English

 


כל הדף


עלילות
עלילה: ישראל גונבת איברים של פלסטינים
עלילות
מאז הקמתה, נוקטת הרשות הפלסטינית במדיניות של החדרת שנאת יהודים ושנאת ישראל בקרב החברה הפלסטינית. תוך שימוש בכלי התקשורת, מערכת החינוך והמוסדות התרבותיים שבשליטתה, מקדמת הרשות הפלסטינית שנאה דתית, דברי שטנה, עלילות קונספירציה וכדומה. אלו נועדו להציג את הישראלים והיהודים כמי שמהווים איום על הפלסטינים, על הערבים ועל האנושות כולה.

מסע תעמולה זה נחל הצלחה כה גדולה בהחדרת הרעיונות, עד כי מרבית הפלסטינים רואים ברצח, מלחמה ואפילו בפיגועי התאבדות נגד יעדים ישראליים, כהגנה עצמית וכהגשמת רצון 'אללה.'

לאורך ההיסטוריה, נעשה שימוש נרחב בהאשמות כוזבות ובעלילות בכדי להסית לשנאה, אלימות ולרצח המונים. העלילות הקונספירטיביות הרבות כנגד מדינת ישראל, הישראלים והיהודים, הינם חלק בלתי נפרד ממדיניות טיפוח השנאה הנמשכת ברשות הפלסטינית. אנשי הרש"פ מאשימים את ישראל בהדבקת פלסטינים באיידס, בהפצת נגע הסמים, בתכנון וביצוע מזימת רצח ערפאת, ועוד. מטרת הרש"פ הייתה להחדיר את השנאה עד כדי כך שלחימה ואף רצח יהודים וישראלים יתויג כמעשה גבורה וכהגנה עצמית.
עלילה: ישראל גונבת איברים של פלסטינים
הטלוויזיה הפלסטינית משתמשת בקריקטורה של עיתון הארץ שמקדמת עלילת דם לפיה ישראל משתמשת בחלקי גופות על מנת להכתים את ישראל
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 26/02/2020

טלוויזיה פלסטינית, תוכנית "פלסטין הבוקר הזה" 

הקריקטורה של עיתון הארץ מקדמת עלילת דם לפיה ישראל משתמשת בחלקי גופות (רוצים רק לקחת קרנית).
פאיז עבאס, מומחה לעניינים ישראליים: "הקריקטוריסט ערן ווילקובסקי ביטא בקריקטורה הזאת כי הפשעים הישראליים הם חסרי תקדים אפילו במשטרים הנוראים ביותר בעולם". 

עיתון הרש"פ: השגריר הפלסטיני בבחריין טוען שישראל "גונבת את איברי השהידים וסוחרת בהם"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 17/11/2015

כותרת: "השגרירות הפלסטינית בבחריין ציינה את יום השנה ל[הכרזת] העצמאות ולמות השהידים של ערפאת"
"שגרירות פלסטין בבחריין ציינה את יום השנה ה-27 להכרזת העצמאות ואת יום השנה ה-11 למות השהידים של הנשיא יאסר ערפאת בטקס קבלת פנים המוני שערכה במשכנה... השגריר [הפלסטיני ח'אלד] עארף התייחס בנאומו להתקוממות העממית, ואמר: "עמנו, המלווה יום יום לקבורה שהידים שמתו תוך הגנה על מסגד אלאקצא והמוקמות הקדושים במהלך התקוממותו העממית הנוכחי, הקריב עד עתה 99 צעירים, ילדים ונשים כשהידים, רובם נרצחו ביריות ללא כל סיבה או הצדקה. כמו כן, הכיבוש מחזיק ב-26 מגופותיהם, וגונב את איברי השהידים וסוחר בהם. השגריר עארף קשר בין שתי פעולות הטרור האחרונות שהכו בצרפת ובלבנון למעשי הטרור הישראליים נגד עמנו הפלסטיני, וקרא לצאת נגד הטרור הזה באמצעות עמדה בינלאומית מאוחדת, ובפרט נגד הטרור הישראלי המאורגן נגד בני עמנו."

 

טולכרם: ארמילאת מזהירה מפני גניבת איברי האסירים בבתי הכלא של הכיבוש בעודם בחיים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/07/2013

     חלימה ארמילאת, בכירה במועדון האסיר, הזהירה מפני גניבת איברי האסירים על ידי שלטונות הכיבוש, במהלך ניתוחים במרפאות  בתי הכלא של הכיבוש, כפי שקרה לאחד האסירים מרצועת עזה. היא קראה לכל ארגוני זכויות האדם והארגונים הבינלאומיים לעקוב אחר ההפרות הברבריות שמתבצעות נגד האסירים בבתי הכלא של הכיבוש, ולשים להן קץ.
ארמילאת אמרה את הדברים במהלך השתתפותה בשביתת השבת השבועית, שנערכת לאות הזדהות עם האסירים מול  משרדי הצלב האדום.
ארמילאת סיפרה ל"אל-חיאת אל-ג'דידה" את הפרטים על גניבת איבר של אסיר בבתי הכלא של הכיבוש. היא אמרה כי האסיר שוקי עודה ג'מעאן אבו עד'רא, תושב רצועת עזה, התלונן על כאבים באחת מעיניו והלך לרופא הכלא, שהרדים אותו וניתח אותו ללא ידיעתו. הוא הסיר את הקרנית המקורית שלו והחליף אותה בקרנית מלאכותית. לאחר שהכאב בעינו גבר, הוא פנה לרופא הכלא פעם נוספת, והופתע לגלות שהוא רומה ושהקרנית המקורית שלו נגנבה.

השר לענייני אסירים: ישראל גונבת וסוחרת בגופות של פלסטינים מתים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 30/08/2010
     "השר לענייני אסירים ואסירים משוחררים, עיסא קראקע... ביקר בביתה של השהידה הפלסטינית, איאת מחמד לטפי אל-אח'רס, שמתה כשהידה ב-29.03.2004 [הערה: התאריך הנכון הוא 29.03.2002 כשאיאת אל-אח'רס רצחה שני ישראלים בפיגוע התאבדות בסופרמרקט בקריית יובל] במחנה הפליטים דהיישה. גופתה עדיין מוחזקת בבית הקברות הצבאי של המספרים [בית הקברות לחללי אויב] בתוך האדמה הכבושה של שנת 48.
ביקורו של קראקע התקיים לרגל היום הלאומי להשבת גופות השהידים והנעדרים הפלסטינים והערבים... הוא גינה את המדיניות הישראלית, שמענישה את המתים והחיים, דבר המנוגד להסכמים הבינלאומיים... הוא אמר כי '317 שהידים עדיין אסירים במה שמכונה בית הקברות למספרים ובבתי קברות, שאין להם את המינימום של היסודות המוסריים, הדתיים וההומניטאריים.' קראקע הוסיף: 'ישראל היא המדינה היחידה בעולם, שמטילה עונשים על גופות ומחזיקה בהם ללא שמות ובבתי קברות הנתונים לסחף בעונת החורף ולכרסום של חיות טרף.' קראקע אמר שהסתרת גופות השהידים היא במסגרת התחמקות של ממשלת ישראל מאחריות והסתרת פשעי מלחמה, שבוצעו נגד השהידים בין אם על ידי הוצאתם להורג בשטח, התעללות בגופותיהם, סחר באיבריהם או גניבתם."
ישראל מחללת גופות שהידים, וגונבת איברים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/06/2010
השר לענייני אסירים ברשות, עיסא קראקע, מאשים את ישראל בגניבת חלקי גופות:
     "השר לענייני אסירים ואסירים משוחררים, עיסא קראקע, הדגיש כי יש ליצור מודעות פלסטינית ציבורית בנושא בדיקת גופות השהידים וההסכמה לניתוחן, על מנת להפסיק את ההפרות נגד השהידים וגופותיהם הטהורות. הוא הודיע כי משרדו הקים וועדה של עורכי דין, שתעסוק בכל ההפרות הישראליות, ובהן גניבת איברי השהידים והחזקת גופותיהם בבתי הקברות לחללי אויב. הוא ציין כי ישנו גידול בתופעת האסירים החולים בסרטן בבתי הכלא של הכיבוש.
זאת במהלך פגישתו של השר קראקע עם דונלד בוסטרום [עיתונאי שבדי] אתמול במשרד לענייני אסירים בראמאללה. הפגישה עסקה בנושא גופות השהידים, בגניבת איברי השהידים, ובהוצאות להורג של אסירים בשטח, ששלטונות הכיבוש מבצעים נגד האסירים, מאחר שהעיתונאי השוודי דונלד בוסטרום העלה בעבר את סוגיית גניבת איברי השהידים הפלסטינים...
השר לעינייני אסירים ואסירים משוחררים דיבר על העניין, ואמר שמאז פרסום כתבתו של העיתונאי בוסטרום בעיתונות השוודית, הוא נתקל בעניין פלסטיני רב, במיוחד בעקבות קיומן של אינדיקציות בעניין והוכחות חשובות בנושא גניבת איברי השהידים..."
ישראל גונבת חלקי גופות ומענה אסירים מהמשט לעזה
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 03/06/2010
      "מרכז זכויות אדם הפועל בשטחים הפלסטינים הזהיר אתמול מגניבת איבריהם של שהידי צי החירות ומביצוע ניסויים על האסירים על ידי כוחות הכיבוש הישראלי, במיוחד לאחר שהוכח כי הם עשו זאת בעבר."
חוקר פלסטיני: ישראל גונבת איברים משהידים פלסטינים
מקור: אל-קודס, 12/03/2010
      "האסיר לשעבר והמומחה לענייני אסירים, עבד אלנאצר פראונה, הדגיש כי המשך מדיניות ההחזקה בגופות השהידים והשהידות, וההתעקשות שלא לשחררן, מעלים שאלות גדולות לגבי התועלת, המניעים והמטרות של מדינת הכיבוש בכך, וביניהם "גניבת איברי השהידים והשהידות" והעלמת עקבות פשעיה הנתעבים, הבאים לידי ביטוי באופן הריגתם ובהתעללות בגופותיהם."
ישראל גונבת חלקי גופות משהידים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 24/11/2009
עיסא קראקע, השר לענייני אסירים ברשות:
     "אתם מאמינים שישראל לא מענישה רק את החיים, אלא גם את המתים כאשר היא מחזיקה את הגופות שלהם בבתי קברות צבאיים סודיים בתוך ישראל להרבה שנים, וכאשר (ישראל) מחזירה חלק מהשהידים למשפחותיהם, הם חוזרים מעוותים לאחר שגנבו להם איברים."
שר ברשות: ישראל מחביאה גופות בכדי להכחיש גניבת איברים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 09/10/2009
      "השר לענייני אסירים ואסירים משוחררים, עיסא קראקע... ציין כי ישראל מסתירה את גופות השהידים כדי להתחמק מהאחריות על גניבת האיברים שבוצעה בגופות אלה"
יועץ ראש הממשלה הפלסטיני: ישראל גנבה איברים מ-69 שהידים
מקור: ערוץ אל-אקצא (חמאס), 29/09/2009
עומר אל-ע'ול, יועץ ראש הממשלה הפלסטיני, סלאם פיאד, לעניינים לאומיים:
     [מתייחס לפעילות הארגונים "עטרת כוהנים" ו-"נאמני הר הבית" בירושלים הנתמכים, לדבריו, בידי] "ממשלת הימין הקיצוני בישראל, שפועלת יומם וליל מתחת ומעל מסגד אל-אקצא, ובתוך העיר העתיקה ובסביבותיה, כדי לייהד את העיר ולשנות את מאפייניה למען פעולות ההתנחלות, שמתירות את דמן של כל הכפרים והערים בגדה המערבית...
ישראל היא אויב. ישראל היא מדינת אויב כובשת, גוזלת, מדינה גזענית, פאשיסטית מעל החוק, מדינה שעושה כל שביכולתה וממציאה אמצעים כדי להגן על תוכניתה הנפשעת התוקפנית הקולוניאליסטית.
העולם צריך לדעת ולהבחין בפשעיה של ישראל החל בגניבה וסחר באיברים של שהידים פלסטינים. נגנבו איבריהם של בערך 69 שהידים. כמו כן, דו"ח גולדסטון ודו"חות נוספים, שמצביעים באופן ברור על פשעי ישראל."
איברי השהידים נגנבים בבתי החולים הישראליים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 02/09/2009
      "החזית הזהירה ממה שעושים כוחות הכיבוש - מעבירים את גופות השהידים שנורו, אל בתי החולים הישראלים, ושם גונבים מהם האיברים."
בכיר ברשות: ישראל גונבת איברי פלסטינים עבור המתנחלים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 20/08/2009
      "עבד אל-נאצר פראונה, בכיר במשרד האסירים, אמר כי 'אין זה דבר מוזר בשביל ממשלת הכיבוש, וזו אינה הפעם הראשונה שהם הורגים או גונבים איברי גוף וגופות של פלסטינים. ישראל נוהגת כך מזה זמן רב... ישראל גנבה הרבה איברים וגופות.' הוא דרש חקירה בינלאומית בפשעים הללו, והבהיר כי 'גופות הוחזרו לבני המשפחות לאחר שנערכה בהן נתיחה, והן היו כמו שלדים, וקרוב לוודאי שבחלק מהן נגנבו איברים.' פראונה ציין כי ישנן עדויות רבות המאשרות כי ישראל נוהגת במדיניות של גניבה וסחר באיברים ובגופות של פלסטינים..."

עוד בקטגוריה זו
1- קריקטורות
2- סרטונים
כל הדף


Created by swat