הרי הכרמל הם "הרים פלסטינים כבושים"
אל-חיאת אל-ג'דידה - 08/12/2010

 

קטע מהמאמר במדור הספורט בעיתון "אל-חיאת אל-ג'דידה", בעקבות בחירתה של קטר על ידי פיפ"א לארח את גביע העולם לשנת 2022:
כותרת: "קטר הגדולה וישראל הקטנה"

     "באותו לילה [של זכיית קטר באירוח המונדיאל] עקבנו אחר החדשות. העניינים הבולטים ביותר שהביאו מהדורות החדשות היו זכיית קטר באירוח גביע העולם 2022, והשריפות שפרצו בהרי הכרמל הפלסטיניים הכבושים. הקטרים והערבים חוגגים את ההישג האנושי הגדול הזה, שקטר התכוננה לו במשך שנים. זה לא היה אלא תוצאה של מאמצים כבירים שהשקיעה קטר האחות.

לצד זאת, עקבנו אחר ההתפתחויות בעניין השריפות. ישראל, אשר התפארה ועודנה מתנשאת בכוחה, קורסת אל מול השריפה. מצב של פחד ובלבול שוטף את הרחוב הישראלי, וקולות רמים בפסגת הממשלה הציונית קוראים לעולם להתערב לכיבוי השריפה. ישראל - שאנו שומעים על הכנותיה להרס ולמלחמות מדי יום - חסרת יכולת כעת להגן על הטבע, שהוא רכושה של האנושות. זוהי תוצאה טבעית עבור מדינה שמטרתה היא הרס וחורבן האנושות.

זהו ההבדל בין מדינה ששואפת לקדמה, להתקדמות ולהתפתחות אנושית, לבין מדינה שמפיצה הרס, חורבן ונשק בעולם; בין מדינה שפועלת כדי לבנות דור אנושי, לבין מדינה שפועלת כדי להרוג את העמים, לאיים עליהם ולכבוש את אדמותיהם; בין מדינה שפועלת להפצת תרבות האהבה והשלום, למדינה שפועלת להפצת תרבות השנאה והגזענות בין בני האדם."