מושל טול כרם חולק כבוד למחבלים במהלך טקס יום השנה למותו של ערפאת
אל-חיאת אל-ג'דידה - 12/11/2015

 

כותרת: "המוני טול כרם ציינו את יום השנה ה-11 למות השהידים של ערפאת"
"המוני מחוז טול כרם ציינו אתמול את יום השנה ה-11 למות השהיד של המנהיג המייסד יאסר ערפאת, במהלך עצרת שארגן סניף טול כרם של תנועת פת"ח באוניברסיטה הטכנולוגית של פלסטין  "ח'צ'ורי".
מושל מחוז טול כרם, עצאם אבו בכר, מסר את ברכותיו של הנשיא מחמוד עבאס למשתתפים, והדגיש כי השהיד ערפאת הגן כראוי על הזהות הלאומית, ומת מות שהידים בהגנה על זכויות עמנו.
כמו כן, הוא הזכיר את השהידים ח'ליל אלוזיר "אבו ג'האד", צלאח ח'לף, אבו עלי איאד, ג'ורג' חבש, פתחי שקאקי, אחמד יאסין ושאר השהידים שהותירו חותם ברור על המאבק הלאומי בדרך לחרות, לעצמאות ולהקמת מדינה עצמאית שבירתה ירושלים.
בתורו, הדגיש מזכיר תנועת פת"ח, מא'יד שעבאן, את הנאמנות לדרכם של השהיד אבו עמאר וכל השהידים והאסירים שהקריבו את היקר להם מכל למען חירותו של עמנו והקמתה מדינתו העצמאית.
הוא הבהיר כי הכיבוש חותר, באמצעות פשעיו היומיומיים נגד עמנו, לקבור בעודה בחיים את התקוממות ירושלים, שבאה על מנת להגן על הכבוד הפלסטיני, והדגיש את חשיבות ההתנגדות העממית הבלתי-אלימה בעימות מול הכיבוש ופשעיו היומיומיים נגד עמנו."


צלאח ח'לף -
ידוע בכינויו אבו איאד, הוא מבכירי פת"ח לשעבר וממקימי ארגון "ספטמבר השחור", שאחראי על טבח הספורטאים הישראלים במינכן, ועל רציחתם של שני דיפלומטים אמריקאים בסודאן.


אבו עלי איאד
-  מונה כראש המבצעים הצבאיים של הרשות הפלסטינית ב- 1966, ואחראי למספר פעילויות טרור.


ג'ורג' חבש
- ממייסדי ארגון הטרור החזית העממית לשחרור פלסטין. ארגון שתכנן וביצע פעולות טרור רבות נגד תושבי ישראל מאז הקמת הארגון בשנת 1967, ובמהלך האינתיפאדה השנייה, מסע הטרור הפלסטיני בשנים 2000-2005.
 
פתחי שקאקי - היה ראש הג'יהאד האסלאמי, שהיה אחראי לפיגוע הכפול בבית ליד ב-22/01/1995, בו נרצחו 21 חיילים ואזרח. הוא חוסל ב-26/10/1995 בלוב. רבים טוענים כי הוא חוסל על ידי המוסד, אך ישראל מעולם לא לקחה אחריות על החיסול.

אחמד יאסין - מייסד ומנהיג לשעבר של ארגון הטרור חמאס. ארגון חמאס אחראי לפיגועי טרור רבים ולהרג מאות אזרחים ישראלים.