אצטדיון על שם השהיד צלאח ח'לף (אבו איאד) מוקם במימון כספי סיוע אמריקאים (USAID)
אל-חיאת אל-ג'דידה - 30/05/2004

 
     "טקס פתיחת האצטדיון ע"ש השהיד צלאח ח'לף... נישאו דברים מפי נציג יוניצ"פ בפלסטין, ג'ונתן הוטשון, בשם הסוכנות האמריקנית לפיתוח בינ"ל, הגורם שמימן את הפרויקט... תת שר הצעירים והספורט הודה בדבריו לגורמים המממנים והתומכים והעלה על נס את הנהלת המרכז ע"ש השהיד צלאח ח'לפ ואת המועצה למיזמי פיתוח לצעירים על ביצועו של פרויקט זה ... שנחשב לאחד מהחשובים והגדולים שבמתקני הספורט במולדת... מגני הוקרה הוענקו ע"י משרד הצעירים והספורט למוסד להצלת הילד, לסוכנות האמריקנית לפיתוח בינ"ל ולמועצה למיזמי פיתוח לצעירים באזור ע"ש השהיד צלאח ח'לפ."

[הערה: צלאח ח'לף, הידוע בכינויו אבו איאד, הוא מבכירי פת"ח לשעבר וממקימי ארגון "ספטמבר השחור", שאחראי על טבח הספורטאים הישראלים במינכן, ועל רציחתם של שני דיפלומטים אמריקאים בסודאן.
בשנת 2004 פרסם "מבט לתקשורת פלסטינית" דו"ח המציין את הכשלים בחוקי הסיוע הבינלאומי האמריקאים, המאפשרים לרשות הפלסטינית לנצל את כספי הסיוע לצרכי טרור, האדרת מחבלים ופעילות אנטי-אמריקאית. PMW הציעה לערוך שישה תיקונים בסעיפי החוק; חמישה מתוכם אושרו שלושה שבועות לאחר פרסום הדו"ח בקונגרס האמריקאי. לצפייה בדו"ח המלא באנגלית
הקש כאן]