English

 


כל הדף


עלילות
עלילה: ישראל רוצחת ומרעילה
עלילות
מאז הקמתה, נוקטת הרשות הפלסטינית במדיניות של החדרת שנאת יהודים ושנאת ישראל בקרב החברה הפלסטינית. תוך שימוש בכלי התקשורת, מערכת החינוך והמוסדות התרבותיים שבשליטתה, מקדמת הרשות הפלסטינית שנאה דתית, דברי שטנה, עלילות קונספירציה וכדומה. אלו נועדו להציג את הישראלים והיהודים כמי שמהווים איום על הפלסטינים, על הערבים ועל האנושות כולה.

מסע תעמולה זה נחל הצלחה כה גדולה בהחדרת הרעיונות, עד כי מרבית הפלסטינים רואים ברצח, מלחמה ואפילו בפיגועי התאבדות נגד יעדים ישראליים, כהגנה עצמית וכהגשמת רצון 'אללה.'

לאורך ההיסטוריה, נעשה שימוש נרחב בהאשמות כוזבות ובעלילות בכדי להסית לשנאה, אלימות ולרצח המונים. העלילות הקונספירטיביות הרבות כנגד מדינת ישראל, הישראלים והיהודים, הינם חלק בלתי נפרד ממדיניות טיפוח השנאה הנמשכת ברשות הפלסטינית. אנשי הרש"פ מאשימים את ישראל בהדבקת פלסטינים באיידס, בהפצת נגע הסמים, בתכנון וביצוע מזימת רצח ערפאת, ועוד. מטרת הרש"פ הייתה להחדיר את השנאה עד כדי כך שלחימה ואף רצח יהודים וישראלים יתויג כמעשה גבורה וכהגנה עצמית.
עלילה: ישראל רוצחת ומרעילה
עלילות זדוניות נגד ישראל והיהודים הם חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה של הרשות הפלסטינית, השואפת להחדיר שנאה בקרב האוכלוסייה הפלסטינית. בתוך כך, האשמות כי ישראל רודפת ילדים פלסטינים, מרעילה ממתקים ומחדירה חומרי נפץ בתוך צעצועים במטרה להרגם; רוצחת בדם קר ומשחיתה גופות של הרוגים פלסטינים. שקרים אלה ואחרים נוספים למסע הדמוניזציה הנמשך נגד היהודים, וסוללים את הדרך לראיית הטרור נגד ישראל כמעשה לגיטימי של הגנה עצמית, ואף כאידיאל בפני עצמו.

סרטון זה עוסק באחד השקרים הבולטים של הרשות, מפיו של ראש איגוד הסופרים הפלסטינים וסגן שר לשעבר בממשלה הפלסטינית, ד"ר מותוואכל טהא, הטוען כי ישראל שמה לה כמטרה נשים פלסטיניות הרות, במטרה להמית את העוברים שבבטנן.
 
"ראינו כיצד הם [הציונים] דוקרים את בטנן של נשים הרות ושוחטים תינוקות... ושמים להם כמטרה את הילדים ואת רחמיהן של הנשים, כדי שהעם הזה לא יתרבה."
 [הטלוויזיה הפלסטינית, 04/03/2008]
 
עיתון הרש"פ מכנה 2 מחבלים שרצחו ישראלית "שהידים"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 26/01/2016

כותרת: "שני שהידים מבית עור אלתחתא ומחנה הפליטים קלנדיא..."
"שני צעירים מתו אתמול בערב כשהידים מירי כוחות הכיבוש בטענה שביצעו פעולת דקירה בהתנחלות מערבית לרמאללה. מקורות ישראליים אמרו כי 'שני צעירים פלסטינים נכנסו למכולת בתוך ההתנחלות בין חורון, ודקרו ופצעו שתי מתנחלות, אחת אנושות והשנייה באורח בינוני, טרם נסוגו מהמכולת.' משרד הבריאות אמר בהודעה כי השהידים הם אברהים אסאמה יוסף עלאן, בן 23, מבית עור אלתחתא שמערבית לרמאללה, וחסין אבו ע'וש, בן 17, ממחנה הפליטים קלנדיא."

אבראהים עלאן וחסין אבו ע'וש ביצעו פיגוע דקירה ב-25 בינואר 2015 במכולת בבית חורון. בפיגוע נרצחה שלומית קריגמן, בת 24, ואישה נוספת בת 60 נפצעה באורח בינוני. בנוסף, המחבלים פיזרו מספר מטעני צינור שלא התפוצצו, ונורו למוות על ידי מאבטח של היישוב.

טלוויזית הרש"פ טוענת ששני מחבלים שדקרו אשה למוות, נרצחו "בדם קר" על ידי כוחות הכיבוש
מקור: Israeli TV Ch2 (dont Use), 25/01/2016

מהדורת חדשות דיווחה על מתקפת הטרור בבית חורון.
הקריין: "שני צעירים נהרגו כשהידים מירי כוחות הכיבוש, בטענה שביצעו פעולת דקירה בהתנחלות ממערב לרמאללה"
הכתב: "ישראל טוענת ששני הצעירים דקרו כמה מתנחלים בהתנחלות הזו, וכוחות הכיבוש הסתערו על ההתנחלות והרגו אותם בדם קר, הערב".

איבראהים עלאן, בן 22 תושב בית עור א-תחתא, וחוסיין אבו גוש, בן 17, דקרו למות את שלומית קריגמן ופצעו ישראלית נוספת בפיגוע דקירה בישוב בית חורון בתאריך 25.06.16. הם נורו למוות ע"י מאבטח שהיה במקום. לחץ כאן לצפייה בסרטון בו ניתן לראות את המחבלים חמושים בסכינים. 

 

עיתון הרש"פ טוען כי 12 מחבלים "נרצחו בדם קר"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 17/01/2016

"מושל מחוז חברון כאמל חמיד, ערך אתמול ביקור אבלים בשמו של הנשיא מחמוד עבאס, בליווים של ראשי הממסד הביטחוני וצוות המחוז, אצל קרובי משפחתו של השהיד מא'יד עוני ג'בארין בכפר סעיד. כפר זה הקריב עד לרגע זה 12 שהידים, שנרצחו בדם קר מקליעי הכיבוש. מושל המחוז אמר: 'מותם של השהידים בא במסגרת הפשעים ומדיניות ההרג היומיומי שמבצע צבא הכיבוש נגד עמנו הבלתי חמוש, במטרה להטיל עליו טרור." כמו כן, הוא הדגיש כי הוא מאמין שעמנו ימשיך לעמוד איתן על אדמתו, לדבוק בזכויותיו ולהיאבק להשגת החרות ולהקמתה של מדינתו העצמאית, שבירתה ירושלים.' חמיד הביע את תנחומיו הכנים, וביקש מאללה, יתעלה ויתרומם, שישכן את השהיד ג'בארין בגן העדן, וישרה על משפחתו נחמה ואורך רוח."

 מא'יד ג'בארין- ניסה לדקור חיילים בצומת בית ענון ב-14 בינואר 2016 ונורה למוות. הוא הותיר אחריו מכתב שבו הודיע על כוונותיו ורצונו להיות שהיד.
 

העיתון הרשמי של הרש"פ טוען שישראל הוציאה להורג את המחבל מתל אביב, ושנתניהו מבטיח להמשיך בהוצאות להורג
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/01/2016

כותרת: "נתניהו מאיים ומבטיח להמשיך בהוצאות להורג בשטח"
"ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, המשיך לגבות את המשטרה, את השב"כ ואת הימ"מ במשטרה הישראלית, ולעודד אותם להמשיך בהוצאות להורג בשטח שהם מבצעים בגדה המערבית, בעזה ובפנים הפלסטיני... בתגובה להוצאתו להורג של נשאת מלחם על ידי כוחות מיוחד במשטרה הישראלית שלשום, נתניהו אמר כי הוא מודה 'בשם כל אזרחי ישראל למשטרה, לשב"כ ולימ"מ על עבודתם המדויקת מסביב לשעון ועל שביצעו את המשימה שנדרשה מהם'.
בהצהרותיו, נתניהו המשיך לאיים. הוא אמר: 'כל מי שרוצח ישראלים או מסייע [לרוצחים] גורלו יהיה זהה, בתוך גבולות ישראל או מחוץ להם"'.

 הערה: דברי נתניהו כלשונם שנאמרו ב09/01/2016: "בשם כל אזרחי ישראל, אני מודה למשטרה, לשב"כ, ליחידת הימ"מ - הם עשו את עבודתם במקצועיות, בשיטתיות, יומם ולילה, התמקדו במשימה והשיגו אותה". עוד הוסיף נתניהו "יידע כל מי שבא לרצוח ישראלים, שבמוקדם או במאוחר אנחנו נגיע אליו, בתוך גבולות המדינה ומחוץ לגבולות המדינה. אף אחד אינו חסין. אנחנו נגיע למרצחים ואנחנו גם נגיע לכל מי שסייע בידיהם".
 

קריקטורה שמפרסמת תנועת הפת"ח: ישראל מוציאה להורג ילדים פלסטינים בתמיכתה של ארה"ב
מקור: אתר נציבות ההסברה והתרבות של פת"ח, 12/12/2015

 
תחת הכותרת "הוצאות להורג בשטח" הקריקטורה מציגה חייל ישראלי כשהוא מוציא להורג שני ילדים פלסטינים כפותים ומכוסי עיניים, בזמן שחייל אמריקאי עומד לצדו וקורא מתוך דף, וככל הנראה מכריז על ההוצאה להורג ועל נימוקיה. התמונה המוצגת בקריקטורה מזכירה סרטוני הוצאה להורג שהופצו מטעם ארגוני טרור, שבהם יש לעתים קרובות הקראה של "גזר הדין" לפני ההוצאה להורג של השבויים. גם הצבת דגלים ברקע אופיינית לסרטוני תעמולה של ארגוני טרור.
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן
 
גורם רשמי ברש"פ: ישראל יורה על "נשים ילדים ואזרחים שדורשים את חירותם"
מקור: סוכנות הידיעות הפלסטינית העצמאית 'דוניא אל-וטן', 14/11/2015

כותרת: "בסאם אבו שריף: גינוי הטרור והלוחמה בו מצריכים אמת מידה אחידה"
"רמאללה - בסאם אבו שריף [חבר המועצה הלאומית הפלסטינית, הגוף המחוקק של אש"ף] גינה את פעולת הטרור הרצחנית, שגבתה את חייהם של עשרות קורבנות מקרב אזרחי צרפת, ואמר כי פשע מתועב זה הוא תוצאה של המדיניות שנוקטים מנהיגי המערב, המשתמשים באמות-מידה שונות כשהם שופטים טרור רצחני עיוור. כמו כן, הוא אמר: 'בשעה שאנו מרגישים צער וכאב על מותם של האזרחים החפים מפשע בצרפת, אנו מסבים את תשומת הלב אל המדיניות של מנהיגי וושינגטון והמערב, שנקטו ונוקטים אמות-מידת שונות בהתייחסותם לטרוריסטים. זאת, מאחר שהמערב כבר השתמש בעבר בארגוני טרור, חימש אותם ואימן אותם, על מנת להשתמש בהם ככלי לשירות מזימותיו ומזימותיה של ישראל במזרח התיכון. בנוסף, המערב לא מחה או גינה את פעולות הטרור המתמשכות נגד העם הפלסטיני בכללותו, המבוצעות על ידי ממשלת ישראל וכוחות הכיבוש, ושבמסגרתן יורים על נשים, ילדים ואזרחים שדורשים את חירותם.'
בסאם אבו שריף אמר כי אם המערב ימשיך במדיניות זו, עם אמות-המידה השונות, המשרתת את כוחות הכיבוש 'הציוניים' ומגוננת על הפשעים שהם מבצעים נגד עם שלם, זה יחזור אליהם [כבומרנג]. כמו כן הוא אמר כי ההתמודדות עם הטרור והיציאה נגדו מהוות כעת חובה אנושית ותרבותית, וכל מי ששם מכשולים בפני ההתייצבות נגד הטרור ושותק על הטרור של המדינה 'הציונית' משרת את האינטרסים של טרור מאורגן זה."
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן

פת"ח מגנה את התקפות הטרור בפריז ובתוך כך מאשימה את ישראל ברצח יומיומי של פלסטינים
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 14/11/2015

"פת"ח מגנה את מתקפת הטרור המשולבת בפריז, ומביעה את הזדהותה עם צרפת.
 פת"ח מביעה גינוי חריף ביותר לפיגועי הטרור המזעזעים שהיו אמש בצרפת, שבהם נרצחו נפצעו עשרות בני אדם. העם שלנו מזועזע עמוקות וזועם, אך בעיקר עצוב עקב האירועים האלה, שנועדו לפגוע בחיים האזרחיים בעיר הנפלאה פריז. אנו מביעים אהדה וסולידריות לצרפת בכלל ולמשפחות הקורבנות בפרט. בתור עם שסובל מדי יום מתוקפנות מצד ישראל, אנו מבינים את הסבל של הפצועים ושל בני המשפחות של אלה שנרצחו בדם קר. הפלסטינים מכירים את הטעם המר של אובדן היקרים, מאחר שהצבא הישראלי רוצח אזרחים בפלסטין כמעט מדי שעה.
אך צרפת היא אם החירות והחופש בעולם. היא תתגבר על כוחות הטרור הרשעים.
אנו בתנועת פת"ח מצפים לראות את העולם מנצח את הקרב הזה נגד הטרור, במיוחד במזרח התיכון. אנו יודעים כי שיקום השלום והיציבות במזרח התיכון הוא הצעד הראשון על מנת לייבש את מקורות הטרור ברחבי העולם. זה הזמן לסיים את הכיבוש הישראלי הברוטלי אשר מצמיח אלימות בכל העולם. לאחר שזה נאמר, אנו דוחים באופן מוחלט כל הצדקה של טרור. אין שום הסבר מקובל לאף פיגוע טרור באף מדינה בעולם.
 ד"ר ג'מאל נזאל
 דובר פת"ח באירופה."
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן

מאמר בעיתון הרש"פ מבקר את התקפות הטרור הנעשות ע"י ילדים אך מאשים את ישראל בהתגרות בהם
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 11/11/2015

מאמר דעה מאת חאפז ברגותי, בעל טור קבוע בעיתון הרש"פ אל-חיאת אל-ג'דידה:
"אמרנו מההתחלה: 'אל תזרקו את ילדיכם לתוך הקרב למרות שהכיבוש, בדיכויו, אינו מבדיל בין ילדים, צעירים וזקנים, ולמרות שהמתנחלים שרפו ילדים בכוונה תחילה, ולמרות שעל ידי דיכויו הברברי, שמתגרה בכל יצור חי, הכיבוש מנסה למשוך אליו ילדים.'
לעומת זאת, אנשי חוליית [חמאס] שכם (כלומר, רוצחי בני הזוג הנקין), אישרו לאחר מעצרם כי הם נמנעו מירי בילדי המתנחלים, כפי שקרה גם עם תאאר חמאד (מחבל שרצח 10 בני אדם ביריות), הצלף מעיון אל-חראמייה, אשר נמנע מירי במתנחלת ובילדיה והורה לה לחזור.
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן

לקריאת קטע ארוך יותר מהכתבה לחץ "לכתבה המלאה"

קריקטורה בעמוד הפייסבוק של הפת"ח מציגה חייל ישראלי האומר לאשה פלסטינית: "הרגנו את מיטב הצעירים שלך"
מקור: עמוד הפייסבוק הרשמי של תנועת פת"ח, 29/10/2015
טקסט מעל הקריקטורה: "הרחם של בת החורין מלא בפרשים, הו אנשי חברון הרחמנים"
בתמונה מופיע חייל שאומר לאישה פלסטינית הרה שעל בטנה כתוב "חברון": "הרגנו את מיטב הצעירים שלך".
על בטנה של האשה כתוב "חברון".
מצד שמאל למעלה כתוב: "הרחם של בת החורין מלא בגברים".

 
 
העיתון הרשמי של הרש"פ טוען כי המחבל בבית שמש "הוצא להורג" בטענה ש"דקר מתנחל"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 23/10/2015

כותרת: "הוצאתו של צעיר להורג ופציעתו של אחר, ואתרים עבריים חושפים את שקריות טענות הכיבוש"
"צעיר מת מות שהידים ואחר נפצע בפעולת הוצאה להורג בשטח מירי משטרת הכיבוש בירושלים, בעוד שהעימותים באזורים שונים בגדה וברצועה נמשכו... הצעיר מחמוד ח'אלד ע'נימאת, בן 20, מכפר צוריף שצפונית לחברון מת אתמול כשהיד לאחר שנפצע מירי הכיבוש בהתנחלות בית שמש, מערבית לירושלים, בטענה כי דקר מתנחל."

יועצו של עבאס טוען שמחבל שרצח ישראלי ופצע 11 נוספים היה "חסר מגן ולא היה חמוש בדבר" כשהמשטרה הרגה אותו
מקור: עמוד הפייסבוק של סולטאן אבו אל-עינין, חבר הוועד המרכזי של פת"ח, ויועצו של יו"ר הרש"פ מחמוד עבאס, 19/10/2015

 
יועצו של עבאס סולטאן אבו אל-עינין העלה בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו סרטון ממצלמת האבטחה שתיעדה את הפיגוע בתחנה המרכזית בבאר שבע.
הטקסט בפוסט: "במשך זמן רב הרבו בכירי האויב הישראלי לדבר על עוצמת צבאם, ותיארו אותו כ'צבא בלתי מנוצח', שהפך לצבא הרביעי בעוצמתו בעולם. אתמול ראינו בדיוק את האמת על צבא זה: צבא חמוש [היטב] שנוצח על ידי השהיד מוהנד אל-עוקבי, ולפניו מוהנד חלבי, אף על פי שהיה חסר מגן ולא היה חמוש בדבר מלבד זכותו על מולדתו וכוח הרצון הפלסטיני שלו, אותו כוח רצון שצבאות העולם האדירים ביותר לא הצליחו ולא יצליחו להביס או לפגוע בו.
כמה משמעויות של מסירות נפש והקרבה טמן בחובו המחזה הזה? חיילים חמושים משליכים את נשקם מאימת סכינו של מוהנד, ואחרים מחפשים קיר או גדר בגלל הפחד ממך, גיבור שכמותך. אהבנו אותך, מוהנד. אהבנו אותך בעודך זורע חיים עבור כל הפלסטינים.
אנו והעולם כולו ראינו כמה חיילים בורחים, על אף היותם חמושים בנשקם, ברגע שהתנפל [עליהם] השהיד מוהנד, כשהוא "חסר מגן" או "שולף סכין". בכך הוא יצר שלב נוסף בסולם התהילה הפלסטיני, וזכה בעיטור הכבוד כשהיד החורט את שמו על חזהו של כל פלסטיני.
הערה: אני מייעץ לאויב לעצור את כל מי ששמו מוהנד".
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן

להלן מידע נוסף על שני המחבלים בפיגועים שזכו לדברי שבח והאדרה מפי יועצו של עבאס:
 
מוהנד אל-עוקבי - המחבל הבדואי בן ה-21 נכנס לתחנה המרכזית בבאר שבע כשהוא חמוש בסכין ואקדח, רצח את החייל עומרי לוי בן ה-19, לקח את נשקו והחל לירות לעבר אנשים בתחנה כשהוא פוצע 11 מהם, בפיגוע ב- 18/10/2015 . תושב זר, הבטום זרהום בן ה-29, נורה על ידי מאבטח וא
בקריקטורה שפרסמה פת"ח: ישראל מוציאה להורג את העם הפלסטיני באמצעות "ייהוד" ועורפת את ראשו של מבנה כיפת הסלע
מקור: אתר האינטרנט של נציבות ההסברה והתרבות של פת"ח, 19/09/2015

קריקטורה שפורסמה באתר נציבות ההסברה והתרבות של פת"ח מציגה את ישראל כמוציא-להורג מטעם דאע"ש, שמגן דוד מצויר על כיסוי ראשו, לבוש בגד שחור שעליו הכיתוב: "הייהוד." המוציא-להורג מניף גרזן, ועומד לערוף את הראש של פלסטיני שנראה ככיפת הסלע. "ראשו" של הפלסטיני מונח על גזע עץ שקוע בשינה, ועליו הכיתוב "ההתעלמות הבינלאומית."
לחץ כאן לדיווח
מטיף מוסלמי בטלוויזיה הפלסטינית: אריאל שרון נהג לבקש ליום הולדתו 10 ילדים פלסטינים הרוגים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 07/08/2015

עימאד חמתו, מרצה לפרשנות קוראן, אוניברסיטת פלסטין, עזה, ומנחה תכנית בנושא האסלאם בטלוויזיה הפלסטינית: קיראו את זיכרונותיו של [אריאל] שרון שהלך לעולמו, כשרצה לחגוג את יום ההולדת שלו היה אומר: ״אני רוצה שביום הולדתי יכובו 10 נרות, 10 ילדים פלסטינים. אני רוצה לשמוע על זה בסוף היום כדי שאחוש התעלות רוח."
לצפייה בסרטון לחץ כאן
עלילה של הרש"פ: "הילדים הפכו לדלק לשואה ולמלחמה הישראלית"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 15/07/2014
     "הילדים הפכו לדלק לשואה ולמלחמה הישראלית נגד עזה. כעת הם היתרה הגדולה ביותר במה שמכנה הצבא הישראלי 'בנק המטרות', שבהן פוגעים המטוסים ברצועת עזה... בעזה הילדים הפכו למטרה שמטוסי הקרב הישראלים צדים."
לחץ כאן לדיווח
העיתון הרשמי של הרש"פ: ישראל מבצעת "עשרות מעשי טבח ושואות נגד בני עמנו"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 13/07/2014
מאמר דעה מאת בכר אבו בכר, חבר המועצה המהפכנית של פת"ח ובעל טור בעיתון הרשמי של הרש"פ
     "העם הפלסטיני על כל קבוצותיו מתייצב נגד התוקפנות הציונית ההולכת ומסלימה, אשר החלה בכך שהמשטר הישראלי ניצל את היעלמותם ולאחר מכן הריגתם של שלושת המתנחלים (כלומר, החטיפה והרצח של שלושת הנערים). הממשלה הישראלית פתחה במסע שיסוי והסתה גזעני... אך ייתכן שפירות ההסתה הציונית הלכו אל מעבר למה שנתניהו רצה בדיוק... מות-השהידים של הנער מוחמד חוסיין אבו חד'ייר (כלומר, החטיפה והרצח של נער פלסטיני בידי קיצונים כנקמה על רציחתם של שלושת הנערים הישראלים), שנגרם בדרך ברברית, העלה בעוצמה לתודעה משמעויות של עושק, הקשורות ל'שריפה' שהישראלים חוגגים אותה מדי שנה, במה שהם מכנים [יום] 'השואה' שבוצעה ביהודי אירופה... בידי גדול הנאצים, והנה הם [הישראלים] עושים את אותו מעשה, בעשרות מעשי טבח ושואות נגד בני עמנו בפלסטין, מאז הנכבה ועד היום."
לחץ כאן לדיווח
הטלוויזיה הפלסטינית: ציפי לבני רצחה מדען גרעין עיראקי
מקור: Israeli TV Ch2 (dont Use), 30/01/2014
המנחה בטלוויזיה הפלסטינית: "לבני, שרת המשפטים הישראלית, ראש צוות המשא ומתן הישראלי, איימה על הנשיא עבאס ואמרה שאם הוא ימשיך לדבוק בסירובו להכיר במדינה יהודית ובעמדותיו שאינן מקובלות בישראל ובעולם, הוא ישלם על כך מחיר. על איזה מחיר מדברת לבני...?"
מוחמד אבו סעדה: "ראשית, אני אומר בתוכנית המכובדת שלך כי לבני היא קצינת מוסד בדרגת שר... צריך לקחת את האיומים האלה ברצינות... על סמך המנטליות של לבני ומתוך ניתוח האישיות של לבני, האם ייתכן שהיא תעשה שטות? והאם ייתכן שאיומה ימומש? התשובה היא כן. מדוע? ראשית, לבני משתייכת למשפחה שנמצאת בימין הקיצוני ביותר... אני מזכיר לשרה, במרכאות, לבני: לבני, ממשלת צרפת הוציאה נגדך צו מעצר בשנת 1983. מדוע? מפני שבתקופה זו לבני הייתה קצינה במוסד. היא עבדה כמשרתת בבית מדען גרעין עיראקי, והרגה אותו באמצעות רעל...
מדוע אני אומר שצריך לקחת את האיומים שלה ברצינות? לבני, בשפה המשפטית, היא פושעת. יש לה עבר פלילי. היא רוצחת. היא רצחה ב-83', וב-2009 הוצא נגדה צו מעצר בבריטניה. אם כן, לאישיות של לבני יש מנטליות של פשע, של רצח ישיר. לכן במישור האישי אנו צריכים להבין זאת כך. בנוגע למחיר, מדובר בשני עניינים. או שהמחיר הוא חייו של הנשיא עבאס - זה מחיר אחד."
המנחה: "כמו מה שקרה ליאסר ערפאת המנוח."
אבו סעדה: "כמובן. והמחיר השני הוא האפשרות שייהרסו היסודות והמשטר בפלסטין בראשות הנשיא, במובן המדיני..."
לחץ לצפייה בסרטון
לחץ כאן לדיווח
הנשיא: הפלסטינים אורחים בלבנון ולא יתערבו בענייני הפנים שלה
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 04/07/2013

     הנשיא מחמוד עבאס אמר אתמול כי הפליטים הפלסטינים הם אורחים בלבנון, ולא יתערבו בענייני הפנים שלה.
הנשיא הדגיש במסיבת עיתונאים משותפת עם עמיתו הלבנוני, מישל סלימאן, כי נוכחותם של הפלסטינים בלבנון היא זמנית עד שישובו לאדמותיהם, וכי אין בקרבנו אף אחד שמאמין ביישוב [הפליטים בלבנון].
הנשיא עבאס הדגיש כי אחדות השטחים הלבנוניים וביטחונם היא עניין קדוש מבחינתנו, וכי ההחלטה בעניין הנשק הפלסטיני בלבנון נתונה בידי ממשלת לבנון. הוא המשיך: "עמדתנו ביחס למה שקורה בסוריה, מצרים וזולתן ברורה – איננו מתערבים בענייני הפנים של המדינות הללו, ואלו הן הנחיותינו לבני עמנו. אנו מקווים לחסוך מהפליטים מקרב בני עמנו בסוריה ובלבנון השלכות כלשהן [של האירועים שמתחוללים שם]. אנו מדגישים כי איננו צד במאבק כלשהו שמתחולל במקום זה אחר".
ישראל נוקטת "מדיניות הרג שיטתית" נגד האסירים, בעיקר החולים מביניהם
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 08/04/2013
כותרת: "לאחר דחיית הישיבה בעניין האסיר החולה מוחמד אל-תאג': קראקע: 'ישראל הורגת את האסירים במכוון ואיננה מתייחסת ללחצים כלשהם'"
    "השר לענייני אסירים, עיסא קראקע, אמר אתמול כי שלטונות הכיבוש נוקטים מדיניות הרג שיטתית נגד האסירים בבתי הכלא, ובמיוחד נגד החולים מביניהם, וכי היא איננה מתחשבת במצב החמור שבו נמצא האסיר מחמד אל-תאג', תוך שהיא מתעלמת מכל החוקים והמוסכמות הבינלאומיות..."
[קראקע אמר את הדברים לאחר דחיית הישיבה בבית המשפט לעיון בבקשה לשחרור מוקדם של האסיר, שסובל מבעיות רפואיות. האסיר נידון ל-18 שנות מאסר.]
עבאס: "לישראל מדיניות הרג יומיומי"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 14/12/2012
     "הנשיא מחמוד עבאס הביע במברק ששלח למשפחת אלסלאימה את כאבו מהידיעה על מות השהידים של הנער מוחמד עוצ' אלסלאימה, שנהרג על ידי חיילי הכיבוש במרכז העיר חברון.
הנשיא אמר במברק: ' ציערה אותנו רבות הידיעה על מות הקדושים של הנער והבן היקר מוחמד זיאד עוצ' אלסלאימה, שנרצח בדם קר על ידי צבא הכיבוש המתועב ורוחו הטהורה עלתה לשמי התהילה.'


הנשיא הוסיף: 'כשאנו מגנים ומוקיעים פשע נתעב זה, שבא במסגרת של שורת פשעים ומדיניות הרג יומיומי שמבצע צבא הכיבוש נגד עמנו הבלתי חמוש במטרה להטיל עליו אימה, אנו מביעים את אמוננו בכך שעמנו העומד איתן במולדתו ימשיך בעמידתו האיתנה באדמתו ובכך שפשעים אלו לא יניאו אותו מדבקותו בזכויותיו, מעמידתו האיתנה באדמת מולדתו וממאבקו למען חירותם של עמנו ומקומותינו הקדושים ולמען הקמתה של מדינתו העצמאית, שבירתה ירושלים.'"

הערה: מוחמד  אלסלאימה, בן ה-17, נורא למות על ידי שוטרת משמר הגבול לאחר שתקף באגרופים אותה ואת חבריה ואיים עליהם באקדח שלאחר מכן התברר כאקדח דמה.
כתב חדשות בטלוויזיית הרש"פ מאשים את ישראל בפגיעה מכוונת בילדים במהלך מבצע 'עמוד ענן'
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 16/11/2012
כתב טלוויזיית הרש"פ על מבצע 'עמוד ענן' הישראלי שמטרתו פגיעה בתשתיות טרור בעזה:
     "נראה כי הצבת הילדים כמטרה היא מאפיין של המתקפות האוויריות החוזרות הללו, ושל ההפצצה הישראלית הנמשכת על רצועת עזה."
עיתון הרש"פ: החינוך הרווח בישראל הוא ל"תרבות של הרג הזולת... ללא שום סיבה מוסרית, דתית או פוליטית"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 23/07/2012
בעל טור בעיתון הרש"פ, עאדל עבד אל-רחמן:
     "[חבר הכנסת מיכאל] בן ארי אינו יחיד בישראל; הוא משקף את המגמה הכללית בישראל, משום שהחינוך הדתי והתרבותי הרווח הוא [חינוך ל]תרבות של הרג הזולת, 'הגויים,' ללא שום סיבה מוסרית, דתית או פוליטית – הרג לשם הרג, וטרור לשם טרור."
ישראל מפלילה פלסטינים כדי שיוכלו להצדיק את הרצח שלהם
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 20/05/2012
חדשות הטלוויזיה הפלסטינית
ראיון עם דודו של צלאח אל-זעיר, שנפצע לאחר שניסה לדקור חייל בצומת גוש עציון.
     הדוד: "אתם מכירים את טענות השקר של ישראל. הם מעולם לא עשו דבר. הם הורגים רבים מהשהידים, ושמים לידם סכין, ואומרים 'הוא היה עם סכין.' עכשיו, מישהו שלובש נעלי בית ויוצא, מה הוא רוצה לעשות? מישהו שרוצה לעשות משהו, לובש נעלי ספורט או משהו כזה. הוא לבש נעלי בית והלך לקבל טיפול. הוא לא יצא לבצע פיגועים או לעשות משהו."
דמוניזציה של ישראל בסצינה מבויימת מתוך תכנית בטלוויזיה הפלסטינית
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 24/10/2010

תוכנית תעודה בטלוויזיה הפלסטינית שעסקה בעבודתם של צוותי חירום רפואיים, התכוונה להציג אירוע טיפוסי בעבודה של צוות רפואי, וכללה סצנה מבוימת , שבה בחור פלסטיני נורה במצחו מירי מכוון של חיילים ישראליים.
     קטע הוידאו מציג את הירי "המכוון" כשחייל ישראלי בלתי נראה מכוון רובה אל האיש הצעיר, שעל מצחו מסומן עיגול של מטרה. בסצנה הבאה רואים קליע נורה מקנה של רובה, ומיד אחר כך הפלסטיני "נפגע" וזרם חזק של "דם" יוצא מחור בראשו, כמו מתוך ברז או צינור מים. כאשר כתוביות סיום התוכנית רצות על המסך, מוצג צוות השחקנים בזמן הכנת הסרט כשהם מתאפרים, ואחד מהם אף שותה מן ה"דם" - כנראה כדי להבהיר שהסרטון מבוים. הקש כאן לצפייה בסרטון

חידון בעיתון הרשמי של הרשות הפלסטינית: הקמת ישראל הייתה "גניבה" שהובילה "לטיהור אתני שאין כדוגמתו בהיסטוריה"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 07/09/2010
[במדור המיוחד של חודש רמדאן מתקיימת תחרות יומית נושאת פרסים שנערכת לרגל רמדאן ע"י הוועדה הלאומית הפלסטינית לחינוך, תרבות ומדע בשיתוף עם העיתון "אל-חיאת אל-ג'דידה", ובסיוע הארגון האסלאמי לחינוך, מדעים ותרבות (ISESCO)]
     במסגרת התחרות מובא נוסח הצהרת בלפור, ולאחריו מופיעה השאלה:
"הצהרת ג'יימס ארתור בלפור הארורה הביאה לגזילת מולדת ולגירוש עם שלם, במבצע של טיהור אתני שאין כדוגמתו בהיסטוריה המודרנית. באיזה יום ובאיזה חודש בשנת 1917 ניתנה ההצהרה הזו?"
ישנן שלוש תשובות אפשריות: הראשון בדצמבר 1917, השני בינואר 1917, השני בנובמבר 1917.
עלילה: ישראל אחראית לעלייה ברמת בתחלואה ובמותם האיטי של האסירים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 28/06/2010
עיסא קראקע, השר לענייני אסירים ו[אסירים] משוחררים ברשות: ישראל גורמת במכוון לאסירים פלסטינים לחלות בכדי שימותו בכלא:
     "אני מסכים שהמצב הבריאותי בתוך בתי הכלא מדאיג מאד... גידול במספר המחלות, החמרה במחלות המסוכנות בתוך בתי הכלא מסיבות רבות וישראל היא האחראית לכך... אני חושב ש[זה] מכוון, מכוון מצד הנהלת בתי הכלא והכיבוש הישראלי. המצב החריג הזה הוא מכוון. מכוון [כדי] שהאסירים ימותו מוות איטי ממחלותיהם השונות בתוך בתי הכלא."
עלילה: ישראל מוציאה להורג אסירים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/06/2010
עיסא קראקע, השר לענייני אסירים ו[אסירים] משוחררים ברשות, מאשים את ישראל בגניבת חלקי גופות:
     "השר לענייני אסירים ו[אסירים] משוחררים, עיסא קראקע, הדגיש כי יש ליצור מודעות בציבור הפלסטיני בנושא בדיקת גופות השהידים וההסכמה לניתוחן, על מנת להפסיק את ההפרות נגד השהידים וגופותיהם הטהורות. הוא הודיע כי משרדו הקים וועדה של עורכי דין, שתעסוק בכל ההפרות הישראליות...
זאת, במהלך פגישת השר עם [העיתונאי השבדי] דונלד בולסטרום, אתמול במשרד לענייני אסירים ברמאללה. הפגישה עסקה בנושא גופות השהידים, גניבת איברים והוצאות להורג בשטח המבוצעות על ידי רשויות הכיבוש."
היהודים הם רוצחים כמו הפושעים הנאצים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 16/05/2010
     "בשעה שהעולם הרים את קולו כדי לשפוט את הנאצים והציב עמודי תלייה לפושעים בנירנברג, פושעים אחרים הפיצו בפלסטין לעיניי העולם הרג, הרס וגירוש. זהו העולם החופשי, העולם שיכל לשפוט את הפושעים [בנירנברג], אך במקביל יצר מהקורבן פושע עתידי, ושחרר לו את הרסן בחסות תסביך אשמה - תסביך שמגויס ומתעורר רק כאשר הקורבן היה יהודי ומאוחר יותר ישראלי."
ישראל גרמה לאסיר פלסטיני לחלות בסרטן
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 02/05/2010
     כותרת: "לאחר ביקורו בסוכת האבלים של האסיר המשוחרר זידאת – קראקע דורש להקים ועדה בינ"ל כדי לחקור ביצוע ניסויים רפואיים באסירים"
"השר לענייני אסירים ו[אסירים] משוחררים, עיסא קראקע, הטיל על שלטונות הכיבוש את מלוא האחריות לאסתשהאד האסיר המשוחרר פאיז זידאת... הוא דרש להקים ועדה בינ"ל כדי לחקור את העובדה שישראל ממשיכה לבצע ניסויים רפואיים באסירים... בשל היותן פעולות שמטרתן הברורה היא עינויים ושקידה על מדיניות המוות האיטי, אשר מתישה את גופם של האסירים באמצעות הפיכתו לשדות ניסויים רפואיים...
יצוין כי בריאותו [של זידאת] הייתה טובה ומבנה גופו חזק בעת מעצרו, ומה שמכונה שירות בתי הסוהר של הכיבוש ניצל דלקת בשיניו והזריק לו חומר מסרטן, שגרם לו לחלות מאוחר יותר בסרטן."
ישראל משלחת חזירי בר ונחשים בפלסטינים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 06/09/2009
     "עדי ראייה מהכפר פרח'ה בדרום אזור סלפית מסרו כי נחש גדול הכיש תושבת מהכפר בזמן שטיפלה באדמתה... העדים מסרו כי אזור אלמאטווי הינו מסוכן עבור החקלאים באשר המתנחלים מפיצים בו בכוונה חזירי בר בקבוצות גדולות, וכן מפיצים נחשים ומזהמים את הסביבה באמצעות הביוב של התנחלות אריאל, בניסיון להכשיר את האווירה להשתלט על [האדמות] ולגנוב אותן."
ישראל היא איום לכל ילד פלסטיני
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 16/05/2008
במהלך תוכנית טלוויזיה לילדים:
     ילדה: "...ובזמן הנכבה היו הרבה מעשי טבח... וכמו כן היו אנשים שכחו את ילדיהם בבתים והיהודים לקחו את הילדים והפכו אותם לילדיהם."
המנחה: "כל ילד חשוף למאסר, כל ילד חשוף להרג, כל ילד חשוף להרס ביתו, כל ילד חשוף לנכבה, כפי שנחשפו אליה ילדים או מי שהיו ילדים לפני 60 שנה, כשעזבו אותם משפחותיהם. הרי היו ילדים שעזבו אותם בבתיהם, כפי שסיפרת לנו."
טנקים וחיילים ישראלים מכוונים לפגוע בילדים פלסטינים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 14/05/2008
     סרטון של הרשות הפלסטינית: ילד רץ במורד גבעה וטנק מכוון אליו את התותח שלו, ויורה. [הסרטון מבויים]
הקש כאן לצפייה בסרטון
עלילה של הרשות הפלסטינית: ישראל שרפה ערבים בעודם חיים במהלך מלחמת העצמאות
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/05/2008
     "...וכדי להשתלט על כל אלה הכנופיות הציוניות השתמשו בכל אמצעי ההשמדה - הרג, הרס, אונס ושריפת אנשים בעודם חיים."
[הערה: אין בסיס היסטורי לארועים שכאלה, ומעולם לא הועלו האשמות כאלה בעבר עד היום, 60 שנה לאחר הארועים.]
אזרחים פלסטינים נרצחו בדם קר
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 04/05/2008
עיסא קראקע, חבר המועצה המחוקקת וראש ועדת האסירים במועצה:
     "לא הייתה מדיניות למעצר במלחמת 1948, אלא הייתה פעולה של היפטרות מהשבויים והוצאתם להורג... עובדות רבות מתועדות על הוצאות להורג קבוצתיות של תושבים אזרחיים לאחר מעצרם."
עלילה: הציונים ערכו סלקציה נאצית
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 04/05/2008
חבר המועצה המחוקקת, עיסא קראקע:
     "במהלך מלחמת 1948 הקימו הכנופיות הציוניות מחנות מעצר לתושבים האזרחיים שנעצרו לאחר שגורשו מכפריהם. המחנות הללו דומים למחנות הנאצים הגרמניים במלחמת העולם השנייה... המודוס אופרנדי שלהם היה... חלוקת האסירים לשלוש קבוצות: גירוש, הוצאה להורג או מעצר."
עלילה של הרשות הפלסטינית: בורות מוות ישראליים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 10/04/2008
     "אספו את הגברים בשורות, בכל שורה 7-8 אנשים. אמרו להם לחפור תעלה עמוקה בבית הקברות... השורה הראשונה נעמדה ליד התעלה, ירו עליהם ירי מקלעים, הם מתו, ואז ביקשו מהשורה השנייה שיקברו אותם וכך [הרגו אותם] שורה אחר שורה."
[הערה: אין בסיס היסטורי לארועים שכאלה, ומעולם לא הועלו האשמות כאלה בעבר עד היום, 60 שנה לאחר הארועים.]
עלילה: הישראלים "דוקרים את בטנן של נשים בהריון"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 04/03/2008
ד"ר אל-מתווכיל טהא, ראש איגוד הסופרים הפלסטני, לשעבר סגן שר ברשות הפלסטינית:
     "ראינו כיצד דוקרים את בטנן של נשים בהריון וכיצד שוחטים את התינוקות ... ושמים למטרה את הילדים ואת רחמי הנשים כדי שהעם הזה לא יתרבה."
עלילה: מתנתו של חייל למתנחל- הרוג פלסטיני
מקור: אל-איאם, 01/03/2008
     "הוא העביר את הגופה לבית של מתנחל יהודי... והניח אותה על שולחן האוכל ואמר למתנחל... הנה, קיימתי את מה שהבטחתי לך, הבאתי לך גופת הרוצח [של בנך] כדי שתהנה ממנה."
תכנית טלוויזיה לילדים מחנכת: היהודים הם רוצחים
מקור: ערוץ אל-אקצא (חמאס), 20/07/2007
     נחול: "אנחנו נשחרר את אל-אקצא מטומאת היהודים הפושעים, שהרגו את סבא שלי, והרגו את פרפור, וההיסטוריה תעיד על כך."
מנחת התכנית: "סבאח, מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה?"
סבאח: "עיתונאית."
מנחת התכנית: "וואו, עיתונאית! אנחנו זקוקים לעיתונאים."
נחול: "למה? כדי... כדי שיצלמו את היהודים כשהם הורגים את פרפור ואת הילדים הקטנים?"
מנחת התכנית: "כן, נחול."
...
נחול: "כן, כולנו לוחמי הג'יהאד, אתם ואני!"
מנחת התכנית: "ברשות אללה." הקש כאן לצפיה בסרטון
הישראלים רצחו אימה של ילדה קטנה
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 29/07/2006
ילדה רצה לעבר אימה עם פרחים ביד. האם נורית לעיניי ביתה על ידי רובה ישראלי. הילדה מניחה את הפרחים על קבר אימה.
     "אימא אני מתגעגעת אלייך
אני יודעת שאת שומעת אותי
אני יכולה לבוא אלייך...
אם אינך יכולה לבוא אליי

הקור הגיע לחיי
הוא גורם לי סבל...

אימא, קולך הוא דמעה בעיני...

החזירו לי את אימי
החזירו לי את אימי
החזירו לי את אימי"
הקש כאן לצפייה בסרטון
"חייל ישראלי" רוצח כלה לבושה בשמלת חתונה
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 16/10/2005
     סדרת הטלוויזיה הפלסטינית, "הכנעני", מציגה כלה פלסטינית רוקדת על החוף. חייל ישראלי יורה בה בדם קר. נפילתה מלווה בצחוק מרושע של חייל ישראלי אף מעוקל. הקש כאן לצפייה בסרטון
ישראל גורמת לסבל כמו בשואה
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 20/09/2004
      "רצח עם במחנות ובערים
מעשי טבע מחוץ ובתוך הערים
בשם הטרור
מתים חפים מפשע..."
הקש כאן לצפייה בסרטון
פצצות בצורת צעצועים בכדי להרוג ילדים פלסטינים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 03/03/2003
     "הם מפזרים ממטוסים חפצים המפתים את הילדים להתקרב אליהם ולשחק בהם ואז הם מתפוצצים. הרי אלה פצצות ומוקשים בצורת צעצועים."
ישראל משליכה סוכריות מורעלות לילדים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 22/05/2001
     כותרת: "כמויות גדולות של ממתקים מורעלים הושלכו ליד שני בתי ספר בבית לאהיא"
"בצעד חדש שמטרתו הרג ילדים נוספים, השליכו כוחות הכיבוש שלשום בלילה כמויות גדולות של ממתקים מורעלים מול בית הספר היסודי... וחטיבת הביניים."
ישראל גורמת למומים ביילודים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 31/01/2001
     כותרת: "עלייה בממוצע היילודים המעוותים במהלך האנתפאדה. מקורות רפואיים לא שוללים את האפשרות שדבר זה קשור לאורניום המועשר." [נטען באופן שקרי שישראל עושה בו שימוש.]
עלילה: חיילים "ישראלים" אונסים ורוצחים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 31/08/2000
     דוגמא לאחת מהעלילות הרבות שבודה הרשות הפלסטינית. נגד ישראל. בסרטון מבוים זה, שחקנים המשחקים חיילים "ישראלים" אונסים אישה פלסטינית ורוצחים את משפחתה. הקש כאן לצפייה בסרטון
[הערה: אף חייל ישראלי לא הואשם ולא הועמד לדין באשמת אונס. זוהי עלילה של הרשות הפלסטינית]
 
ישראל מפיצה מחלות, חולשה ומוות איטי
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 12/09/1998
מאהר אלדוסקי, ראש האגודה להגנת הצרכן ברשות הפלסטינית:
     "מנהיגי התנועה הציונית מפקחים... רצח בזדון של תינוקות וזקנים... וכן מציפים את שווקינו במאות אלפי טון של מוצרי מזון שאינם ראויים לצריכת אדם... אורזים חלב המיועד לפיטום עגלים וחניקתם ומבריחים אותו לשווקים הפלסטינים ומוכרים אותו כחלב לתינוקות... מפיצים במכוון בשר בקר וצאן מלא בהורמונים מסרטנים... שלושת הנושאים הנ"ל גורמים למחלות חמורות המחריבות את הגוף הפלסטיני ומשפיעות על הקוד הגנטי והשחתת הדורות הבאים וזאת בהתאם לנתונים מדעיים מוצקים... הילדים הם המטרה המרכזית."

עוד בקטגוריה זו
1- סרטונים
כל הדף


Created by swat