הטלוויזיה הפלסטינית קוראת לשחרור המחבל מרואן ברגותי ומכנה אותו "גיבור"
Israeli TV Ch2 (dont Use) - 25/04/2013

 
תוכנית הטלוויזיה הפלסטינית "למענך":
האסיר המשוחרר מוחמד אל-תאג': "אסירינו המנהיגים, כמו החבר אבו ע'סאן - אחמד סעדאת, כמו האח מרואן ברגותי - אבו אל-קסאם, עבאס אל-סיד, כל האסירים, האסירים חברי המועצה המחוקקת - לא יכול להיות שהם יהיו בכלא. עליהם להיות בראש העם שלהם. הם צריכים להוביל את העם שלהם אל הניצחון."
מנחת התוכנית בטלוויזיה של הרש"פ, מנאל סיף: "יש פה הזמנה לכל המעוניין: 'הקמפיין העממי לשחרור המנהיג הלוחם מרואן ברגותי וכל האסירים הגיבורים' מתכבד להזמין אתכם למפגש הבינלאומי, תחת הכותרת 'בחרות וכבוד,' שייערך בימים שבת וראשון, לרגל 11 שנים שעברו ותחילת השנה ה-12 לחטיפתו של הציר מרואן ברגותי. אנו שולחים ברכות לאחי, ד"ר מרואן ברגותי, חבר הוועד המרכזי של תנועת פת"ח. אני מאחלת לך חירות, אחי אבו אל-קסאם."
כיתוב על המסך: "האסיר הגיבור, הציר מרואן ברגותי. תאריך המעצר 15/04/2002."
"האסיר הגיבור הציר מרואן ברגותי,
נגזרו עליו 5 מאסרי עולם ו-40 שנים."
מרואן ברגותי (בסרטון שבו הוא מדבר למצלמות בית המשפט): "אני מוכן, וכל האסירים מוכנים, לשלם את מחיר חירותם למען החירות של העם הפלסטיני. אני משלם מחיר למען חירות עמי, למען העצמאות ולמען השלום."

הערה: מרואן ברגותי - מרצה חמישה מאסרי עולם על תכנון פיגועי טרור נגד אזרחים ישראלים ב"אינתיפאדת אל-אקצא." לאחר שהורשע ונכלא בישראל, הוא נבחר מחדש כחבר במועצה המחוקקת הפלסטינית.
אחמד סעדאת - מרצה 30 שנים על עמידה בראש ארגון הטרור "החזית העממית לשחרור פלסטין." הוא זכה לשבח בשידורים בטלוויזיה הפלסטינית על תכנון רצח שר התיירות רחבעם זאבי בשנת 2001, אך לא נשפט על פשע זה.
עבאס אל-סייד - מרצה 35 מאסרי עולם ועוד 150 שנה על תכנון פיגוע ההתאבדות בליל הסדר בנתניה ב-2002, שבו נרצחו 30, ועל פיגוע נוסף בנתניה ב-2001, שבו נהרגו 5 ונפצעו 100.