הרש"פ מאשימה את רה"מ נתניהו בהסתה בגלל שהשווה קריקטורה פלסטינית לקריקטורה נאצית דומה.
אל-חיאת אל-ג'דידה - 25/05/2014

 
 ראש הממשלה הישראלי, בנימין נתניהו, מחה באתר האינטרנט שלו [כך במקור, צ"ל בעמוד הפייסבוק שלו] על החומרים המתפרסמים בעמוד הרשמי של כוחות הביטחון הלאומי הפלסטיני בנושא זכות השיבה. האתר של ראש המשלה הישראלי השתמש בחומרים הללו כדי לטעון ש-93% מבני עמנו אנטישמים!
האתר של ראש הממשלה הישראלי פרסם קריקטורה שהתפרסמה בעמוד של כוחות הביטחון הלאומי הפלסטיני, המבטאת את מניעת זכות השיבה ויישום החלטות המוסדות הבינלאומיים בכל הקשור לפליטים הפלסטינים על ידי ישראל, והשווה אותה לקריקטורה התוקפת יהודים משנת 1930, שהתפרסמה בעיתון נאצי.
בסוגיה זאת, דובר כוחות הביטחון הלאומי, חאפט' אלרפאעי, אמר: "הצעד הזה הוא חלק ממסע ההסתה המטורף שמנהלת הממשלה הישראלית נגד ההנהגה[הפלסטינית], כדי להניא אותה מלהמשיך ולדרוש את זכויות עמנו ולהגיע לשלום צודק".
אלרפאעי הדגיש כי כוחות הביטחון הלאומי הם מוסד לאומי שדואג למולדת ולאזרח, ושמגן לא רק על ביטחונו, אלא על כל ענייניו . [הוא ציין] כי פרסום הקריקטורה הזו התבצע במסגרת ההגנה על זכות השיבה של מיליוני הפליטים, זכות שערבו לה כל המוסכמות והאמנות הבינ"ל והחלטות האו"ם.הוא אמר: "הניסיון להשמיץ את הפלסטינים ואת מוסדותיהם הלאומיים הוא ניסיון כושל ושקוף, שלא יניא אותנו מלהמשיך לצעוד לעבר מדינה, עצמאות מלאה והשגת זכויותינו ההיסטוריות הלגיטימיות".