English

 


כל הדף


עלילות
עלילה: ישראל רוצה לטהר את ירושלים מ"לא-יהודים"
עלילות
מאז הקמתה, נוקטת הרשות הפלסטינית במדיניות של החדרת שנאת יהודים ושנאת ישראל בקרב החברה הפלסטינית. תוך שימוש בכלי התקשורת, מערכת החינוך והמוסדות התרבותיים שבשליטתה, מקדמת הרשות הפלסטינית שנאה דתית, דברי שטנה, עלילות קונספירציה וכדומה. אלו נועדו להציג את הישראלים והיהודים כמי שמהווים איום על הפלסטינים, על הערבים ועל האנושות כולה.

מסע תעמולה זה נחל הצלחה כה גדולה בהחדרת הרעיונות, עד כי מרבית הפלסטינים רואים ברצח, מלחמה ואפילו בפיגועי התאבדות נגד יעדים ישראליים, כהגנה עצמית וכהגשמת רצון 'אללה.'

לאורך ההיסטוריה, נעשה שימוש נרחב בהאשמות כוזבות ובעלילות בכדי להסית לשנאה, אלימות ולרצח המונים. העלילות הקונספירטיביות הרבות כנגד מדינת ישראל, הישראלים והיהודים, הינם חלק בלתי נפרד ממדיניות טיפוח השנאה הנמשכת ברשות הפלסטינית. אנשי הרש"פ מאשימים את ישראל בהדבקת פלסטינים באיידס, בהפצת נגע הסמים, בתכנון וביצוע מזימת רצח ערפאת, ועוד. מטרת הרש"פ הייתה להחדיר את השנאה עד כדי כך שלחימה ואף רצח יהודים וישראלים יתויג כמעשה גבורה וכהגנה עצמית.
עלילה: ישראל רוצה לטהר את ירושלים מ"לא-יהודים"
אחד העקרונות החשובים באידיאולוגיה הפלסטינית הוא הכחשת 3,000 שנות ההיסטוריה היהודית בירושלים. בהתאם לכך, כל ביטוי של פיתוח החיים היהודיים בירושלים נתפס על ידי הרשות כחלק מתהליך "ייהוד" העיר.

כחלק מהמאמץ לשכתוב ההיסטוריה, מפיצה הרשות עלילה כי ישראל מתכננת לגרש את הערבים מירושלים, כדי להמשיך ב"ייהוד" העיר.

בין השקרים המופצים: התרעה כי ישראל מתכוונת להרוס את האתרים הקדושים לאסלאם ולנצרות בעיר, טרמינולוגיה של שנאה המשתמשת במושגים כגון "טיהור אתני," ואף האשמה כי ישראל הפיצה בשכונות הערביות בירושלים "עכברושי-על" במטרה להבריח משם את התושבים. העלילות בדבר כוונות ישראל בירושלים נועדו להצית שנאה דתית, על ידי הצגת ישראל והיהודים כאויב וכאיום על הערבים והאסלאם, הנוצרים והנצרות.
 

קריקטורה זו, עם הכיתוב "ייהוד ירושלים", מתארת (מימין לשמאל) דמות שטנית של יהודי החולק כיסא עם ערבי, ומיד לאחר מכן דוחף אותו החוצה.
[מתוך אל-חיאת אל-ג'דידה, העיתון הרשמי של הרש"פ, 24/02/2009]


להלן דוגמאות נוספות לעלילה בנושא ירושלים:
גורם רשמי ברש"פ מאשים את ישראל בניסיון "לייהד את ירושלים ולחלל את המקומות הקדושים לאסלאם ולנצרות"
מקור: סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען", 14/11/2015
כותרת: "רמאללה: עצרת הספד לשהיד מהנד אלחלבי"
"עצרת ההספד של השהיד מהנד אלחלבי, שארגנה תנועתו הג'האד האסלאמי באולם סלים אפנדי בעיר אלבירה ביום שבת בצהריים, הפכה לחתונה לאומית, שכולם הסכימו במהלכה על חשיבות המשך אינתיפאדת ירושלים, בהיותה תגובה טבעית לתוקפנות הכיבוש, התנחלותו ומסעות הייהוד שלו. כמו כן, המשתתפים בחתונת השהאדה הסכימו פה אחד כי פעולת הגבורה של השהיד מהנד הייתה הנפץ שפוצץ את האינתיפאדה, והדגישו כי יש לסיים את הפילוג ולחזק את האחדות הלאומית נגד הכיבוש וכנופיות המתנחלים...
בתורו, חבר הוועד הפועל של אש"ף וסמזכ"ל החזית הדמוקרטית לשחרור פלסטין, קיס עבד אלכרים 'אבו לילא', החל את דבריו במילים שחרת השהיד מהנד אלחלבי בעמוד הפייסבוק שלו יום לפני עלייתו [השמיימה], והכריז בהן על פרוץ האינתיפאדה השלישית.

לקריאת המאמר המלא לחץ "לכתבה המלאה" למטה
גורם רשמי בפת"ח: ישראל עושה נסיונות קדחתניים "לייהד ולהתשלט על מסגד אל-אקצא והמקומות הקדושים לאסלאם ולנצרות"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 25/07/2015

כותרת: "זכי עדכן את מזכ"ל המפלגה 'אפאק תוניס' על ההתפתחויות הפלסטיניות"
"חבר הוועד המרכזי של פת"ח עבאס זכי והאחראי על היחסים מדינות ערב בוועד, עדכן אתמול, יום שישי, את מזכ"ל המפלגה 'אפאק תוניס', פוזי עבד אלרחמן, על ההתפתחויות בזירה הפלסטינית, ובפרט על הניסיונות הקדחתניים לייהד ולהשתלט על מסגד אלאקצא והמקומות הקדושים לאסלאם ולנצרות."
 

קריקטורה שמפרסמת הפת"ח מציגה את ישראל כ"מייהדת" את ירושלים
מקור: אתר האינטרנט של נציבות ההסברה והתרבות של פת"ח, 13/07/2015

הקריקטורה פורסמה באתר האינטרנט של הנציבות ההסברה ותרבות של הפת"ח.
הקריקטורה מציגה חיילים ישראלים היורים מנשקם ופורשים מגילת ספר תורה, תוך שהם מכסים את המילה "ירושלים"(אל-קודס בערבית) המוכתמת בדם.
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן
מופתי הרש"פ: מטרתה של ישראל היא "למחוק את זהותה הערבית והאסלמית" של ירושלים באמצעות הפצת "רעיון בית המקדש המדומה ודמיונות תנ"כיים"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 02/06/2015

כותרת: "17 מיליון דולר, שישה חוקים חדשים לייהוד ירושלים וקריאה להביא את מתכנני ההתנחלות לבתי הדין הבינלאומיים"
"רשת "הנא אלקדס" לתקשורת חברתית ערכה אתמול, יום שני, מסיבת עיתונאים במכון לתקשורת מודרנית ברמאללה בנוגע לפלישות המתמשכות למסגד אלאקצא והשלכותיהן... [המופתי של ירושלים והשטחים הפלסטיניים] השיח' [מחמד] חסין הדגיש כי אין ללא מוסלמים זכאות על מסגד אלאקצא, וחובתו של כל מוסלמי ונוצרי שלו יש מקומות קדושים בירושלים להתעורר ולהגן עליהם לאור השינויים הגדולים שמבצע הכיבוש בסממניה של העיר הקדושה. כמו כן, הוא הדגיש כי אלאקצא הוא מסגד אסלאמי, על כל מה שהוא כולל, וכי מה שהכיבוש מבצע הוא מלחמת תרבות, שמטרתה למחוק את סממני העיר הקדושה ואת זהותה הערבית והאסלאמית באמצעות הפצת [רעיון] בית המקדש המדומה ודמיונות תנ"כיים."
 

ישראל מבצעת טיהור אתני בפלסטינים תושבי ירושלים ו"מבצעת את הפשעים הנתעבים ביותר נגד האנושות בשטחים הפלסטיניים"
מקור: ופא (סוכנות הידיעות הפלסטינית הרשמית), 20/05/2015

כותרת: "פת"ח גינתה את הרצח והטיהור האתני שמבצעת ישראל נגד תושבי ירושלים"
"תנועת פת"ח גינתה את הרג הצעיר עמראן אבו דהים מירושלים הכבושה על ידי כוחות הכיבוש הישראלי וכן את פעולות הטיהור האתני השיטתיות נגד תושבי העיר, שהולכות ומתגברות מאז הבחירות האחרונות.
דובר תנועת פת"ח, אסאמה אלקואסמי, אמר בהצהרות לעיתונות כי ישראל מבצעת את הפשעים הנתעבים ביותר נגד האנושות בשטחים הפלסטיניים הכבושים, ובפרט בירושלים, שם מיושמים קווי המדיניות הגזעניים, הטיהור האתני והאפליה הגזעית המתועבים ביותר, שהאחרון שבהם היה הרג  הצעיר השהיד עמראן אבו דהים... אלקואסמי הדגיש כי כל הצעדים הגזעניים האלו שמבצעת מדינת הכיבוש הישראלית הימנית הקיצונית מתרחשים מול עיניה ואוזניה של הקהילה הבינלאומית. דבר זה מהווה אות קלון על מצחם של כלל המוסדות הבינלאומיים, העומדים חסרי אונים מול ההפרות הישראליות של החוק הבינלאומי וההומניטארי וכן מול התעקשותה של ממשלה גזענית זו להמשיך בדרך פעולתה המחויבת לחלוטין להשמדתו של העם הפלסטיני. אלקואסמי הוסיף כי אנו בתנועת פת"ח נמשיך את מאבקנו נגד הכיבוש הישראלי, יהא מחירו אשר יהא, וכי ההרג, ההרס והגזענות האלו לא ימנעו מבעדנו להמשיך בדרך להשגת מטרותינו החוקיות."

הערה- עמראן אבו דהים- דרס במתכוון קבוצה של שוטרים ישראלים ופצע 3 מהם בתאריך 20/5/2015 בצומת א-טור בירושלים. הוא נורה למוות במהלך המתקפה.

 

ישראל ממשיכה ב"ייהוד ירושלים" וב"גירוש תושביה"
מקור: , 20/08/2013
     "המועצה הלאומית הפלסטינית (הגוף המחוקק של אש"ף) הזהירה מפני ההשלכות של המשך ייהוד ירושלים הערבית הפלסטינית על ידי שלטונות הכיבוש.
בהודעה [שפורסמה] היום, יום ג', לרגל יום השנה ה-44 לפשע שביצע הכיבוש בהצתת [מסגד] אל-אקצא, הדגישה המועצה הלאומית כי הכיבוש ממשיך כל יום בפשע הצתת מסגד אל-אקצא וירושלים בירת מדינת פלסטין, באמצעות המשך ההתנחלות, הייהוד וגירוש תושביה.
המועצה הדגישה כי הכיבוש נחוש להבעיר להבות באדמה הפלסטינית בפרט ובאזור בכלל, ולהרוס כל סיכוי לשלום."


עבאס: ישראל מבקשת להרוס מוסדות בירושלים ולעקור את תושבי ירושלים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 22/08/2012
מחמוד עבאס יו"ר הרשות הפלסטינית:
     "מטרתה היא בסופו של דבר להשיג מטרות אפלות: החרבת מסגד אל-אקצא, בניית בית המקדש המדומה, השתלטות על מקומותיה הקדושים האסלאמיים והנוצריים [של ירושלים] והריסת מוסדותיה, על מנת לרוקן אותה, לעקור את תושביה ולהנציח את כיבושהּ ואת ייהודהּ.'
ההודעה [של עבאס] ציינה כי כל הצעדים הישראליים בירושלים ובמסגד אל-אקצא המבורך - החפירות והמנהרות וכיתורו [של המסגד] במבנים ובמוסדות - לא ישנו את המציאות... כמו כן, הם לא ייצרו זכות [יהודית] המושתתת על אשליות ואגדות, והם לא יוכתרו בהצלחה הודות לעמידתו האיתנה של עמנו בעירו הקדושה...
בסיום ההודעה נאמר... כי לא יהיה שלום, ביטחון או יציבות מבלי שהכיבוש [ישראל], התנחלויותיו ומתנחליו יפונו מעירנו הקדושה ומבירתה הנצחית של מדינתנו."
לחץ כאן לדיווח

הערה: אמירתו של עבאס פורסמה גם בוואפא (סוכנות הידיעות הפלסטינית), 21/08/2012.
עיתון הרש"פ: ישראל "במהלכים לייהוד ירושלים" ומרוקנת אותה מפלסטינים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 12/05/2012
מאמר של בדר מכי במדור הספורט:
     "מה לגביכם, הו הערבים אשר אוסרים [לבקר בירושלים] ומאשימים בבגידה [את מי שמבקר בה]? איזה בידוד אתם כופים עלינו אל מול החדשים על פני האדמה [הישראלים], אלו שממשיכים השכם והערב במהלכים לייהוד ירושלים, לריקונה מתושביה המקוריים ולהקמת התנחלויות, ועוד בשעה בה המתנחלים מתפרעים בכל מקום בארצנו וכורתים את עצי הזית הקדושים...
הישות העברית חוששת מאביב הערבים, משום שהיא תאבד חלק מהשליטים שקיימו איתה נורמליזציה, אך הרחוב הערבי תומך בבעלי הסוגיה [הפלסטינית] ההיסטורית ובחלומו של עמנו להקים את מדינתו העצמאית שבירתה ירושלים...
בואו, ערבים, לירושלים... בואו לפלסטין כדי להדגיש את ערביותה ואת שורשיותה. הנה צאצאיו של צלאח אל-דין מכורדיסטן מגיעים לפלסטין. בחיי, אנו זקוקים למנהיג כמו המנהיג הכורדי המוסלמי הזה, שיגיד לפולשים: 'הסתלקו!'"
עבאס: ישראל גורמת "להגירת התושבים הפלסטינים" מירושלים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 01/05/2012
     "הנשיא מחמוד עבאס ערך אתמול בתוניס שורה של פגישות... הנשיא נועד... עם השגרירים הערבים בתוניסיה... הוא הסביר לאורחים גם על המדיניות שנוקטים שלטונות הכיבוש (ישראל) - ייהוד, הריסת בתים, גרימה להגירת התושבים הפלסטינים, והטלת מיסים גבוהים; על המשך החפירות מתחת למסגד אל-אקצא; [והוא הסביר] על הצורך בליכוד ערבי כדי לשמור על מה שנותר מהעיר הקדושה, ועל הניסיונות [הישראליים] לגנוב את ההיסטוריה התרבותית, האנושית והדתית האסלאמית-נוצרית שלה."
לחץ כאן לדיווח
עיתון הרש"פ: המועצה האסלאמית נוצרית של ירושלים מזהירה כי ישראל מרוקנת את ירושלים מתושביה הערבים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 19/04/2012
כותרת: "המועצה האסלאמית נוצרית מזהירה כי הכיבוש מתכוון לבנות התנחלות חדשה בלב ירושלים"
     "המועצה האסלאמית נוצרית לתמיכה בירושלים ובמקומות הקדושים הזהיר אתמול מתוכנית ישראלית חדשה להקמת התנחלות בלב ירושלים הכבושה. היא אמרה אתמול בהודעה כי פינוי ביתו של האזרח ח'אלד אל-נתשה מאזור אל-אשקריה בשכונת בית חנינא שבצפון העיר הקדושה על ידי כוחות הכיבוש על מנת למסור אותו לקבוצת מתנחלים, היא המשך של מדיניות הכיבוש הישראלית, שמטרתה לייהד את ירושלים ולרוקן אותה מתושביה...
המועצה הדגישה כי שלטונות הכיבוש והמתנחלים מנסים להשתלט על העיר ירושלים ועל המקומות הקדושים האסלאמיים והנוצריים שבה, לייהד כל שעל בעיר הקדושה כך שתהפוך לבירת העם היהודי והמדינה היהודית, לגרש כל ערבי מוסלמי ונוצרי מהעיר הכבושה, וכגולת הכותרת של תוכניותיהם – להרוס את מסגד אל-אקצא המבורך ולהקים על חורבותיו את בית המקדש המדומה."
המחלקה לענייני ירושלים באש"ף: ישראל מבצעת טיהור אתני בתושבי ירושלים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 28/09/2011
כותרת:"המחלקה לענייני ירושלים מזהירה מפני הטיהור האתני השיטתי נגד תושבי ירושלים ונבחריהם"
     "המחלקה לענייני ירושלים באש"ף הזהירו אתמול מפני הטיהור האתני השיטתי שמבצעים שלטונות הכיבוש הישראלי נגד תושבי ירושלים ונבחריהם.
המחלקה אמרה בהודעה לעיתונות: 'בשעה שבה קוראת הקהילה הבינלאומית לתמוך בזכותנו הלגיטימית להקים את מדינתנו העצמאית שבירתה ירושלים בגבולות הארבעה ביוני 67, ולאחר נאומו ההיסטורי והמקיף שהנשיא מחמוד עבאס נשא בפני האו"ם כדי להשיג חברות מלאה של מדינת פלסטין באו"ם, ממשיכים שלטונות הכיבוש הישראלי בהתקפותיהם נגד תושבי ירושלים וציריהם הנבחרים, באמצעות עדרי המתנחלים וקנאי הימין הישראלי הקיצוני ובהסתה מצד חברי כנסת, על מנת להלך אימים על העם הפלסטיני... שורת הפשעים המאורגנים שערכו המתנחלים וההתקפות החוזרות ונשנות שמבצעים עדרי המתנחלים נגד המסגדים, ובמיוחד מסגד אל-אקצא, הן במסגרת מדיניות ישראלית שיטתית ומתוכננת לייהוד עיר הקודש...' [המחלקה לענייני ירושלים] הדגישה כי חטיפת חבר המועצה המחוקקת אחמד עטון ממול אוהל המחאה במטה הצלב האדום בירושלים, דריסת הנער חסאם חמודה באופן מכוון על ידי עדרי המתנחלים באזור הר הצופים, המשך פעולות גניבת הקרקעות והרחבת ההתנחלויות... אינם אלא מדיניות שיטתית לייהוד האדמה ולחיסול הנוכחות הפלסטינית בה."
יו"ר הרשות הפלסטינית, מחמוד עבאס: ישראל מנסה לגרש את הערבים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 11/07/2010
     "ירושלים המבורכת הזו נתונה בימים אלו להפרות החמורות ביותר ולתוקפנות הקשה ביותר... [על ההחלטה לגרש את ארבע חברי הפרלמנט הירושלמים מטעם חמאס:] זהו פשע חמור שלא ניתן לעבור עליו בשתיקה או להקל ראש בעמידה בפניו, מפני שאנו רואים בו הקדמה להעזבתם בכפייה של תושבי ירושלים, שמטרתה היא לשנות את המצב הגיאוגרפי והדמוקרטי בעיר הקדושה... אנחנו יודעים שהגירוש הזה אינו אלא ההקדמה לגירושם של נוספים... עריץ זה לא יאריך ימים בירושלים, העריצות לא תמשיך להתקיים. הניצחון יגיע אם ירצה האל. האדמה הזו היא האדמה הטובה ביותר של אללה, שאליה הוא בוחר את מיטב מאמיניו, כפי שנאמר בדבריו של של הנביא [מוחמד] עליו השלום."
זריעת בהלה: ישראל משמידה הנוכחות הפלסטינית בירושלים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 23/06/2010
עומר אל-ע'ול, יועץ ראש הממשלה הפלסטיני, סלאם פיאד:
     "ישראל עורכת מלחמה אמיתית בירושלים בכדי להשמיד הנוכחות הפלסטינית בעיר, בכדי לכפות את תהליך השינוי הדמוגראפי והגאוגרפי בשטח באופן ישיר."
עבאס: ישראל שואפת לרוקן את ירושלים מתושביה הפלסטינים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 06/06/2010
      "הנשיא מחמוד עבאס הביע אתמול הערכתו כלפי תמיכתה המתמשכת של ירדן בעם הפלסטיני, אל מול תוכניות ישראל, השואפות לרוקן את אדמת פלסטין הכבושה מבעליה... [עבאס כתב במברק לעבדאללה, מלך ירדן:] 'הכיבוש הישראלי ומדיניותו שואפים בראש ובראשונה לרוקן את המולדת הפלסטינית מבעליה, בין אם בירושלים או בחלקים אחרים של ארצנו הכבושה.'"
ישראל נעזרת בסמים בכדי לגרש הפלסטינים מירושלים
מקור: ערוץ אל-פילסטיניה (פת"ח), 09/12/2009
תכנית בטלוויזיה הפלסטינית, בשם "עין על ירושלים", שידרה פרק העוסק בשימוש בסמים, החוזר על קו ההכפשה לפיו ישראל עושה מאמצים לייהד את ירושלים על ידי גירוש האוכלוסיה הפלסטינית מהעיר בכל אמצעי.
     "הפרויקט הישראלי הזה נותן לבחור הירושלמי ליפול ברשת הכיבוש, הם [ישראל] רוצים להפוך את אלה [הבחורים הירושלמים], לכלים שישרתו את הפרויקט הישראלי בירושלים. באופן אוביקטיבי הכיבוש הצליח בהגשמת מטרתו לפגוע בחברה הירושלמית באמצעות הסמים, לכיבוש יש אמצעים מספיקים כדי להפיץ את הרעל שלו בחברה הירושלמית."
בישופ: אופיה הערבי [של ירושלים] לא יעוות על ידי מאמצי הייהוד
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/10/2009
      "הבישוף עטאללא' חנא דיבר על המאמצים הנמשכים של הכיבוש לייהד את העיר הקדושה ולמחוק את ציוני הנוף האסלאמיים והנוצריים, והדגיש כי כל הניסיונות האלה ייכשלו לבסוף מפני שההיסטוריה הערבית של ירושלים חזקה יותר מכל המזימות... ערביותה של ירושלים אינה ניתנת לסילוף. חנא אמר כי אלה שרדפו את הנצרות כשהייתה בעריסתה, רצחו את ילדי בית לחם, ושדדו את ירושלים - הם היום הינם אלה שמענים את העם הפלסטיני בכללותו... הנוצרים והמוסלמים ימשיכו במאבקם המתמשך, כתף אל כתף, עד לשחרור [המקומות] הקדושים האסלאמיים והנוצרים, וארץ פלסטין מעול הכיבוש."
בכיר פת"ח: ישראל הופכת את ירושלים לבירה הדתית של היהדות העולמית
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 09/10/2009
ח'אתם עבד אל-קאדר, הממונה על תיק ירושלים בפת"ח:
     "הבעיה היא שישראל עברה מהשלב בו היא מבססת את ירושלים כבירה פוליטית של הישות העברית, לביסוס ירושלים כבירה הדתית לעם היהודי ב[רחבי ה]עולם. כלומר, היא מנסה להטות את הסכסוך מהמסלול הפוליטי למסלול הדתי. הפיכת ירושלים לבירת העם היהודי פירושה ביטול הדתות האחרות - כלומר, הפקרת המקומות הקדושים האחרים, כפיית עובדות חדשות בשטח על המוסלמים ועל הנוצרים בירושלים, מתוך הנחה שירושלים היא עיר יהודית. זה מה שישראל מנסה לעשות בירושלים."
יועץ ראש הממשלה הפלסטיני: ישראל "מייהדת" את ירושלים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 29/09/2009
עומר אל-ע'ול, יועץ ראש הממשלה הפלסטיני, סלאם פיאד, לעניינים לאומיים:
     [מתייחס לפעילות הארגונים "עטרת כוהנים" ו-"נאמני הר הבית" בירושלים הנתמכים, לדבריו, בידי] "ממשלת הימין הקיצוני בישראל, שפועלת יומם וליל מתחת ומעל מסגד אל-אקצא, ובתוך העיר העתיקה ובסביבותיה, כדי לייהד את העיר ולשנות את מאפייניה למען פעולות ההתנחלות, שמתירות את דמן של כל הכפרים והערים בגדה המערבית...
ישראל היא אויב. ישראל היא מדינת אויב כובשת, גוזלת, מדינה גזענית, פאשיסטית מעל החוק, מדינה שעושה כל שביכולתה וממציאה אמצעים כדי להגן על תוכניתה הנפשעת התוקפנית הקולוניאליסטית.
העולם צריך לדעת ולהבחין בפשעיה של ישראל החל בגניבה וסחר באיברים של שהידים פלסטינים. נגנבו איבריהם של בערך 69 שהידים. כמו כן, דו"ח גולדסטון ודו"חות נוספים, שמצביעים באופן ברור על פשעי ישראל."
יו"ר הפרלמנט מטעם חמאס: פדיון ירושלים באמצעות נפשנו, דמנו וכספנו
מקור: ערוץ אל-אקצא (חמאס), 28/08/2009
אחמד בחר, יו"ר הפרלמנט בפועל מטעם "חמאס":
     "היום, כפי שאתם יודעים, ירושלים נתונה למתקפה הגדולה ביותר ולפשע ציוני: ייהוד, הגליה, שינוי מאפייני ירושלים, הרס הבתים הסמוכים והתנחלות המקיפה את ירושלים כמו צמיד סביב פרק היד. אכן, האנשים האלה [היהודים], אשר קוראים תיגר על רגשות המוסלמים בעולם, מחריבים את מסגד אל-אקצא ורוצים לבנות את בית המקדש המדומה שלהם על הריסות מסגד אל-אקצא. [נשבע בשם אללה:] אנו לא נוותר על ירושלים ואנו נפדה אותה באמצעות נפשנו, דמנו וכספנו."
[תפילת ודרשת יום השישי הראשון של חג הרמצ'אן בחאן יונס]
שקר פלסטיני: החפירות הישראליות לא העלו שום כד או מטבע
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 23/06/2009
ד"ר גמאל אמארו, מרצה לתכנון עירוני, אוניברסיטת "ביר-זית": 
    
"ישנה השקפה שבמקומה [של כיפת הסלע] ניצב קודש הקודשים של בית המקדש הפיקטיבי - דרך אגב, זוהי רק אשליה. אין לכך שום שריד. מיתוס. סיפור, שאין לו ערך כמו 'סיפורי אלף לילה ולילה' ואגדות נוספות...
רק בפלסטין... [לאחר] 60 שנים של חפירות, לא מצאו שום דבר. לא כד מים, לא מטבע, לא כלי חרס, לא כלי נשק מברונזה, לא חתיכת מתכת; שום דבר מהמיתוס הזה לחלוטין, מפני שזהו מיתוס ושקר.החפירות הללו לא הותירו מטר אחד שלא נחפר, אולם הן לא העלו דבר וחצי דבר, ולכן הם רוצים שהמיתוסים האלה והמקדש הפיקטיבי הזה יעמדו במקומו של מסגד כיפת הסלע.
[המנחה משלים את דבריו:] 'זה מה שהם מתכננים.'"
12
הצג ברצף
כל הדף


Created by swat