פת"ח מבקרת את החמאס על הריגת פעיל דאע"ש בעזה, וטוענת שחמאס משתפת פעולה עם ישראל
אל-חיאת אל-ג'דידה - 09/06/2015

 

מופק מטר, בעל טור קבוע בעיתון הרשמי של הרש"פ:
"אנשי דאע"ש שופכים דם אנושי, ושוחטים את כל מי שחולק עליהם או מתנגד להם, אפילו בדעתו או באמונתו. הם שוחטים בפומבי בני אדם ומפילים אותם מגגות של בניינים גבוהים על מנת לרצות את תאוות פשעי הטרור שנטעו אמיריהם בנפשו של כל חבר בכנופיה הבינלאומית מרובת הלאומים הזו! זאת, בעוד שמנהיגי חמאס מגישים את הפלסטינים כקורבנות הרוגים ושחוטים בדרכם להשביע את רצונה של מדינת הכיבוש ולקבל תעודת התנהגות טובה.
האזרח יוסף אלחנר, בן 27, שנהרג על ידי חמושים של חמאס בחדר השינה שלו כשהוא ליד אשתו, לפי גרסתה המוסרטת של אמו, מהווה את העדות העדכנית ביותר למה שאנו אומרים... לא עבר שבוע מאז המתקפה של חמאס נגד הסלפים ברצועת עזה והרג הצעיר אלחנר כמסר כתוב בדם למי שהדבר נוגע לו, לפיו דאע"ש של אלבע'דאדי עודנו קטן מכדי להקניט, להתחרות או להיאבק עם דאע"ש של האחים [המוסלמים], ואפילו לא עברו מספר ימים עד שראש פיקוד דרום בצבא הכיבוש הישראלי, סמי תורג'מן, שנפצע במלחמה האחרונה בעזה, החל לכתוב תעודת הערכה לחמאס, ואמר: "תנועת חמאס משקיעה מאמצים לפרוס את שליטתה ויראתה על הפלג הסלפי, שאנשיו ירו רקטות לעבר ישראל במהלך השבועיים האחרונים. ישראל עודנה מחשיבה את תנועת חמאס לאחראית על השבת השקט והסדרת הביטחון ברצועה."

הערה: יוסף אלנחר היה חבר בארגון אלסלפיה אלג'האדיה בעזה, המזוהה עם דאע"ש. הוא נהרג בידי חמאס במהלך ניסיון מעצר בתאריך 2/6/2015.