פרסומי PMW
ג'יבריל רג'וב: נתניהו הוא "כלב"; השר לענייני דת, אל-הבאש: ליברמן הוא "שטן"
Share |
ג'יבריל רג'וב: נתניהו הוא "כלב"
השר לענייני דת, אל-הבאש: ליברמן הוא "שטן"

איתמר מרכוס ונאן ז'אק זילברדיק

ג'יבריל רג'וב, סגן מזכ"ל הוועד המרכזי של פת"ח, כינה את ראש הממשלה בנימין נתניהו "כלב" כאשר התראיין בטלוויזיה הפלסטינית:
"נתניהו - כל הפרויקטים שלו נמצאים במשבר, הוא נמצא במצוקה, הוא הולך ונובח באפרת. וואלק יא כלב, יא תוקפן, זאת [אדמה] פלסטינית על אפך ועל חמת אביך. אנחנו נולדנו פה. אנחנו אנשי הארץ הזאת, ואנחנו מלח הארץ, ולא אתה. 40% מהמיליון שבאו מברית המועצות הם לא יהודים. החברה הזו [הישראלית] היא חברה קולוניאליסטית שאפילו משתמשת בדת היהודית כדי להנציח את התוקפנות שלה ולהמשיכה."
[הטלוויזיה הפלסטינית (פת"ח), 30/08/2012]
לחץ לצפייה בסרטון

בנוסף מתעד "מבט לתקשורת פלסטינית," שמחמוד אל-הבאש, השר לענייני דת ברש"פ, תקף את שר החוץ אביגדור ליברמן פעמיים ובאחת מהן אמר שהוא "שטן," "עבד לשטן," ו"טרוריסט," אשר מנסה לפגוע במעמדו של עבאס.

דברי אל-הבאש נאמרו בנוכחות יו"ר הרש"פ מחמוד עבאס אשר ישב בשורה הראשונה, בתגובה לדברי ליברמן שעבאס הוא מכשול לשלום ושתושבי הרש"פ צריכים להחליפו על ידי בחירות דמוקרטיות.
ליברמן: "לאור מעמדו החלש של עבאס ומדיניותו שלא לחדש את המשא ומתן, דבר שהוא מכשול לשלום... בחירות כלליות ברשות הפלסטינית צריכות להתקיים, והנהגה פלסטינית חדשה, לגיטימית ויש לקוות גם מציאותית, צריכה להיבחר."
[ממכתבו של השר ליברמן לקוורטט, 21/08/2012]

להלן דברי השר הפלסטיני לענייני דת, אל-הבאש, המגדיר את שר החוץ הישראלי כשטן:

"ככל שאדם קרוב לרעיון הנבואה ולדרכה, כך שונאים אותו השטנים... ישנם [אנשים] שאלוהים תיאר אותם כשטנים... אנחנו יודעים בוודאות שאנחנו צודקים, אנחנו בדרך הנבואה, אנחנו בדרך הנבואה, אך מבין השטנים האנושיים והשדים יש מי שניצב בפנינו ושעויין אותנו, כי הוא רוצה שנהיה תועים כמוהו. הוא רוצה שנסטה כמוהו, הוא רוצה שנהיה עבדים של השטן כפי שהוא הפך להיות עבד של השטן, חס וחלילה... פעם נוספת, יוצא נגדנו אחד מהשטנים האלה, אביגדור ליברמן, שר החוץ הישראלי, המתנחל, השודד, אשר גוזל את אדמת הפלסטינים ומתנחל בגדה המערבית. הוא משתלח מחדש בנשיא הפלסטיני, משתלח בו אישית, מסית נגדו, מסית להורגו, מסית להרחיק אותו מהדרך... הטרור האמיתי הוא גזילת אדמת האחר, הטרור האמיתי הוא פגיעה בחיי אנשים שחיים בשלווה, גניבת אדמתם וזכויותיהם, ושלילת החיים מהם. זה הטרור האמיתי... הקהילייה הבינלאומית צריכה לנקוט עמדה ברורה ביחס לטרוריסט הזה, אביגדור ליברמן. אנחנו קוראים לכל שרי החוץ בעולם להחרים אותו באופן מוחלט, על מנת שיידע שהעולם רוצה שלום ולא מקבל את אויבי השלום, שהעולם בעד האמת ולא מקבל את אויבי האמת. פתיחת ערי הבירה, הארמונות, ומשרדי הממשלה בפני הטרוריסט הזה היא שתיקה ביחס לטרור שלו, קשירת קשר עם הטרור שלו."
[הטלוויזיה הפלסטינית (פת"ח), 24/8/2012]
"שר החוץ הישראלי, הגזעני, הטרוריסט, הגנב, אשר גוזל את האדמה הפלסטינית ומתנחל כאן, בגדה המערבית, באחת מן ההתנחלויות, שופך את כל איבתו, קיצוניותו והטרור שלו על הנשיא הפלסטיני."
[הטלוויזיה הפלסטינית (פת"ח), 31/08/2012]
לחץ לצפייה בסרטון