עלילות
מאז הקמתה, נוקטת הרשות הפלסטינית במדיניות של החדרת שנאת יהודים ושנאת ישראל בקרב החברה הפלסטינית. תוך שימוש בכלי התקשורת, מערכת החינוך והמוסדות התרבותיים שבשליטתה, מקדמת הרשות הפלסטינית שנאה דתית, דברי שטנה, עלילות קונספירציה וכדומה. אלו נועדו להציג את הישראלים והיהודים כמי שמהווים איום על הפלסטינים, על הערבים ועל האנושות כולה.

מסע תעמולה זה נחל הצלחה כה גדולה בהחדרת הרעיונות, עד כי מרבית הפלסטינים רואים ברצח, מלחמה ואפילו בפיגועי התאבדות נגד יעדים ישראליים, כהגנה עצמית וכהגשמת רצון 'אללה.'

לאורך ההיסטוריה, נעשה שימוש נרחב בהאשמות כוזבות ובעלילות בכדי להסית לשנאה, אלימות ולרצח המונים. העלילות הקונספירטיביות הרבות כנגד מדינת ישראל, הישראלים והיהודים, הינם חלק בלתי נפרד ממדיניות טיפוח השנאה הנמשכת ברשות הפלסטינית. אנשי הרש"פ מאשימים את ישראל בהדבקת פלסטינים באיידס, בהפצת נגע הסמים, בתכנון וביצוע מזימת רצח ערפאת, ועוד. מטרת הרש"פ הייתה להחדיר את השנאה עד כדי כך שלחימה ואף רצח יהודים וישראלים יתויג כמעשה גבורה וכהגנה עצמית.
עלילה: ישראל מפיצה איידס וסמים
הנהגת הרשות הפלסטינית מאשימה את ישראל בהפצה מכוונת של נגיף האיידס, סמים מסוכנים ומחלות מין בקרב הפלסטינים. זאת, כחלק ממערך התעמולה הנרחב שמנהלת הרשות, שנועד להציג את ישראל כאיום קיומי על הפלסטינים, ובכך ללבות את השנאה ולהצדיק את הטרור נגד ישראל.

ד"ר תייסיר אל-תמימי, מבכירי הרשות הפלסטינית, השופט השרעי (הקאדי) הראשי [לשעבר], חוזר שוב ושוב על דברי הדיבה של הרשות הפלסטינית:
 
"יש לתת תשומת לב מיוחדת לסוגיית האיידס, בכדי להעלות את המודעות של העם הפלסטיני לסכנה. בייחוד מאחר ושוכנת לצידנו חברה [ישראל] שבה המחלה נפוצה מאוד, והיא חותרת להדביק בה את החברה הפלסטינית. שלטונות הכיבוש, בייחוד בירושלים, פועלים במרץ להפיץ סמים והתמכרות לסמים, ללא ספק."
 [הטלוויזיה הפלסטינית (פת"ח), 02/12/2007]

"ישראל 'מייצאת' איידס ומחלות מין נוספות... לצידנו שוכנת מדינה [ישראל] הפועלת לייצוא המחלה אלינו." [הרדיו הפלסטיני (פת"ח), 17/02/2008].

להלן דוגמאות נוספות לעלילת הפצת האיידס והסמים: