העיתון הרשמי של הרש"פ מזהיר ממזימה של ארה"ב ישראל והאחים המוסלמים, לפגוע במצרים
אל-חיאת אל-ג'דידה - 01/02/2015

 

[מתוך מאמר מאת מופק מטר:]

"אפשר למדוד את הפגיעה של הפושעים הטרוריסטים במוצבי הצבא המצרי באלעריש על פי החוטים החזקים והדקים שאורגים את התכנית של ארגון האחים המוסלמים – על שני סניפיו בפלסטין ובמצרים – בשיתוף עם הממשל האמריקני וישראל, שכן כל אחד מהצדדים הללו מעוניין בקריסה דרמטית של צבא מצרים הערבית, בהתמוטטות המצודה של רפובליקת מצרים הערבית ועמה, בהתפרקות המדינה ובהפיכתה למחוזות, למדינות זעירות ולאמירויות!
זאת משום שבהתאם למזימתם, יש להחליש את הצבא המצרי – עמוד התווך המרכזי של המדינה הוותיקה ביותר על מפת המולדת הערבית –  ולפזר את כוחותיו, כפי שקרה לצבאות של מדינות ערביות, לקראת פירוק המדינה עצמה. זאת במקביל להפיכת העם לישויות על בסיס כתתי, אמונתי, גזעי ואפילו שבטי, כפי שעשו בארצות ערביות ותיקות, שאינן פחות חשובות ממצרים מבחינת פעילותן והשפעתן התרבותית והאנושית, כגון עיראק (ארץ הפרת והחידקל) וסוריה (מרכז הלבנט), ואין צורך להזכיר את המתרחש בתימן ובלוב...
העיתונות המצרית לא תפתיע אותנו מחר אם היא תפרסם בעמודים הראשיים תמונות של מפות, מסמכים, מערכות קואורדינטות, כלי נשק ותחמושת שקיימים רק אצל צבאות וכוחות צבאיים מאומנים היטב, או אצל [כוחות] בוגרי מחנות שהוקמו במיוחד במדינות האזור על מנת לבצע פשעים ופעולות טרור כאלו; קל להשיג את [הוראות] ההרכבה ואופן הייצור של מטענים מאולתרים דרך האינטרנט, אך מי שיורים פצצות מרגמה זקוקים למומחיות וליכולות ירי [תוג'יה] שארגוני הטרור בסיני אינם מסוגלים לבנות או לרכוש ללא תמיכה לוגיסטית והכשרה מכוחות חיצוניים. הדבר מחייב אותנו לקבל את היגיון הקונספירציה המשולשת נגד מצרים הערבית, שנזכרה לעיל.
אויבי מצרים והאומה הערבית משתמשים בשמות ובסמלים קדושים כדי להצדיק את פשעיהם; פעם הם משתמשים בביטוי "אנצאר בית אלמקדס" [בתרגום: "תומכי ירושלים"], אך הם לא פגעו אפילו במטרה אחת של מדינת הכיבוש, אשר כובשת את בית אלמקדס [ירושלים], ופעם הם מכנים את עצמם בשם "המדינה האסלאמית", בעוד שאנו רואים כי הם התעלו על היצורים הטורפים - האנושיים והחייתיים כאחד - בתאוותם לשפיכת דם ולשיסוף גרונות אדם..."