English

 


כל הדף


עלילות
עלילה: "הפרוטוקולים של זקני ציון"
עלילות
מאז הקמתה, נוקטת הרשות הפלסטינית במדיניות של החדרת שנאת יהודים ושנאת ישראל בקרב החברה הפלסטינית. תוך שימוש בכלי התקשורת, מערכת החינוך והמוסדות התרבותיים שבשליטתה, מקדמת הרשות הפלסטינית שנאה דתית, דברי שטנה, עלילות קונספירציה וכדומה. אלו נועדו להציג את הישראלים והיהודים כמי שמהווים איום על הפלסטינים, על הערבים ועל האנושות כולה.

מסע תעמולה זה נחל הצלחה כה גדולה בהחדרת הרעיונות, עד כי מרבית הפלסטינים רואים ברצח, מלחמה ואפילו בפיגועי התאבדות נגד יעדים ישראליים, כהגנה עצמית וכהגשמת רצון 'אללה.'

לאורך ההיסטוריה, נעשה שימוש נרחב בהאשמות כוזבות ובעלילות בכדי להסית לשנאה, אלימות ולרצח המונים. העלילות הקונספירטיביות הרבות כנגד מדינת ישראל, הישראלים והיהודים, הינם חלק בלתי נפרד ממדיניות טיפוח השנאה הנמשכת ברשות הפלסטינית. אנשי הרש"פ מאשימים את ישראל בהדבקת פלסטינים באיידס, בהפצת נגע הסמים, בתכנון וביצוע מזימת רצח ערפאת, ועוד. מטרת הרש"פ הייתה להחדיר את השנאה עד כדי כך שלחימה ואף רצח יהודים וישראלים יתויג כמעשה גבורה וכהגנה עצמית.
עלילה: "הפרוטוקולים של זקני ציון"
האם יתכן כי "זקני ציון" היהודים זוממים לשעבד אליהם את העולם כולו? הדבר נשמע מגוחך מכדי שיצריך התייחסות, לא כל שכן הכחשה או הבהרה. עם זאת, המסמך האנטישמי הפיקטיבי הנקרא 'הפרוטוקולים של זקני ציון', נחשב על ידי הרשות הפלסטינית כמסמך אותנטי המנחה את
"אל-חיאת אל-ג'דידה", 04/07/2005, 08/05/2009
ישראל בתכניותיה לשעבד את העולם כולו.

מאה שנים לאחר שהמשטרה החשאית של הצאר הרוסי יצרה את הזיוף המפורסם, מנהיגים דתיים ופוליטיים ואנשי חינוך ברש"פ מלמדים כי המסמך הוא שריר וקיים. מדוע? הגדרת ישראל כחלק מקנוניה יהודית חובקת עולם מאפשרת לרשות הפלסטינית להציג את ישראל כמסוכנת, לא-לגיטימית בעליל וכאיום על כלל האנושות. לכן, הלחימה ביהודים ואף הריגתם, היא פעולה של הגנה עצמית ושירות לעולם כולו.
דובר פת"ח מדבר על "הפרוטוקולים של זקני ציון" בתור מסמך יהודי אמיתי
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 16/04/2017

דובר פת"ח אוסאמה אל-קוואסמה:
"הסעיף השני של 'הפרוטוקולים של זקני ציון' אומר: צריך ליצור זרמים דתיים [מוסלמיים] קיצוניים בתור ניגוד מוחלט למשטר [הערבי] השליט, ולא משנה איזה משטר - בין אם הוא לאומני, ערבי, חילוני, קומוניסטי או מרקסיסטי - כדי שסדרי העדיפויות של המשטרים הללו ישתנו באופן שמתאים לציונים. במקום לדאוג לבריאות, חינוך, חברה והתחמשות כנגד האויב - הם יעסקו בסכסוכים פנימיים."
[הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, "נושא היום," 16/4/2017]
לחץ לצפייה בסרטון
לחץ לצפייה בדיווח
שייח' במסגד אל-אקצא: "מי שקורא את ׳הפרוטוקולים של זקני ציון׳ יראה שהמטרה הסופית של בני ישראל היא כיבוש העולם."
מקור: ערוץ היוטיוב של מסגד אל-אקצא, 09/06/2015


השייח' ח'אלד אל-מוגרבי, מלמד במסגד אל-אקצא שיעור באסלאם פעמיים בשבוע: "היהודים, או בני ישראל, מתכוונים בעצם לכבוש את העולם, אך הם התחילו בארץ הקודש.
מה הם אמרו? 'אם נירש את ארץ הקודש ונצליח לכבוש אותה, זאת תהיה הקדמה מוצלחת לכיבוש כל כדור הארץ.' מי שקורא את ׳הפרוטוקולים של זקני ציון׳ יראה שהמטרה הסופית של בני ישראל היא כיבוש העולם. אני לא מתכוון כיבוש כלכלי, תרבותי, תקשורתי, ולא שום סוג אחר של כיבוש, אני מתכוון כיבוש צבאי. כלומר, המטרה הסופית של בני ציון היא לכבוש את כל העולם מבחינה צבאית. מאיפה מתחיל הכיבוש שלהם? ממסגד אל-אקצא."

הערה: "הפרוטוקולים של זקני ציון" הוא זיוף אנטישמי, שמתעד לכאורה את התוכניות של הנהגת "היהדות העולמית” לשעבד את העולם ולהכפיפו לשליטה יהודית. הספר פורסם לראשונה ברוסיה ב-1903, ותורגם לשפות רבות. כבר ב-1921 נחשף כי "הפרוטוקולים של זקני ציון” הינו מסמך שקרי.
דובר פת"ח מצטט את המסמך ההיסטורי המזויף "הפרוטוקולים של זקני ציון" בתור מסמך אמיתי
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 05/04/2015

דובר פת"ח אוסאמה אל-קוואסמה: "מבחינת ישראל, ובהתאם לאידיאולוגיה, האסטרטגיה והמדיניות שלה
מ-1956 ועד היום, עזה נמצאת מחוץ למסגרת החשיבה האידיאולוגית הישראלית. אפילו ב'פרוטוקולים' שלהם ואפילו בתנ"ך שלהם [נכתב]: 'אל תגורו בעזה.'"
לצפייה בסרטון לחץ כאן
לצפייה בדיווח המלא לחץ כאן
 
מאמר דעה אנטישמי: "הפרוטוקולים של זקני ציון" הינו מסמך אמיתי
מקור: סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען", 09/02/2013
מאמר דעה מאת ד"ר וליד אל-שומלי:
כותרת: "הפרוטוקולים של זקני ציון: מה עמדתנו לגביהם כעת?"
     "'הפרוטוקולים של זקני ציון' כוללים 24 פרוטוקולים, שהם מעין תכנית שגיבשו היהודים כדי לחדור לעולם ולהשתלט עליו. בשעה שמנהיגים יהודים רבים טוענים שהם בדויים ומהווים אחד ממעשי הזיוף הפוליטי הגדולים ביותר בעידן המודרני, אחרים מאשרים שהם אמיתיים ושהם המזימה המסוכנת ביותר להשתלטות על העולם שידעה ההיסטוריה כולה. .. הפרוטוקול הראשון קורא להפצת אנרכיה ומלחמות... הפרוטוקול השני קורא לתפוס את השלטון ולהשתלט על החינוך והעיתונות. הפרוטוקול הרביעי קורא להשתלט על המסחר ולהרוס את הדת - ובמיוחד את הנצרות... בשעה שהפרוטוקול השביעי קורא להצית מלחמות עולמיות, הפרוטוקול התשיעי מתווה את התוכניות להריסת ערכי המוסר ולהפצת סוכנים...
כעת, לאחר הסקירה המהירה של כמה מהפרוטוקולים הללו, עולה השאלה: האם היהודים משתייכים למין אנושי אחר, שונה מיתר העמים? מאין מגיעה כל האנרגיה הרעה והמשחיתה הזו? האם ראויים שאר העמים לכל הרשע והשטנה הללו, כדי שהיהודים ישתלטו עליהם? והאם באמת לכל העמים מלבד היהודים יש שכל אטום?... האם רוב הדברים שהופיעו בפרוטוקולים הללו יושמו במערב ובמזרח? האם רעיון הממשלה העולמית היהודית החל לצאת לפועל בסוף המאה שעברה, והאם ארה"ב שולטת כעת בעולם בשם הסדר העולמי החדש לטובת היהודים, בהתאם לפרוטוקולים הללו? והאם אנו על סף הקמת ממשלה עולמית יהודית גלויה?
עד שיהיו תשובות לשאלות / התהיות הללו ואחרות, אנו אומרים: שאללה יעזור לנו, בני פלסטין...'"
לחץ כאן לדיווח
אימאם פלסטיני בטלוויזיית הרש"פ: "הפרוטוקולים של זקני ציון" היא תכנית היהודים "לשלוט בעולם"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 03/02/2013
צאלח אל-מעטאן, אימאם מסגד אל-בירה:
    
"מדבריהם של אויבינו: 'כוס יין ואשה יפה יכולים להרוס את אומת מוחמד יותר מאלף תותחים; עלינו לפעול למיטוט המוסר כדי שייקל עלינו לשלוט בעולם.' בפרוטוקולים של זקני ציון."
לחץ כאן לדיווח

הערה: "הפרוטוקולים של זקני ציון" הוא זיוף אנטישמי המתאר את היהודים כמתכננים כביכול לשעבד את העולם תחת שליטה יהודית. הספר פורסם ברוסיה ב-1903 ותורגם לשפות רבות. ב-1921 נחשף הספר "הפרוטוקולים של זקני ציון" כמסמך שקרי.
PYALARA, מפיקת התוכנית, ממומנת על ידי NDC.
תורמים של NDC כוללים את: האיחוד האירופי, הבנק העולמי, הסוכנות הממשלתית הצרפתית לפיתוח, תאגיד סיוע שוויצרי - דני - הולנדי - שוודי, הבנק האסלאמי לפיתוח, "הקריאה הפלסטינית המאוחדת" ואיגוד ארגוני הרווחה הפרטיים הפלסטיניים. [מתוך אתר NDC, www.ndc.ps, 20/12/2012; PYALARA ממומן גם על ידי המרכז השוודי הבינלאומי Olof Palme.]
שידורי אל-ג'זירה מכוונים על ידי "הפרוטוקולים של זקני ציון"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 19/10/2009
נג'את אבו-בכר, חברת המועצה המחוקקת מטעם פת"ח:
     "[אל-ג'זירה] הוא הערוץ היחידי בעולם הערבי שנוהג בדרך של חרחור ריב. שנית, הערוץ הזה הוא ערוץ שהכיבוש המציא והורה על כל מהלכיו, על כל פרטיו ועל כל תוכניותיו ועל כל יעדיו - [על פי] 'הפרוטוקולים של זקני ציון.' אם תלך לקרוא את 'הפרוטוקולים של זקני ציון,' תמצא שהערוץ הזה הוא זה שמעביר את [רוח] 'הפרוטוקולים של זקני ציון.' הדבר הכי חשוב ש'הפרוטוקולים של זקני ציון' רוצים, הוא ליצור כותרות חדשות על פי הקריטריונים שתואמים את רצונות הכיבוש."
"הפרוטוקולים" - ספר יהודי ידוע שהיהודים מסתירים
מקור: ערוץ אל-אקצא (חמאס), 03/04/2009
זיאד אבו אל-האג', איש דת פלסטיני:
     "אנו, המוסלמים, מכירים את טבעם של היהודים טוב יותר מכולם, בגלל שהקוראן הקדוש לימד אותנו... [הם] סרטן שרוצה להשתלט על העולם... אולי ספרם המפורסם, שחכמיהם התכחשו לו, הספר המפורסם כ'פרוטוקולים של זקני ציון', שאנו קוראים לו 'הפרוטוקולים של טיפשי ציון.' בספר הזה, אחיי, התוו היהודים את תוכניתם כדי להטיל מצור על העולם כולו... תגיע העת, בעזרת אללה, בו יוחרב רכושם ובו יושמדו בניהם ולא יישאר יהודי או ציוני על האדמה הזאת."
הרש"פ: "הפרוטוקולים" והתלמוד מורים ליהודים להרוג לא-יהודים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 04/08/2006
ד"ר אחמד בהאר, סגן מזכיר המועצה המחוקקת ברשות:
     "התלמוד השקרי שלהם, התנ"ך השקרי שלהם והפרוטוקולים של זקני ציון קוראים להרג ילדים, נשים וגברים."
מדיניות חילופי האסירים - משקפת השפעות "הפרוטוקולים"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 06/02/2004
     מראיין: "הרעיון הזה מופיע ב"פרוטוקולים של זקני ציון", שהם [היהודים] בדרגת קיום גבוהה והשאר ברמה נמוכה..."
"הפרוטוקולים של זקני ציון" הם אמיתיים
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 28/12/2003
ד"ר ריאד אל-אסטל, מרצה להיסטוריה באוניברסיטת אל-אזהר בעזה:
     "רעיון התחייה הציונית וזרעי מה שמכונה 'הפרוטוקולים של זקני ציון' הופיעו בסוף המאה ה- 18. אלה הם הפרוטוקולים שהוצגו בוועידת באזל שבשוויץ [הקונגרס הציוני הראשון בשנת 1897]."
מאמר בנושא "הפרוטוקולים" בירחון "השהידים"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 01/12/2003
      "באחרונה פורסם הגיליון ה-65 של ירחון 'השהידים' בהוצאת [ארגון] ההכוונה הפוליטית של כוחות משמר הגבול. הגיליון כולל נושאים מדיניים, כלכליים וצבאיים חשובים רבים... בנוסף, מופיע פרק אודות עבודת מחקר שכותרתה 'הסכנה היהודית - הפרוטוקולים של זקני ציון.'"
המדיניות הצבאית של ישראל - לפי תכתיב "הפרוטוקולים"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 18/11/2001
     "מטרת המדיניות הצבאית היא לכפות מצב זה על התושבים ולהכריח אותם להסתלק מבתיהם, ודבר זה נעשה בהתאם 'לפרוטוקולים של ציון.'"
צמיחתה של ישראל - לאור "הפרוטוקולים"
מקור: אל-קודס, 10/07/2001
      "הו הערבים, היזכרו בהיסטוריה!
1. ב-1897 נערך הקונגרס הציוני הראשון בבאזל...
2. ב-1907 ההתחלה המעשית של מבצע ההגירה...
3. ב-1917 התפרסמה 'הצהרת בלפור' האומללה...
4. ב-1977 נערך הביקור שזיעזע את האומה הערבית, נשיא מצרים מבקר בישראל...

כל עשר שנים מושגת מטרה חיונית. אלו 'הפרוטוקולים של זקני ציון,' של מאה שנים, מאז 1897 עד 1997. הם תכננו וביצעו כל עשר שנים מטרה חדשה המוכיחה את הישרדותם ואת כוחם."
ארה"ב מסייעת לישראל ליישם את ה"פרוטוקולים"
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 18/02/2001
      "גיבור הסרט הזה, שהסתיים בשבת שעברה, היה הנשיא האמריקני לשעבר ביל קלינטון וזירת האירועים כפי שאמרנו הייתה העולם כולו, כולל במזרח התיכון... מתוך נטייה לטובת מדינה גזענית שזרה לו [ז.א. למזרח התיכון] - מדינת ישראל - שלא הייתה יכול להתקיים אילולא המאמצים האמריקנים המתמשכים ליישם את 'הפרוטוקולים של זקני ציון.'"
היהודים החליפו את התנ"ך בתלמוד, ואת התלמוד ב"פרוטוקולים"
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 10/09/2000
שייח' עטיה צהר, ראש המחלקה למחקרים אסלאמיים באוניברסיטת אל-זהאר:
     "היהודים, מוכנים בלב ונפש להמיר את דתם כדי להשיג את דרישותיהם... הם אמרו למשה: 'עשה לנו אלוהים כמו שלהם.' הם התנכרו לאלוהים שהציל אותם ורצו לעבוד אלילים... דברים אלו מראים לנו שאנשים אלו, למען השגת מטרותיהם, מוכנים להתנכר לאלוהיהם ולייחודו, אותו הביאו לעולם נביאיהם. אנו גם יודעים שהם שינו את התנ"ך והחליפו אותו היות שאינו משרת את מטרותיהם, וכתבו לעצמם את התלמוד, כידוע, ולבסוף הגיעו 'הפרוטוקולים של זקני ציון.'"

עוד בקטגוריה זו
1- סרטונים
כל הדף


Created by swat