישראלי בנימין נתניהו שלשום [06/10/2013] בוועידת "חזון 2020 לישראל", וכן את טענותיו ושקריו בנוגע למקורות הסכסוך הפלסטיני-ערבי-ישראלי.
בעניין זה, סגן מזכיר המועצה המהפכנית של תנועת פת"ח, פהמי אלזעאריר, הגיב על ההצהרות באומרו כי הכיבוש הינו יסוד הצרות והסכסוך ומקור האסונות והמתיחות באזור המזרח התיכון, וכי השפעתו השלילית מגיעה אף עד ["יטאל בתאת'ירה"] המערכת הפוליטית העולמית.
כמו כן, הוא הוסיף כי מטרתה של ההגירה היהודית המאורגנת לפלסטין הייתה להשתלט עליה ולגרש את תושביה ולהגלותם, וזה אכן מה שקרה בזמן הנכבה, והדגיש כי התנהגותה של ממשלת הכיבוש כלפי המתנחלים ותמיכתה בתנועת ההתנחלות מהוות ניסיון להביא להישנות המראות שקדמו לנכבה. בנוסף, הוא הדגיש כי דבר זה דוחף את האזור לעבר פיצוץ ואינו מספק את התנאים שמתאימים לתהליך שלום ושנדרשים עבור שלום ויציבות, מה שסותר לחלוטין את המטרות להן מייחלים הקהילה הבינלאומית ופטרוני ["רעאה"] התהליך שיביא לשלום, ביטחון וצדק באזור."
בכיר הרש"פ ג'יבריל רג'וב: ישראל הפכה לגוף ש"מאיים על שלום העולם"
מקור: Israeli TV Ch2 (dont Use), 23/05/2013
תוכנית הטלוויזיה "מעגל האירועים" שמשודרת בערוץ הרשמי של הרש"פ. אורח" ג'יבריל רג'וב, חבר בוועד המרכזי של הפת"ח
המראיינת: "השפיעו רבות ההצהרות שנתת בביירות לערוץ הטלוויזיה 'אל-מיאדין' הלבנוני, לפיהן 'אנו אויבי ישראל ואילו היה בידינו נשק גרעיני היינו משתמשים בו'... אקווה שתבהיר את התמונה משום שישראל גינתה את [הדברים], ובזמנו הפלסטינים לא [גינו]"
[רג'וב:] "גברתי, קודם כל לא מעניין אותי מה אומרת ישראל, מעניין אותי מה משרת את אינטרס העם הפלסטיני. העם הפלסטיני חי תחת כיבוש. כיבוש גזעני, פאשיסטי, נאלח, לא אנושי לאורך 46 שנים.... נכון, שאלה אותי המראיינת [בערוץ אל-מיאדין] ואני עניתי לה ברוח זו ובמילים אלה ואפילו ברגע זה אני אומר לישראלים, אם לא תהיה בחינה מחדש מצדכם להתנהגותכם, בפתגם בעברית אומרים 'הקם להורגך השכם להורגו' לא ניהרג, איננו ישו, נכון שאנחנו משליחי ישו [חוארי אל-מסיח], אבל אנחנו, העתיד שלנו, השלטון שלנו והזהות שלנו נרמסת תחת רגלי הכלבים המתנחלים הפושעים הטרוריסטים. אני בטוח שאילו היטלר היה בא שוב, היה לומד מהם את אמנות שבירת רצון האנשים, השפלת האנשים, סבל האנשים, השמדת אנשים וטבח המונים...
העולם היום החל להשתכנע שאנחנו קורבן והם הפושעים והם התליינים [ג'לאדין]. ישראל הפכה גלויה תחת קרני השמש כגוף זר ותוקפני המאיים על עצמאות האזור, מאיים על שלום העולם מאיים על הערכים והאינטרסים של העולם"
טור בעיתון הרשמי של הרש"פ: ישראל היא "האויב מספר אחד של האנושיות בעולם"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 21/02/2013
מאמר דעה מאת בהאא' רחאל
"יום אחרי יום מוכיח הכיבוש הישראלי כי הוא האויב מספר אחד של האנושיות בעולם, שהופך את אידיאולוגיית הכיבוש, ההתנחלות והמנטליות הגזענית לתורתו ולפרויקט חייו, ללא שום סייג מוסרי או הומניטרי. זאת הסיבה לכך שהוא מלא פחד, גזענות ובעתה, ומסרב לראות את פרצופו האמתי במכחולו של אומן או בעטו של כותב, שחושפים את מדיניותו ברבים, שאומרים את האמת הצרופה ו[מציגים] את הסבל הרב שחווה העם הפלסטיני עקב מדיניות הכיבוש, אפילו אם מדובר רק בקריקטורה המבקרת את העריצות, הדיכוי והטרור המאורגן [שהוא מבצע]. בשל כך נעצר האומן והצייר בעל הקול הלאומי והמוסרי היפה, מוחמד סבאענה, על ידי כוחות הכיבוש וצבאו, שכן הוא היווה אחת ממטרותיו של צבא הכיבוש, שסבל ממכחולו של האומן שצייר את דאגותיהם של המולדת והאזרח, וחשף ברבים ובאופן אותנטי את פעולות הכיבוש ואת מדיניותו הנתעבת..."
טור אנטישמי: "הפרוטוקולים של זקני ציון" הוא מסמך אמתי
מקור: סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען", 09/02/2013

כותרת: הפרוטוקולים של זקני ציון: היכן אנו עומדים ביחס אליהם כעת?
מתוך מאמר מאת ד"ר וליד אלשומלי:
"הפרוטוקולים של זקני ציון' כוללים 24 פרוטוקולים, שהם מעין תכנית שגיבשו היהודים כדי לחדור לעולם ולהשתלט עליו. בשעה שמנהיגים יהודים רבים טוענים שהם בדויים ומהווים אחד ממעשי הזיוף הפוליטי הגדולים ביותר בעידן המודרני, אחרים מאשרים שהם אמתיים ושהם המזימה המסוכנת ביותר להשתלטות על העולם שידעה ההיסטוריה כולה...
הפרוטוקול הראשון קורא להפצת אנרכיה ומלחמות...
הפרוטוקול השני קורא לתפוס את השלטון ולהשתלט על החינוך והעיתונות. הפרוטוקול הרביעי קורא להשתלט על המסחר ולהרוס את הדת - ובמיוחד את הנצרות - ולהפיל את האפיפיורות.. בשעה שהפרוטוקול השביעי קורא להצית מלחמות עולמיות. הפרוטוקול התשיעי מתווה את התוכניות להריסת ערכי המוסר ולהפצת סוכנים...
כעת, לאחר הסקירה המהירה של כמה מהפרוטוקולים הללו, עולה השאלה: האם היהודים משתייכים למין אנושי אחר, שונה מיתר העמים? מאין מגיעה כל האנרגיה הרעה והמשחיתה הזו? האם ראויים שאר העמים לכל הרשע והשטנה הללו, כדי שהיהודים ישתלטו עליהם?...
פה אנו תוהים: האם רוב הדברים שהופיעו בפרוטוקולים הללו יושמו במערב ובמזרח? האם רעיון הממשלה העולמית היהודית החל לצאת לפועל בסוף המאה שעברה, והאם ארה"ב שולטת כעת בעולם בשם הסדר העולמי החדש לטובת היהודים, בהתאם לפרוטוקולים הללו? והאם אנו על סף הקמת ממשלה עולמית יהודית גלויה?     
עד שיהיו תשובות לשאלות / התהיות הללו ואחרות, אנו אומרים: שאללה יעזור לנו, בני פלסטין, הכורעת תחת עול הכיבוש ההתנחלותי האכזרי ביותר שידעה ההיסטוריה המודרנית..."
למאמר המלא
 

12
הצג ברצף
עוד בקטגוריה זו
1- סרטונים
כל הדף


Created by swat